Show Biznes

Sylvester Stallone i Dolph Lundgren kłócą się jak w 1985 roku

preview for The Best Fights In The Rocky Franchise

W tym tygodniu, w rzeczach, które absolutnie uwielbiacie oglądać: Sylvester Stallone i Dolph Lundgren kłócą się jak w 1985 roku.

Jeśli przegapiliście zeszłotygodniowe wiadomości, Variety doniosło, że Rocky-verse wkrótce się rozszerzy, ze spinoffem skupiającym się na Ivanie Drago granym przez Lundgrena w pracach. Raport był nieco miłym zaskoczeniem, ponieważ filmy Creed znalazły nowe pokolenie fanów, którzy kochają (fikcyjny) boks. Potem pan Balboa dostał świstek historii. W usuniętym już poście na Instagramie, Stallone napisał „Another Heartbreaker… Just found this out…ONCE AGAIN , PATHETIC 94 year old PRODUCER and HIS SELFISH USELESS CHILDREN are once again picking what is left OFF THE BONES of another wonderful character!!! Poważnie, jak wy łasice patrzycie w lustro??”

Sly, człowieku, spokojnie z tymi wszystkimi literami! Słyszymy cię. Stallone nie wymienia nazwisk, ale w innej usuniętej wiadomości na Instagramie (którą wciąż można podejrzeć na Twitterze), zdaje się potwierdzać, że jego celem jest Rocky producent Irwin Winkler. „Chciałbym pogratulować Irwinowi Winklerowi i rodzinie ubicia kolejnej wspaniałej postaci w ziemię! #no shame”, napisał Stallone. Teraz, Jeśli to nie było wystarczająco Sylvester-Stallone-deleted-Instagram-rant news dla twojego poniedziałku, mężczyzna zwrócił się do swojego Rocky IV co-star, ze słowami wyrwanymi prosto z puszkowego scenariusza filmowego z lat 80. Napisał: „Dolph, dlaczego? Nie zadzwonił?”

Dolph, why? Dlaczego, Dolph! Stallone kontynuował, w innym (!) usuniętym poście na Instagramie, „Przy okazji, kiedyś nie miałem nic poza szacunkiem dla Dolpha, ale NIGDY nie powiedział mi o tym, co działo się za moimi plecami z postacią, którą dla niego stworzyłem !!! REAL FRIENDS są cenniejsze niż złoto” Cóż, Dolph opowiedział nam swoją stronę historii, w poście, który właściwie nadal znajduje się na Instagramie. „Just to set the record straight regarding a possible Drago spinoff,” napisał Lundgren. „Nie ma żadnego zatwierdzonego scenariusza, żadnych umów w miejscu, żadnego reżysera i osobiście byłem pod wrażeniem, że mój przyjaciel Sly Stallone był zaangażowany jako producent lub nawet jako aktor. W zeszłym tygodniu doszło do przecieku prasowego, który był niefortunny. W kontakcie z Panem Balboa – tylko żeby wszyscy fani mogli się zrelaksować…There ya go. 👊”

Słyszeliście człowieka: 👊. Czy to najbardziej bezsensowny beef tego roku? Może. Umieściłbym go gdzieś pomiędzy Baby Yoda vs. Gizmo i Doja Cat vs. Noah Schapp. Może powinniśmy spróbować być dla siebie mili. Just a thought.

This content is imported from OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Reklama – Continue Reading Below

Reklama – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button