Show Biznes

Szefowie Sony mają rację, Venom utorował drogę dla Top Gun!

preview for What to Know About

Stop the presses! Pospiesz się. Przeczytaj to. Teraz. W nowym wywiadzie dla Vulture, prezesi Sony’s Motion Picture Group Sanford Panitch i Josh Greenstein wyjaśnili dokładnie jak Top Gun: Maverick zarobił miliard dolarów w kasie. Stało się tak wyłącznie dlatego, że ich studio porzuciło Venom: Let There Be Carnage w kinach w październiku, kiedy to kinomani dopiero co wyszli z hibernacji spowodowanej pandemią. (Top Gun: Maverick to film Paramountu, tak przy okazji.)

Sprawdź to:

Josh Greenstein: Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy wydawać filmy w październiku zeszłego roku, naprawdę nie było innych dużych filmów. Wszyscy przesunęli swoje wielkie filmy na ten rok, na lato. Podjęliśmy duże ryzyko, wprowadzając Venoma do kin. Potem podwoiliśmy stawkę z Ghostbusterem. A potem, gdy wszystkie inne tytuły uciekły, postawiliśmy na Spider-Mana – nasz największy, najważniejszy kawałek IP.

Sanford Panitch: Jest teraz tyle prasy o „Top Gun”. To tak, jakby biznes filmowy powrócił! W dziwny sposób powiedziałbym, że Top Gun korzysta na tym, że oddaliśmy strzał. Venom jest początkiem tej historii, która pozwala Top Gun zrobić taki biznes, jaki zrobił. Takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. To zasiew.

Zasiew, tak! Wiesz, muszę się z tym zgodzić. Ale nie w taki sposób, jak sądzę, że szefowie Sony mieli na myśli, gdy mówili, że „Venom jest początkiem tej historii, która pozwala Top Gun zrobić taki biznes, jaki zrobił.” Czy to takie szalone myśleć, że moviegoers oglądając Tom Hardy’s goofy CGI alien bumble around with Woody Harrelson’s goofy CGI alien increased their appetite for a film like Top Gun: Maverick? Wiesz, gdzie wyczyny są prawdziwe, a fabuła skupia się na (również prawdziwych!) ludziach i ich zróżnicowanych i złożonych emocjach?

Może to zbyt szalona myśl, a symbiont Obcego jest naprawdę powodem, dla którego mało znany aktor Tom Cruise był w stanie udźwignąć filmowy blockbuster. Tak. Let’s roll with that.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button