Show Biznes

Ta kompaktowa maszynka do lodów Ninja to mój ulubiony letni zakup

Zabawnym faktem o mnie jest to, że jestem wysoce wykwalifikowany w sprawianiu, że lody znikają. Innym jest to, że uwielbiam próbować różnych smaków (czy to coś, co jest TikTok viral lub coś tak wyjątkowego jak lody Jeni’s Everything Bagel). Rzecz w tym, że nie lubię wyłuskiwać dużych sum pieniędzy za pojedynczy pint. (Czy ktoś?) Więc kiedy przeszedłem obok Ninja ™ Creami ™ Ice Cream Maker ($168) w moim lokalnym Walmart, cofnąłem się natychmiast, zdając sobie sprawę, że to może być rozwiązanie płacenia 10 dolarów za fantazyjne lody w moim najbliższym Whole Foods. Zauważając Ninja Creami był na sprzedaż, I Google Searched produktu na moim telefonie i był podekscytowany, aby zobaczyć, że ma prawie doskonałe pięć gwiazdek opinie na całym pokładzie. I potrzebne zrozumieć szum, więc kupiłem go i umieścić go do testu. Poniżej przedstawiam moje doświadczenia związane z pierwszym użyciem tego urządzenia do robienia lodów, ze zdjęciami i wieloma smakowitymi szczegółami.

Co mi się podoba w tej kostkarce do lodu

Co mi się podoba w tym ekspresie do lodów, na początek, jest to, że jest kompaktowy. Jest wysoki, na pewno, ale to nie jest szeroki lub nieporęczne, co oszczędza główne miejsce na blacie. Ale największą zaletą jest to, że używanie jej jest naprawdę tak proste, jak twierdzi marka. Do urządzenia dołączona jest książeczka zawierająca ponad 15 przepisów Ninja Creami na lody, lody „lajtowe”, sorbety i koktajle mleczne – po przestudiowaniu wszystkich opcji zdecydowałem się przetestować lody waniliowe z wiórkami czekoladowymi. Najtrudniejszą częścią było zebranie składników, ale nawet to było łatwe. Przepis wymagał tylko czterech: odtłuszczonej półtorej łyżki, mieszanki cukru trzcinowego ze stewii, ekstraktu z wanilii i mini wiórków czekoladowych bez cukru. Oto jak wyglądał proces od początku do końca:

1. Zbierz składniki

Poniżej spójrz na wszystkie składniki, których użyłam do zrobienia wspomnianych wcześniej lodów z kawałkami czekolady.

2. Ubij składniki razem, aby stworzyć bazę

Następnym krokiem, zgodnie z instrukcjami, było wymieszanie wszystkich składników (minus chipsy czekoladowe, które są uważane za mieszankę, więc są dodawane później w procesie) w średniej misce, aż mieszanka cukru się rozpuści. Następnie odstawiłem na pięć minut, żeby piana się ustąpiła.

3. Wlej mieszankę do pustego kufla po „Creami”

Ostrożnie wlałem mieszankę do jednego z dwóch kufli dostarczonych z maszyną. Następnie zabezpieczyłem ją dołączoną pokrywką i przechowywałem w pozycji pionowej w zamrażarce przez pełne 24 godziny.

4. Ubij lody, a następnie wymieszaj je z wiórkami czekoladowymi

Kiedy minęły 24 godziny, zdjąłem pokrywę z kufla zawierającego zamrożoną bazę, umieściłem go w „zewnętrznej misce” i zabezpieczyłem go „zewnętrzną pokrywą miski” Po zablokowaniu jej na miejscu, nacisnąłem „Lite Lody”, co w ciągu 90 sekund przekształciło bazę w lody godne supermarketu.

Następnie, przepis mówi, aby „stworzyć otwór o szerokości 1,5 cala, który sięga dna kufla”, ale zrobienie tego nie było łatwe, ponieważ tekstura lodów była raczej miękka. Skończyło się na tym, że zaryzykowałem i wrzuciłem chipsy czekoladowe do środka bez tworzenia dziury. (Spoiler alert: nadal wyszło niesamowicie.)

Następnie umieściłem „zewnętrzną miskę” z powrotem na kuflu i powtórzyłem proces zamykania jej na miejscu, ale tym razem wybrałem „Mix-in” zamiast „Lite Ice Cream” Z przyjemnością ujawniam, że nadal dobrze miesza wiórki czekoladowe, choć zalecam, by w miarę możliwości próbować zrobić dziurę w lodach zgodnie z zaleceniami.

6. Podawaj!

Nie chcę być zbyt dramatyczny, ale nie mogłem przestać się uśmiechać po zanurzeniu się w tych lodach. Choć sądziłem, że ta kostkarka do lodów spełni moje oczekiwania, opierając się na pięciogwiazdkowych ocenach, to naprawdę je przekroczyła – i jestem przekonany, że to samo zrobi dla Ciebie.

Co jest warte uwagi

Ten ekspres do lodów jest niezaprzeczalnie drogi, ale to z powodu jego konkurencyjnych funkcji. Na przykład: W przeciwieństwie do konkurencyjnych marek, nie jesteś zobowiązany do zamrożenia odcisku lodu 24 godziny przed zrobieniem lodów. Musisz jednak zamrozić bazę (podstawowe składniki przepisów) na co najmniej 24 godziny, zanim będzie można ją zamienić w lody. Inną atrakcyjną cechą są ustawienia wstępne, takie jak te przeznaczone do lodów lub smoothie bowls, specjalnie.

Moim jednym i jedynym zarzutem wobec tego urządzenia jest to, że jest niezaprzeczalnie głośne. To nie jest deal-breaker dla mnie, osobiście, ale w całej szczerości, to może być szarpiące dla niektórych.

Dla kogo ta maszyna do lodów jest najlepsza?

Ta maszyna do lodów jest świetna dla miłośników lodów każdego rodzaju. Mój narzeczony i ja jesteśmy najbardziej podekscytowani tworzeniem zdrowych alternatywnych lodów, które nie kosztują 10 dolarów za pinty. Po pożarciu naszych Lite Vanilla Ice Cream With Chocolate Chips, zdecydowaliśmy się na trochę kreatywności z puszką ananasa (pozostawiając sok). Przeszliśmy przez ten sam proces, co z naszymi oryginalnymi lodami na bazie śmietanki i byliśmy zaskoczeni tym, jak wyszedł wyglądający i smakujący jak sorbet dla smakoszy. Spodziewaliśmy się, że będą miały włóknistą konsystencję, ale było dokładnie odwrotnie: dekadenckie, kremowe (pomimo braku śmietanki) i w ogóle pyszne.

  • Ta maszyna jest wyposażona w siedem funkcji przeznaczonych do lodów, sorbetów, milkshake’ów, lodów lite, mieszanek, żelków i smoothie bowls.
  • Upieczenie lodów w tej maszynie zajmuje zaledwie 90 sekund po pozostawieniu ich w zamrażarce na 24 godziny.
  • Wszystkie części towarzyszące tej maszynie można myć w zmywarce (ale należy używać tylko górnej półki).
  • Twoje lody mogą być ponownie przetworzone, jeśli chcesz uzyskać bardziej miękką konsystencję – pamiętaj tylko, aby użyć tego samego ustawienia, którego użyłeś na początku.

Gdzie jest dostępna Wytwórnia Lodów Ninja™ CREAMi™?

Możesz również kupić nieco inny model na Amazon, Ninja Creami Ice Cream Maker ($200).
Rating:

Image Source: POPSUGAR Photography / Marisa Petrarca

Wytwornica do lodów Ninja™ CREAMi™

Kup teraz

Ninja Creami Ice Cream Maker

Kup teraz

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button