Show Biznes

Ta teoria sugeruje, kim są rodzice Homelandera

Wszyscy wiedzieli, że to nadejdzie, ale bezpiecznie powiedzieć, że najnowszy odcinek The Boys był szokujący z więcej niż jednego powodu. Emulując Westworld teraz-sławną scenę orgii, The Boys’ 'Herogasm’ był tak raunchy jak sugerowała jego nazwa. Od latających seks-zabawek do powrotu Love Sausage, było wiele do rozpakowania. Niektórzy fani, którzy uważnie się przyglądali, sądzą, że dostrzegli wstrząsające odkrycie, kim mogą być rodzice Homelandera.

Chociaż większość postaci w The Boys ma wątpliwą moralność, Homelander Antony’ego Starra jest bezdyskusyjnie wielkim złym tej serii. Podróbka Supermana zderzyła się w trzecim sezonie z prawie każdym i chociaż niewątpliwie dojdzie do tego, że będzie to miało miejsce, blondwłosy, niebieskooki przywódca The Seven jeszcze się nie poddał.

the boys season 2   finale trailer

Amazon Prime Video

Podobnie jak seria komiksowa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona o tej samej nazwie, The Boys w dużej mierze utrzymywała pochodzenie Homelandera w tajemnicy. Ale teraz, dzika teoria twierdzi, że jest on potomkiem Soldier Boya (Jensen Ackles) i Stormfront (Aya Cash).

Podczas „Herogasm” Billy Butcher zwerbował Soldier Boya do sprawy i próbował manewrować rozmrożonym Supe, by zabić Homelandera. Szturmując dom TNT Twins, aby uzyskać „zapłatę” na drużynie Payback, która podała go Rosjanom, Soldier Boy przygotował się do rozpętania piekła na wszystkich znajdujących się w środku.

Coroczna orgia Herogasm to coś wielkiego w świecie Supe, ale jak się okazuje, została ona pierwotnie założona w 1952 roku przez Soldier Boya i Liberty – przy czym on nazwał ją „petardą”. Dla tych, którzy nie wiedzą, Liberty to oryginalna nazwa Stormfront, która ukryła się i zmieniła nazwę po ujawnieniu jej nazistowskich powiązań.

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Kwestia rodzicielstwa Homelandera pojawiała się często, a w sezonie drugim pojawiła się długoletnia teoria, że Stormfront był jego matką. To nawiązuje do komiksów, gdzie DNA Stormfronta (który był tam mężczyzną) zostało użyte do stworzenia Homelandera.

Jest jasne, że Soldier Boy i Stormfront uprawiali seks, więc nie jest poza granicami możliwości, że są rodzicami Homelandera. Z tego, co widzieliśmy, Homelander został wychowany przez Jonaha Vogelbauma w laboratorium Vought i od najmłodszych lat trenował swoją laserową wizję.

aya cash as stormfront, the boys, season 2

Prime Video

W komiksach jego matka umarła przy porodzie, ale podobnie jak widzieliśmy życie Starlight z jej matką przed The Seven, logiczne jest, że Homelander ma biologicznych rodziców, którzy mogliby pojawić się w tej historii.

W komiksach Soldier Boy został wprowadzony w miniserii „Herogasm” z 2009 roku – postać jest parodią Kapitana Ameryki i ma nawet jego charakterystyczną tarczę. The Boys podąża za niektórymi z nich, z Soldier Boyem będącym bardziej Zimowym Żołnierzem po tym jak był eksperymentowany i zamrożony, jednak ucina główną scenę „Herogasm”, w której przespał się z Homelanderem, aby uzyskać miejsce na The Seven.

Seria odświeżyła postać w jeszcze potężniejszy typ alfa, jako że Soldier Boy jest efektywnie światowym Homelanderem, zanim jeszcze Homelander był w pobliżu. Podły duet jest pozornie wyrównany pod względem mocy, ale czy to dlatego, że Homelander jest tak naprawdę synem Soldier Boya?

Potem znowu, posiadanie Homelandera jako tajnego syna Soldier Boya i Stormfronta byłoby również dużym odejściem od komiksów. Podczas gdy Vought dał Homelandrowi pochodzenie w stylu Supermana, gdzie wylądował na Ziemi jako obdarzone supermocami dziecko, tak naprawdę został on wychowany w laboratorium i przykuty do bomby atomowej w obawie, że unicestwi swoich porywaczy.

the boys, jenson ackles as soldier boy

Amazon Prime

Również idąc wbrew teorii, Stormfront nie żyje, więc przywrócenie jej łuku postaci może być dziwne. Związana z łóżkiem nazistka pojawiła się niespodziewanie w sezonie trzecim, ale szybko została uśmiercona. Pomimo tego, że Stormchasers myślą, że ona wciąż żyje, ponieważ umarła poza ekranem , większość zaakceptowała, że postać jest skończona.

Krótko widzieliśmy Soldier Boya i Homelandera walczących ze sobą w „Herogazmie”, ale skoro ten drugi jest w stanie zmierzyć się z Soldier Boyem oraz Butcherem i Hughie’m z V24, to jasne jest, że nie jest Supe, z którym można zadzierać. Jeśli Homelander jest krnąbrnym synem Soldier Boya i Stormfronta, to dodaje to kolejny poziom bleaaargh z powodu faktu, że Homelander i Stormfront mieli seksualny związek.

The Boys jest znany z poruszania niewygodnych tematów i szczerze mówiąc, kazirodczy związek nie byłby niczym nadzwyczajnym. Mimo że nie wiadomo, czy Soldier Boy pozostanie w czwartym sezonie, może dojść do zgrabnego momentu „No, I am your father” podczas jego nieuchronnego starcia z Homelanderem. Tak czy inaczej, okazuje się, że jest ktoś równie żałosny jak Homelander. Like father, like son.

The Boys sezony 1 i 2 są dostępne do obejrzenia w całości na Amazon Prime Video. Sezon 3 emitowany jest co tydzień w każdy piątek.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button