Show Biznes

Tak jest, Elvis będzie dostępny w streamingu już wkrótce

Dzięki Bogu. To już oficjalne. Już niedługo będziemy mogli oglądać Elvisa z zacisza naszych domów.

Mimo że biografia o legendzie Rock & Rolla zadebiutowała w kinach, jest w drodze do HBO Max. Oczekuje się, że pojawi się na platformie streamingowej 45 dni po premierze kinowej. Dzięki temu będzie dostępny w streamingu 8 sierpnia – najprawdopodobniej.

Elvis oznacza powrót reżysera Baza Luhrmanna, którego ostatnim filmem był Wielki Gatsby, wydany prawie dekadę temu. Elvis był chwalony przez członków rodziny Kingów z Priscillą, jego byłą żoną, i córką, Lisą Marie Presley mówiąc Austin Butler przybił swoją pracę grając Elvisa.

Podczas wywiadu z Extra TV, Pricilla powiedziała, „Po obejrzeniu filmu to było bardzo emocjonalne, moja córka czuła to samo. Tylko dlatego, że on dostał Elvisa do T, mam na myśli do T. To niewiarygodne, co ten dzieciak zrobił, Austin Butler” – powiedziała. „On spędził dwa lata studiując o Elvisie, więc to było jak szok do oglądania”

Chociaż wielu z nas czeka, aby złapać Elvisa z naszych kanap, sprzedaje on wiele biletów do kina. Według The Hollywood Reporter, film zarobił co najmniej. 31. 1 mln dolarów. Nieźle jak na legendę Rock & Rolla.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button