Show Biznes

Tak, to możliwe, aby mieć orgazm bez użycia rąk. Dwóch ekspertów wyjaśnia, jak

Image Source: Getty / Westend61

Prawdopodobnie masz tendencję do kojarzenia orgazmów z aktywnością seksualną. I nie zrozum nas źle, możesz uzyskać kilka całkiem niesamowitych orgazmów z seksu z partnerem lub masturbacji z rękami lub zabawką seksualną (lub trzema). Ale jeśli szukasz nowego rodzaju dreszczyku emocji, który możesz osiągnąć solo, pozwól nam zasugerować orgazm bez rąk. Nie, nie mamy na myśli rodzaju orgazmu bez rąk, który dostajesz od garbowania poduszki (chociaż to też może być całkiem świetne). Ale możliwe jest osiągnięcie orgazmu naprawdę bez rąk – bez rąk, ramion i zewnętrznych źródeł tarcia. W rzeczywistości, może nawet już doświadczyłeś go podczas snu lub treningu. Okazuje się, że istnieje kilka czynności – w tym te wymienione tutaj – które mogą co najmniej naśladować fizyczne odczucia, które masz podczas orgazmu w sposób, który jest całkiem dobry – a w niektórych przypadkach może nawet naprawdę doprowadzić cię do niesamowitego punktu kulminacyjnego bez dotykania się, używania seks-zabawki lub grania z partnerem.

Jeśli jesteś przyzwyczajona do używania intensywnej stymulacji (pomyśl: bezpośrednie wibracje łechtaczki), aby osiągnąć orgazm, orgazm bez użycia rąk może wydawać się nieuchwytny. I żeby być pewnym, może to wymagać trochę praktyki i determinacji, a ponieważ wszyscy jesteśmy różni, może się to nigdy nie zdarzyć dla niektórych ludzi. Ale kiedy już uda ci się zrelaksować i pozwolić swojemu umysłowi i ciału przejąć kontrolę, możesz odkryć, że to całkiem fajna i bardzo przyjemna zabawa – i świetny sposób, aby zmienić trochę swoją solową rutynę. W końcu różnorodność jest przyprawą życia.

Orgazm bez użycia rąk: Myślenie

Niektórzy ludzie są w stanie mieć orgazm poprzez połączenie swoich myśli z działaniami ich ciała. „Co ciekawe, możliwe jest 'myślenie o sobie’ – osiągnięcie orgazmu poprzez ściśle niedotykową aktywność”, seksuolog, trener seksualny i doradca relacji Lanae St. John mówi POPSUGAR. Można to osiągnąć poprzez ćwiczenia oddechowe lub fantazję. „Jedna wersja typu 'myślenia off’ jest osiągnięta poprzez długie, powolne, głębokie oddechy, powoli przesuwane w dół od klatki piersiowej do brzucha do miednicy/vulvy/genitali. Niektórzy ludzie włączają ćwiczenia Kegla, gdzie kurczą się i uwalniają”, mówi. Ponownie, każdy będzie inny, ale to na pewno może być zabawa, aby spróbować. Zrelaksuj się i baw się dobrze. Poznaj swoje połączenie umysł-ciało. Rozważ słuchanie audio porno, aby wprowadzić się we właściwą przestrzeń umysłu. A przy pierwszych kilku próbach pomocne może być usunięcie wszelkich oczekiwań co do orgazmu i po prostu cieszenie się jazdą. (Uwaga: Istnieje coś, co nazywa się hipnozą erotyczną, która polega na wykorzystaniu hipnozy i sugestii hipnotycznych w seksie, czasami w celu pomocy w osiągnięciu orgazmu bez użycia rąk; jest to czasami wykorzystywane w zabawie BDSM)

Orgazm bez użycia rąk: ASMR

Prawdopodobnie słyszeliście o ASMR, co jest skrótem od autonomicznej reakcji meridianów czuciowych. Odnosi się to do uczucia, które niektórzy ludzie otrzymują od słuchania delikatnych, powtarzających się dźwięków, takich jak szeptanie, stukanie paznokci, a czasem nawet jedzenie; ludzie często uważają to za relaksujące i uspokajające. Cóż, jest też coś takiego jak seks ASMR. Podczas gdy istnieje erotyczny ASMR, do którego można się masturbować (ASMRotica, czasami jest nazywany) lub po prostu słuchać, gdy próbujesz „pomyśleć sobie”, niektórzy ludzie uważają, że wrażenia wytwarzane podczas słuchania dowolnego starego ASMR są mało erotyczne. „Wiele osób słucha artystów na YouTube, którzy szepczą i dają wirtualne doświadczenia, takie jak posiadanie włosów lub makijażu. To naprawdę nie są doświadczenia seksualne, ale może produkować dla niektórych ludzi fizyczną reakcję, która czuje się jak mrowienie w górę iw dół kręgosłupa,” ob-gyn Jennifer Landa, MD, mówi POPSUGAR. „To ma tendencję do odczuwania relaksu i spokoju. Ludzie odnoszą się do tego jako orgazm głowy lub orgazm mózgu, ale tak naprawdę nie czuje się seksualne w ogóle i większość ludzi nie wydają się doświadczyć go w ich genitalia,” mówi. Nie wszyscy ludzie są tak wrażliwi na te szepczące filmy jak inni, a ci, którzy są, mają tendencję do bardziej intensywnej reakcji, mówi.

Orgazm bez użycia rąk: Dreaming/Sleeping

To jest jeden nie można koniecznie kontrolować, ale sny seksualne są zdecydowanie rzecz. Są one związane z seksualnymi myślami, ale nie obejmują żadnej rzeczywistej aktywności seksualnej. „To jest dość powszechne, aby mieć silne sny seksualne, które dają jeden uczucie posiadania orgazmu; lub, wielu mężczyzn i kobiet mają rzeczywiste orgazmy podczas snu. Czasami powodują one po prostu, że ludzie są podnieceni, co prowadzi do zwiększonego przepływu krwi i smarowania” – mówi dr Landa, dodając: „Jest również całkowicie normalne, choć nigdy nie doświadczyć tego typu orgazmu.”

Orgazm bez użycia rąk: Ćwiczenia

Orgazm bez rąk wywołany ćwiczeniami jest czasami znany jako „coregasm” Zasadniczo, podczas wykonywania pewnych ruchów, takich jak praca ab lub trening intensywności, możesz aktywować te same mięśnie związane z orgazmami, co prowadzi do orgazmu podczas treningu. W rzeczywistości, badanie z 2011 roku opublikowane w czasopiśmie Sexual and Relationship Therapy wykazało, że około 51 procent kobiet doświadczyło coregasm podczas wykonywania niektórych ćwiczeń ab. Ale może się to również zdarzyć z różnych ćwiczeń. Około 27 procent miało orgazm z treningu oporowego, a niektóre inne kobiety doświadczyły orgazmów z biegania, wędrówek lub jazdy na rowerze. Co warte uwagi: może się to zdarzyć bez planowania przez ludzi i nie każdy to lubi, zwłaszcza jeśli dzieje się to niespodziewanie w publicznej siłowni. Ale jeśli zauważyłaś, że twoje ciało reaguje w ten sposób na poszczególne ruchy, zawsze możesz zachować te ćwiczenia na swoje prywatne treningi w domu.

Orgazm bez użycia rąk: Joga

„W jodze istnieje pojęcie zwane mula bandha. To tłumaczy się na „blokadę korzenia” Jest to sposób zaciskania mięśni, który jest jak Kegel” – mówi dr Landa. „Jeśli nie wiesz jak to zrobić, po prostu zaciskasz mięśnie miednicy, tak jak byś to robił, gdy musisz się naprawdę mocno wysikać, i to wszystko” – mówi. W jodze, mula bandha pomaga w stabilności i równowadze dla niektórych póz, a całe to zaciskanie i uwalnianie mięśni może powodować wiele stymulacji seksualnej do obszaru pochwy, mówi. „Ostatecznie, jeśli powtarza się znaczną liczbę razy, może wywołać orgazm dla niektórych”.

Image Source: Getty / Westend61

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button