Show Biznes

Te 12 białych trampek to jedyne buty, które chcemy nosić w tym roku

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Trendy przychodzą i odchodzą, ale w naszych szafach jest kilka podstawowych ubrań, do których wracamy raz po raz. Polegamy na świetnej parze dżinsów, klasycznym t-shircie i białych trampkach. Wyglądają one dobrze w każdym stroju – lubimy je nosić do biura, na weekendy, a nawet na wieczorne wyjście. W połączeniu z białymi trampkami każda stylizacja wydaje się fajniejsza, a my kochamy je przez cały rok.

Te 13 białych trampek to wszystko, czego można sobie życzyć, by mieć je w szafie. Niektóre z nich są klasyczne, inne eleganckie, a jeszcze inne zgodne z trendami, ale wszystkie są super uniwersalne i urocze. Bez względu na to, czy szukasz całkowicie białej pary, czy też takiej z odrobiną koloru, mamy dla Ciebie propozycję. Po zakupie tych butów, Twoim następnym zakupem powinna być magiczna gumka do ścierania, abyś mogła utrzymać swoje białe buty w nieskazitelnej czystości, bez względu na to, gdzie Cię zaprowadzą. Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszymi propozycjami!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button