Show Biznes

Te 13 sukienek midi sprawi, że będziesz najlepiej ubranym gościem na każdym letnim weselu

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Ten rok oznacza jeden z najbardziej ruchliwych sezonów ślubnych do tej pory, z rekordową liczbą osób oczekuje się wiązać węzeł. Nazwijcie nas romantykami, ale po wszystkich opóźnieniach i ograniczeniach związanych z pandemią w ciągu ostatnich kilku lat, nie możemy pomóc, ale kochamy ideę, że ludzie są wreszcie dostają szansę, aby przejść do ołtarza i świętować tę okazję właściwie.

Ale tak zabawne, jak wesela mogą być, my również wiemy, że ubieranie się w rolę gościa weselnego może być poważnym obowiązkiem samym w sobie – zwłaszcza, jeśli oczekuje się, że będziesz uczestniczyć w kilku ceremoniach w tym roku. Od letnich ślubów na plaży i swobodnych imprez na świeżym powietrzu do bardziej formalnych uroczystości z koktajlowym dress code, a nawet tradycyjnych ceremonii religijnych, każdy ślub ma inny klimat – i dlatego wymaga innego zespołu gości weselnych, zbyt.

Z sezonem letnim w pełnym rozkwicie, stwierdziliśmy, że sukienki midi są idealnym strojem, który można wybrać jako gość weselny. Nie tylko jest to styl super przewiewne (wielki na zewnątrz lub miejsca przeznaczenia wesela) i na trend, ale jest to również wystarczająco wszechstronny, aby zmieścić się w ramach dress code tylko o każdej ceremonii ślubnej – od black tie formalne do swobodnego i poza.

Aby pomóc Ci w przygotowaniu gości weselnych, zebraliśmy kilka najlepszych sukienek midi dla gości weselnych do noszenia tego lata poniżej – z stylami z niektórych z naszych ulubionych sprzedawców mody, takich jak Nordstrom, Saylor, Revolve, Hutch, ASOS, Anthropologie, Amazon i więcej.

Czytaj dalej, aby kupić nasze propozycje i przygotować swoją szafę na pracowity sezon ślubny!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button