Show Biznes

Te gwiazdy „Saturday Night Live” podobno nie powrócą w 48. sezonie

„Saturday Night Live” przechodzi kilka poważnych zmian w obsadzie przed sezonem 48. Po doniesieniach, że Pete Davidson opuszcza długoletnią serię skeczów, trzech jego kolegów z obsady również odeszło w finale sezonu 47. Kate McKinnon, Aidy Bryant i Kyle Mooney pożegnali się ze Studiem 8H w trakcie odcinka, który poprowadziła gwiazda „Rosyjskiej lalki” Natasha Lyonne.

Cała czwórka aktorów grała w serialu przez osiem lub więcej sezonów. To imponujące osiągnięcie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak wiele pracy każdy z nich wykonał poza „SNL” w czasie swojej pracy w serialu. Davidson, który dołączył do serialu w 2014 roku, gdy miał zaledwie 20 lat, jest teraz uznaną gwiazdą filmową dzięki takim filmom jak „Król Staten Island” i „Suicide Squad” Tymczasem Bryant jest współtwórczynią i odtwórczynią głównej roli w serialu Hulu „Shrill”, a McKinnon ma na koncie główne role w takich filmach jak „Szpieg, który mnie rzucił”, reboot „Pogromców duchów” i „Bombshell”.

W ciągu ostatnich kilku lat ich kariery stawały się coraz bardziej intensywne, dlatego aktorzy musieli opuszczać odcinki z powodu innych zobowiązań. Z tego powodu nie powinno być zbyt dużym zaskoczeniem, że zdecydowali się teraz na kontynuację. Mimo że będzie ich brakować, obsada „SNL” w ostatnich latach bardzo się powiększyła. W finale 47. sezonu pojawiło się 21 stałych gwiazd, w tym najdłużej występujący w programie Kenan Thompson.

Obejrzyj galerię, aby zobaczyć wszystkich aktorów, którzy odchodzą z „SNL” przed 48. sezonem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button