Show Biznes

Te psychologiczne thrillery na Netflixie są tak mrożące krew w żyłach, że przez kilka dni będziesz się bać

Jeśli jesteś fanem strasznych filmów, wiesz, że istnieją różne rodzaje terroru w ramach ogólnego gatunku horroru. Gatunek jest wymiatający; od potworów i slasherów do zombie i aktywności paranormalnej, lista idzie dalej. Niektórzy widzowie wolą pewną podsekcję horrorów od innych, ale wszystkie są takie same w oferowaniu tego małego uczucia strachu, którego możesz pragnąć. W skrócie, istnieje wiele różnych kreatywnych sposobów na podejście do strasznego filmu lub programu telewizyjnego.

Z tego co zostało powiedziane, to jedna rzecz, aby ściągnąć szybki jump scare, ale zupełnie inną rzeczą jest stworzenie psychologicznego thrillera, który zagłębia się w podświadomości widza i często odmawia opuszczenia go przez kilka dni. Takie filmy zostają w naszych głowach na długo po zakończeniu filmu i napisach końcowych, sprawiając, że ponownie zastanawiamy się nad tym naprawdę cichym sąsiadem mieszkającym obok z zasłoniętymi oknami – lub nad tym przypadkowym zaproszeniem na biwak w dziczy. Jeśli masz ochotę na przerażający horror, na Netflixie znajdziesz mnóstwo thrillerów psychologicznych, które z pewnością przestraszą cię do głębi. Czytaj dalej, aby zobaczyć nasze propozycje i przygotuj się na to, że będziesz przerażony jak nigdy dotąd.

– Dodatkowe reportaże Lauren Harano, Haley Lyndes, Corinne Sullivan, Sheneca Sharpe, Emily Cappiello, Kalyn Womack i Charlotte Kho

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button