Show Biznes

Ted Lasso wraca w trzecim sezonie, czy będzie to ostatni sezon?

Ciężka jest głowa, która nosi optymistyczną przyłbicę. Ted Lasso z Apple TV+ pojawił się na scenie w 2020 roku, oferując bardzo potrzebną dawkę dobrego nastawienia w ponurym krajobrazie telewizyjnym, ale pozostawało pytanie, czy uda im się odtworzyć tę magię w drugim sezonie? Odpowiedź była w dużej mierze tak, ale to nie jest wielką niespodzianką dla władz Apple TV+. Streamer zapewnił sobie trzeci sezon serialu na długo przed wyemitowaniem drugiego.

Ostatni sezon przyjął inny ton niż pierwszy, zgłębiając skomplikowane charaktery postaci stojących za AFC Richmond. W centrum uwagi znalazł się Ted Lasso, grany przez Jasona Sudeikisa, który zaczął zmagać się z długotrwałymi problemami ze zdrowiem psychicznym. W drugim sezonie śledziliśmy, jak Nate (Nick Mohammed) wymyka się spod kontroli, a jego problemy ze zdrowiem psychicznym wymykają się spod kontroli. Pojedynki fabularne doprowadziły do niesamowitego finału, w którym trenerzy walczyli przeciwko sobie. (Moglibyśmy też wspomnieć o bardzo dziwacznym odcinku z brodą w butelce, ale na tym poprzestaniemy.)

Jeśli chodzi o to, co przed nami, możemy potwierdzić, że dwóch ulubieńców fanów niespodziewanie powróci, trzeci sezon jest na horyzoncie, a co najbardziej szokujące… może to być ostatni sezon serialu, jak twierdzi gwiazda Brett Goldstein. Oto wszystko, co wiemy o trzecim sezonie Ted Lasso.

Co wiemy o trzecim sezonie?

Jak już wcześniej wspomniano, trzeci sezon jest potwierdzony. Według Deadline decyzja o przedłużeniu została podjęta w październiku 2020 roku, po tym jak serial zaczął się rozkręcać. A teraz produkcja jest już w toku. Wiadomo jednak, że premiera trzeciego sezonu odbędzie się prawdopodobnie dopiero pod koniec 2022 roku.

„Kręcimy już od dwóch miesięcy, wszystko idzie dobrze i jestem pełen nadziei” – powiedział Cristo Fernández w wywiadzie dla PopCulture. „Mam nadzieję, że fani pokochają nasz 3. sezon, który, miejmy nadzieję, pojawi się pod koniec roku.”

Zakończenie 2. sezonu wysłało psycholog Sharon Fieldstone (Sarah Niles) w drogę w najbardziej serdecznym pożegnaniu z Tedem Lasso. Ostatni odcinek zdawał się również zapowiadać rychłe odejście Trenta Crimma z The Independent (pięknie uczesany James Lance) po tym, jak ujawnił, że Nate był jego źródłem w sprawie ujawnienia ataku paniki u Teda, ale TV Line donosi, że te odejścia są trochę na niby. Obaj powrócą w trzecim sezonie, w którym pojawi się również nowa postać w postaci Jacka (w tej roli Jodi Balfour), uroczego inwestora venture capital. Nie spodziewajcie się większych zmian na liście obsady; według producenta Chipa Kroegera, sezon trzeci będzie „bardziej zbliżony do tego, co wszyscy kochają i co się sprawdziło, a także zagłębi się w postacie… w ich historie. Zdobędziemy trochę więcej informacji o tym, skąd się wzięli.”

Gdzie rozpocznie się akcja?

Nie ma potwierdzenia, kiedy i gdzie rozpocznie się nowy sezon. W sezonie drugim nastąpił przeskok o kilka miesięcy do przodu, kiedy to AFC Richmond po spadku z ligi zanotowało serię remisów. W finale sezonu drugiego również dokonano małego skoku w czasie. Po tym, jak Nate powiedział Tedowi, że odchodzi z drużyny, wiemy, że jest on członkiem sztabu trenerskiego (być może głównym trenerem?) w klubie West Ham, który został kupiony przez byłego męża Rebeki. W sezonie drugim Nate przeszedł drogę od dobrego samopoczucia do nienawistnego, zacietrzewionego drugiego człowieka, który chciał mieć swój czas w trenerskim centrum uwagi. Sezon trzeci niemal bez wątpienia będzie śledził losy AFC Richmond i West Hamu, kiedy to dobrzy i próżni zmierzą się ze sobą.

Jeśli chodzi o inne postacie, związek Keeley i Roya pozostawał w trzecim sezonie w niewygodnej niepewności, a związek Rebeki i Sama również wydaje się mieć potencjał na duży sezon trzeci. Ted Lasso wykonał również dobrą robotę, nie pozwalając, by luźne zakończenia wisiały zbyt długo, więc wciąż mamy do rozwiązania problem ciężkiego picia dr Sharon. A jeśli chodzi o to, gdzie wyląduje Trent Crimm (z The Independent)… Nowy wakat Keeley na stanowisku szefa działu komunikacji wydaje się być potencjalnym miejscem, prawda?

Mówiłeś, że to może być ostatnie?

Niestety tak. W rozmowie z Entertainment Weekly, Sudeikis powiedział, że Ted Lasso był planowany jako serial z trzema sezonami i to jest historia, którą obecnie opowiadają. Przyznają też, że nigdy nie wiedzieli, że będą mieli taki hit jak Ted Lasso, a to zwykle zmienia postać rzeczy. Sudeikis mówi: „Historia, która jest opowiadana – ten trzysezonowy odcinek – jest taka, jaką widzę, znam i rozumiem. Cieszę się, że są gotowi zapłacić za te trzy sezony. A co będzie potem, kto wie? Ja nie wiem.

W wywiadzie dla Sunday Times, Goldstein potwierdził komentarze Sudeikisa. „Tak to piszemy” – powiedział, gdy dziennikarz zapytał, czy trzeci sezon będzie finałem. „Został zaplanowany jako trzeci. Uwaga spoiler – wszyscy zginą” Z pewnością żartuje z tą ostatnią częścią. Mamy nadzieję.

Jednak producentka Lisa Katler jest otwarta na kontynuację Teda Lasso poza pierwotnym planem. „Nie wiemy. Mamy nadzieję, że będzie kontynuowany” – powiedziała portalowi Deadline. początkowo byliśmy gotowi na trzy, ale w tej chwili to nie jest przesądzone.”

Więc to nie jest „tak”, ale mówiąc słowami z Dumb & Dumber, „Więc mówisz, że jest szansa.”

Pierwszy i drugi sezon Ted Lasso można obejrzeć w całości w Apple TV+.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button