Show Biznes

Tell Me Lies zapowiada toksyczny romans

Każdy produkt został starannie wybrany przez redaktora Esquire. Możemy zarobić prowizję z tych linków.

tell me lies trailer
Hulu

Now że Normalni ludzie i Rozmowy z przyjaciółmi przeszły do streamingowej Valhalli, Zaangażowanie Hulu w seksowną, powoli spalającą się telewizję będzie kontynuowane dzięki Tell Me Lies. Oparty na przebojowej powieści Caroli Lovering, Tell Me Lies to historia romansu, który zszedł na boczny tor pomiędzy dwoma studentkami college’u. Fani z niecierpliwością czekali na realizację serialu, odkąd jego rozwój został ogłoszony w 2020 roku – a teraz mają wreszcie zwiastun, którym mogą się delektować.

W klipie poznajemy Lucy Albright (Grace Van Patten) i Stephena DeMarco (Jackson White), dwójkę studentów, którzy spotykają się w kalifornijskim college’u w 2007 roku. Lucy i Stephen szybko zakochują się w sobie, ale każde z nich ma do ukrycia mroczną przeszłość – i wkrótce ich związek rozpada się w zaskakujący i często przerażający sposób. Jak opisuje producentka wykonawcza Megan Oppenheimer w wywiadzie dla Cosmopolitan , „Tell Me Lies to eksploracja toksycznych związków i sposobów, w jakie osłabiamy siebie, kiedy zakochujemy się w niewłaściwych ludziach. Kiedy Lucy spotyka Stephena, widzi wszystkie czerwone flagi, ale ignoruje je – i to kieruje ją na ścieżkę, która całkowicie ją wykoleja.”

Tell Me Lies

Oppenheimer kontynuował, „Myślę, że jeśli jesteśmy szczerzy, większość z nas miała związek, który nas zniszczył, ale z jakiegoś powodu nie możemy od niego odejść. Kiedy jesteś w dynamicznym związku, który jest psychicznie lub emocjonalnie obraźliwy, zaczynasz akceptować leczenie, o którym nigdy nie myślałeś, że je zaakceptujesz. Dla mnie jest to tak uniwersalny temat, ale nie mówimy o nim otwarcie, ponieważ jest to wstydliwe. Właśnie to pokochałam w książce Caroli Lovering, uchwyciła ona to uczucie izolacji w tak namacalny sposób. Mam nadzieję, że program otworzy rozmowy, w których ludzie będą mogli mówić o tych sprawach bez poczucia osądzania. Ponieważ większość z nas miała w pewnym momencie Stephena w swoim życiu.”

Powieść Lovering była szeroko chwalona za przedstawienie toksycznych związków. PopSugar posunął się nawet do porównania jej do You, innej serii, która wie co nieco o uwodzicielskich creepach z mroczną przeszłością. Jeśli to brzmi jak twój styl, zaznacz swój kalendarz na premierę serialu, która odbędzie się 7 września. Po niej, nowe odcinki będą pojawiać się w środy.

Watch the trailer below.

Ta zawartość jest importowana z serwisu OpenWeb. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Watch Next

preview for HDM All sections playlist - Esquire

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button