Show Biznes

Ten kosztujący 16 dolarów odcień ust to twój bilet do „kwitnącego” trendu w makijażu

Image Source: POPSUGAR Photography / Jessica Harrington

  • Trendy są „kwiatki” do ust, czyli hybryda balsamu i błyszczyka.
  • Sunnies Face’s Lip Treat jest idealnym przykładem blossa.
  • Nasza redaktorka przetestowała trzy odcienie tintu do ust tej marki i dzieli się zdjęciami.

Błyszczące produkty do ust mają teraz swój moment, ale nie tylko twoje tradycyjne formuły błyszczyków. „Blosses” to hybrydowy produkt, o którym wszyscy mówią, łączący nawilżenie balsamu do ust z połyskiem błyszczyka. Mój nowy ulubiony przykład tego trendu: Sunnies Face Lip Treat (16$).

Zanim przejdziemy do tego, dlaczego Sunnies Face lip tints są warte zakupu, zanurkujmy nieco głębiej w trend makijażu bloss. „Bloss to wielozadaniowy 'błyszczyk spotyka balsam’, który jest idealny na lato, ponieważ dodaje lekki splash koloru i utrzymuje usta w stanie nawilżonym i nawilżonym”, Jamie Greenberg, sławna artystka makijażu i założycielka Jamie Makeup, wcześniej powiedziała POPSUGAR. Bloss ucieleśnia wszystko, co chcesz, aby letni makijaż był: bez wysiłku, nawilżający, zabawny i błyszczący.

Teraz, wracając do Lip Treat. Sunnies Face, filipińska marka kosmetyków do makijażu, która dopiero niedawno stała się dostępna w USA, trafiła w sedno z tą nazwą – to naprawdę jest smakołyk dla Twoich ust. Dostępna w siedmiu odcieniach, w tym w wersji bezbarwnej, formuła jest nasycona dwoma gwiazdkowymi składnikami: masłem shea, które nawilża, i kolagenem, który napina usta.

Chociaż opis określa go jako balsam, porównałabym jego błyszczące wykończenie do błyszczyka. W przeciwieństwie do prawdziwego błyszczyka, nie jest on wcale lepki; zamiast tego sprawia wrażenie jedwabiście gładkiego i komfortowego. Pojedyncze machnięcie pomadką pokrywa usta delikatną warstwą koloru, ale jeśli nałożysz kilka warstw, możesz uzyskać głębsze nasycenie pigmentu, które nadal jest lekkie.

Źródło obrazu: Sunnies Face

Siedem odcieni Sunnies Face Lip Treat to Chill – naturalny beż; Sakura – ciepły róż; Girl Crush – terakotowy róż; Juice – jagodowy róż; Poppy – jasna mandarynka; Chai – ciepły kasztan; oraz Jellyfish – kremowy bezbarwny. Znajdzie się tu odcień dla każdego stylu makijażu, a kolory uzupełniają wszystkie odcienie skóry.

Po przetestowaniu wszystkich kolorów znalazłam trzy ulubione, które noszę na zmianę. Sakura jest świetnym kolorem na co dzień, Chia jest nieco bardziej nastrojowa i dodaje dramatyzmu, a Girl Crush zapewnia soczysty, nadgryziony wygląd ust, który można nałożyć, aby się wyróżnić.

Sunnies Face Lip Treat in Sakura

Źródło obrazu: POPSUGAR Photography / Jessica Harrington

Sunnies Face Lip Treat w Sakura ($16)

Sunnies Face Lip Treat w Chia

Image Source: POPSUGAR Photography / Jessica Harrington

Sunnies Face Lip Treat w Chia ($16)

Sunnies Face Lip Treat w Girl Crush

Image Source: POPSUGAR Photography / Jessica Harrington

Sunnies Face Lip Treat w Girl Crush ($16)

Trudno wybrać jeden ulubiony odcień, ale wyceniony na zaledwie 16 dolarów, nie trzeba. Trzymam jeden na moim biurku przez cały czas i stosuję – i ponownie nakładam – stale przez cały dzień. Niezależnie od tego, czy idę na spotkanie osobiste, czy po prostu wskakuję na rozmowę Zoom, jest jak wisienka na szczycie mojego minimalnego makijażu.

Rating:

Sunnies Face Lip Treat w kolorze Sakura

Kup teraz

Sunnies Face Lip Treat in Chia

Kup teraz

Sunnies Face Lip Treat w kolorze Girl Crush

Kup teraz

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button