Show Biznes

The Crown zmienił swoje zakończenie na pełne dramatyzmu królewskie wesele, które otwiera drogę do sequela

preview for A BTS Look at The Crown Season 4

Czas sprawdzić, co słychać w The Crown, ponieważ pojawiło się wiele nowych i nieco soczystych informacji. Choć początkowo wydawało się, że serial nie będzie zbytnio zagłębiał się w bieżące wydarzenia królewskie (czytaj: dramat pomiędzy Sussexami, Cambridge’ami i księciem Karolem), to jednak coś się zmieniło.

The Sun donosi, że zamiast zakończyć się w 2002 roku (kiedy to królowa straciła zarówno matkę jak i siostrę), The Crown zakończy się teraz w 2005 roku wraz ze ślubem księcia Karola i księżnej Camilli. Nie tylko oznacza to oczywiście, że książę William i książę Harry będą obsadzeni jako dorośli, źródła mówią, że drzwi są otwarte na sequel obejmujący braci i ich ojca.

„To mała, ale znacząca zmiana, ponieważ jest postrzegana jako oznaczenie początku ery, która staje się bardziej skupiona na książętach Williamie i Harrym oraz ich ojcu”, mówi źródło. „Małżeństwo Karola i Camilli jest traktowane jak koniec jednego burzliwego okresu w historii Windsorów i początek zupełnie nowego.”

the crown

Netflix

Tylko kilka rzeczy, które wydarzyły się od ślubu Karola i Camilli? Małżeństwo księcia Williama z Kate Middleton, skandal(y) księcia Andrzeja, śmierć księcia Filipa oraz małżeństwo księcia Harry’ego z Meghan Markle i ich późniejsze odejście z rodziny królewskiej.

I posłuchaj tego: oprócz tego potencjalnego sequela, są też plotki, że serial może rozwinąć prequel skupiający się na królowej Wiktorii, co, tak, proszę.

Przypomnienie: sezon 5 The Crown spada na Netflix w listopadzie, więc przygotuj się.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button