Show Biznes

The Sandman Season Two: Wszystko co wiemy

preview for Neil Gaiman & Allan Heinberg | The Sandman

Ten post zawiera spoilery dotyczące finału pierwszego sezonu The Sandman.

Dla wszystkich, którzy już zapięli pasy na kolejne szalone opowieści ze świata The Sandman, mamy dobrą wiadomość do przekazania. Choć Netflix musi jeszcze oficjalnie odnowić nową adaptację komiksową na drugi sezon, producent wykonawczy David S. Goyer potwierdził w tym tygodniu, że pracuje już nad scenariuszem do sezonu drugiego.

To dobra wiadomość – tworzony przez ponad 30 lat serial dark fantasy zakończył się spiskiem kilku postaci, które chcą zniszczyć Króla Snów, a do zbadania pozostaje jeszcze ogromna ilość materiału źródłowego z dzieła Neila Gaimana.

„Mamy tyle [seasons] ile nam pozwolą” The Sandman showrunner Allan Heinberg powiedział NME na premierze serialu w Londynie. „Jeśli pojawi się wystarczająco dużo widzów, możemy iść na całkiem długi czas. Chcemy zrobić wszystko, chcemy spin-off miniserialu. Chętnie zrobimy to tak długo, jak długo będą nas mieli.”

Kiedy The Sandman powróci na drugi sezon?

Trzymamy kciuki, że The Sandman nie będzie siedział w piekle rozwoju przez kolejne 30 lat, zanim zobaczymy więcej odcinków. Gdybyśmy mieli zgadywać, nie będzie to zbyt długo zanim Netflix da fanom zielone światło na drugi sezon. (Chociaż bez sceny końcowej typu Marvela, która wyraźnie mówi, że „The Sandman powróci„, nie sposób przewidzieć, kiedy dokładnie streamer to ogłosi)

Co wydarzy się w The Sandman Season Two?

10 odcinków Sezonu Pierwszego objęło zaledwie 16 numerów z Sandmana oryginalnego 75-cio zeszytowego cyklu. A kolejna odsłona serii powieści graficznych Sandman , zatytułowana „Season of Mists, jest w dużej mierze uważana za najlepszą pracę Neila Gaimana nad The Sandman. (Jak to na przekór!)

Wkurzeni członkowie rodziny Dream będą mieli większą rolę w kolejnych odcinkach – o ile w ogóle się pojawią – jak również Lucyfer Gwendoline Christie, który pracuje nad czymś naprawdę diabolicznym. Miejmy nadzieję, że teraz, gdy ważne koncepcje zostały ustalone, zespół twórców będzie mógł jeszcze bardziej zaszaleć.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button