Show Biznes

„The Summer I Turned Pretty” zostało nakręcone w tym mieście na wschodnim wybrzeżu

THE SUMMER I TURNED PRETTY, Lola Tung (left), 'Summer Catch', (Season 1, ep. 105, aired June 17, 2022). photo: Peter Taylor /Amazon / Courtesy Everett Collection

Najnowszy serial Amazon Prime, „The Summer I Turned Pretty”, oparty jest na bestsellerowej trylogii powieściowej o tej samej nazwie autorstwa Jenny Han. The show follows teenager Isabel „Belly” Conklin as she experiences the highs and lows of adolescence during her 16th summer at Cousins Beach with her mom and very close boy friends.

Zarówno w powieści, jak i w serialu, wyobrażenie słonecznej, piaszczystej i malowniczej plaży Cousins Beach wystarczy, by każda osoba zapragnęła przenieść się do uroczego miasteczka na lato. Chociaż główna sceneria książki nie jest prawdziwym miejscem, jest inspirowana kilkoma godnymi uwagi plażami. Oto gdzie „The Summer I Turned Pretty” zostało sfilmowane.

Ekranowa adaptacja książki Hana została nakręcona w Wilmington, NC, w wielu miejscach w stanowym obszarze Cape Fear. Według The Kansas City Star, wielu aktorów z serialu spędziło czas w okolicy przed rozpoczęciem kręcenia, aby nie tylko zapoznać się ze sobą, ale także przyjąć lokalizację. „Przyzwyczailiśmy się do bycia w Wilmington, przyzwyczailiśmy się do bycia razem i byliśmy w stanie stworzyć tę więź, która była podobna do więzi z przyjaciółmi z dzieciństwa i którą musieliśmy mieć dla serialu,” powiedziała publikacji Lola Tung, która gra Belly w serialu.

Sprawdź kilka zdjęć z Cape Fear i Wrightsville Beach w okolicy Wilmington, NC, poniżej.

tmp_fBiiwX_6341527b22631705_kevin-dunlap-jIdbKQyNzX4-unsplash.jpgImage Source: Unsplash / Kevin Dunlap

tmp_JqLGyi_06f7fb17df7c3b3d_mitchell-maglio-zeyrCgbfXWM-unsplash.jpgImage Source: Unsplash / Mitchell Maglio

tmp_7YmHco_f80ce6e365affce1_brendan-steeves-dDE8B_n91us-unsplash.jpgImage Source: Unsplash / Brendan Steeves

tmp_t8uoz3_c00611471fbc39f8_avery-cocozziello-ntMWbsPvCvI-unsplash.jpgImage Source: Unsplash / Avery Cocozziello

Podczas gdy większość historii Belly w sezonie pierwszym rozgrywa się na Cousins Beach, a więc była kręcona w Wilmington, Han ma duże pomysły na rozszerzenie swojego świata. Serial Amazon Prime został już odnowiony na drugi sezon (via Deadline) i wygląda na to, że bohaterowie mogą mieć zmianę scenerii przyjść w przyszłym sezonie. „Wszystko co widzisz to lato w tej chwili. I myślę, że jest o wiele więcej drogi do motyki. Zobaczymy [Belly’s] świat trochę większy,” Han wyjaśnił Today.

Ujarzmij swoją wewnętrzną plażę i obejrzyj „The Summer I Turned Pretty” na Amazon Prime Video. Obejrzyj zwiastun poniżej!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button