Show Biznes

The Umbrella Academy dominuje na Netflixie. Ale czy powróci na 4. sezon?

Po pewnym zastoju w harmonogramie wydawniczym, Netflix ma dwa swoje przebojowe seriale w pełnym rozkwicie: Stranger Things, który w ten piątek debiutuje ostatnim tomem swojego czwartego sezonu, oraz The Umbrella Academy, który w zeszłym tygodniu zakończył swój znakomity trzeci sezon.

Ograniczymy tutaj spoilery do minimum, dla każdego, kto nadrabia zaległości w godzinach (i godzinach, i godzinach) telewizji do skonsumowania. Oczywiście wiemy już, że Stranger Things zakończy działalność po 5. sezonie. Ale co z The Umbrella Academy? Mamy dobre i złe wiadomości w tej sprawie. Showrunner i twórca serialu Steve Blackman powiedział niedawno TheWrap , że złożył wniosek o sezon 4 do Netflixa, ale nie otrzymał oficjalnie zielonego światła. To jest dobra wiadomość. Zła? Sezon 4 może być ostatnim sezonu The Umbrella Academy.

„Myślę, że nieuchronnie, jeśli dostaniemy Sezon 4, będzie on zmierzał w kierunku zakończenia”, powiedział Blackman. „Myślę, że w pewnym momencie nie jestem pewien, gdzie byśmy poszli po Sezonie 4. Musimy być ostrożni. Moim planem na przyszły rok nie jest ciągłe stąpanie po tym samym gruncie, na którym byliśmy wcześniej. To wyzwanie, by wymyślić nowy sposób na obalenie tej fabuły i myślę, że mamy pomysł, jak to zrobić. Ale myślę, że gdybyśmy doczekali się sezonu czwartego, byłoby to świetne zakończenie serialu. Nie mówię, że nie mógłbym zrobić więcej, ale wiesz, myślę, że to byłoby bardzo satysfakcjonujące dla widzów, cztery sezony.”

Blackman później podzielił się, że zawsze „wiedział w mojej głowie, czym są pierwsze cztery sezony” i powiedział, że byłby otwarty na wymyślenie kolejnego sezonu wartego akcji z supermocami, jeśli „będziemy mieli szczęście mieć tego więcej” Co ciekawe, jeśli chodzi o fabułę Sezonu Czwartego, wygląda na to, że Blackman chce pozbawić naszych przyjaciół ich mocy. „Chcę postawić przed widzem i fanem pytanie: 'Czy byliby szczęśliwsi bez swoich mocy?’ Chodzi mi o to, że wszystko, co robią, to narzekanie na bycie tym, kim są”, powiedział.

Czy jesteś przygotowany na sezon The Umbrella Academy który jest lekki na supermoce? Tak długo jak serial będzie parł do przodu, weźmiemy wszystko, co możemy dostać. W międzyczasie, dlaczego nie przeżyć na nowo bitwy tanecznej z tego sezonu „Footloose”?

Ta treść została zaimportowana z YouTube. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button