Show Biznes

The Weeknd i Lily-Rose Depp podkręcają tempo w zwiastunie Idola

preview for Did Ariana Grande INSPIRE The Weeknd’s New Song?!

0)

The Weeknd podzielił się pierwszym teaserowym zwiastunem The Idol, jego nadchodzącego serialu dla HBO Max. W rolach głównych Lily-Rose Depp i Abel Tesfaye, The Idol będzie śledzić piosenkarkę pop, która staje się romantycznie związana z właścicielem klubu w Los Angeles i przywódcą kultu. W zwiastunie można przeczytać, że będzie to „najbardziej wyuzdana historia miłosna w całym Hollywood”

The Idol został współtworzony przez The Weeknd, Euphoria reżysera Sama Levinsona i Rezę Fahima, partnera produkcyjnego The Weeknd. Oficjalna data premiery nie została ogłoszona, ale teaserowy zwiastun mówi, że „już wkrótce”.

„Chcę być filmowcem”, powiedział Rolling Stone Weeknd, jedna z największych gwiazd popu na świecie, w 2020 roku, „Chcę robić świetne kino” Gdy już jesteś na pokładzie tej misji, oto wszystko, co wiemy (jak dotąd) o The Idol.

Kto występuje w The Idol?

Lista obsady również wygląda całkiem imponująco. Australijski singer-songwriter Troye Sivan będzie stałym bywalcem serialu, a Debby Ryan, znana z kanału Disneya, również będzie miała powtarzającą się rolę. W serialu pojawi się również Jennie z mega K-Popowej grupy BLACKPINK, choć na razie nie wiadomo czy będzie to coś więcej niż cameo.

Inni członkowie obsady to między innymi Hari Nef, Rachel Sennott, Nico Hiraga, Tunde Adebimpe z TV on the Radio oraz Anne Heche.

Kiedy The Idol zostanie wydany?

Data premiery The Idol, który będzie miał premierę na HBO Max, nie została jeszcze ogłoszona. Biorąc jednak pod uwagę, że zdjęcia do serialu rozpoczęły się w styczniu, a zwiastun został dopiero wypuszczony, być może patrzymy na datę premiery pod koniec 2022 lub na początku 2023 roku.

Obejrzyj zwiastun The Idol poniżej i obserwuj to miejsce w poszukiwaniu aktualizacji.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button