Strona główna Show Biznes The Yellowstone Season 5 Premiere Taunts New Troubles For the Duttons

The Yellowstone Season 5 Premiere Taunts New Troubles For the Duttons

Sznurujcie buty! I osiodłajcie swoje konie, moi przyjaciele. W niedzielę wieczorem premiera dwóch odcinków Yellowstone Sezon piąty, jest kolejny poranek w Montanie, a ty robisz nie nie chce wkurzać Johna Duttona. Kiedy ostatni raz zostawiliśmy go na ranczu, było to na niezwykle wysokim poziomie. Sezon trzeci pozostawił losy każdej postaci pod znakiem zapytania. W sezonie czwartym Beth i Rip zawarli związek, Jamie powrócił do rodzinnego biznesu, a John zmagał się z wejściem w sferę polityczną. „Teraz muszę startować na pieprzonego gubernatora” – wyrzuca z siebie Dutton pod koniec sezonu czwartego, powietrze ledwo wydostaje się z jego poważnych ust.

Cóż, po przeskoku czasowym, Sezon Piąty rozpoczyna się od wygrania przez Johna Duttona wyścigu o zostanie nowym gubernatorem Montany. Zrobi wszystko, by chronić swoje ranczo. Jeśli to oznacza spędzanie więcej czasu na spotkaniach niż na jeździe konnej? Niech tak będzie. „Cztery lata to długi czas. Nie tu chcę go spędzić” – zauważa John. Nominacja daje mu ogromną moc, dzięki której może zniszczyć wszystkie swoje problemy za jednym zamachem. Lotnisko Market Equities? Nie żyje. Hotel i kasyno Thomasa Rainwatera? Nie żyje. Jego chytry syn Jamie? Pozwolony na życie.

Sezon piąty wyraźnie zaznaczy nowy, legislacyjny rozdział dla Duttonów. Tam, gdzie wcześniej rozwiązywali swoje problemy poprzez przemoc, insider trading i odrobinę dynamitu, nowe biuro Duttonów sprawi, że znalezienie rozwiązań będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Złe nadmorskie miasta chcą zniszczyć naturalne piękno doliny – nie, chyba że Duttonowie nadużyją każdego prawa w książce. Mimo to, dowiedzieliśmy się, że walka rodziny Montana o ich szczególną sposób życia jest mniej przestarzały według współczesnych amerykańskich standardów niż pozornie nieopłacalny. Jak wielu wrogów mają Duttowie, każda decyzja przypomina im, że ranczo ma jeszcze tylko kilka lat rentowności, dopóki nie będą musieli zanurzyć się w swoich oszczędnościach

A więc tak: walka Duttona o ochronę jego rancza w Montanie przed tymi pasożytami ziemi zmieniła go w capo mafioso. Markuje swoich kowbojów jak bydło i popełnia tyle przestępstw, że cała jego rodzina może trafić do więzienia na zawsze. Ranczo oczywiście nie wymaga wszystkich tego barbarzyńskiego machoizmu, morderstw i rządzonej przez strach dynamiki rodziny, ale dla Duttonów – to wszystko, co kiedykolwiek znali. Jako 1883 ujawniony prequel serialu, rodzina trafiła do Montany tylko z powodu niekontrolowanej rozpaczy na Oregon Trail. Wszyscy są albo przeklęci… albo związani wymogami bycia programem numer jeden w telewizji. Tak czy inaczej, katastrofa nie pozwoli rozluźnić swojego uścisku na tej rodzinie, nawet na jedną sekundę.

okrycie wierzchnie, nakrycie głowy, kowbojski kapelusz, kurtka, kapelusz, krajobraz, turystyka, beżowy, jeansy,

Kłopoty nie trwają zawsze, chyba że jesteś Duttonem

Paramount Network

Nadróbmy zaległości z resztą rodziny, dobrze? Jamie musi być teraz dobrym małym pieskiem, który macha ogonem tylko wtedy, gdy jego pan wydaje komendy. Jego siostra, Beth, pozostała lojalna – i w rezultacie zostaje nowym szefem personelu ojca. Tak samo jak Beth, popełnia ona wszystkie możliwe przestępstwa. Do diabła, nawet nadużywa pieniędzy na kampanię wyborczą w premierze sezonu 5, aby urządzić ojcu wielkie święto na ranczu. Chociaż ma swoje własne demony, które musi uporządkować. W pierwszej scenie Beth z jej ulubionym mężem kowbojem, Ripem Wheelerem, przeprasza za okropny sposób, w jaki traktowała go, gdy byli młodsi. Podczas retrospekcji do swoich młodszych dni na ranczu, Beth zostawia Ripa z poczuciem, że to był zły pomysł, że w ogóle się z nią umówił. W akcie zemsty, młoda Beth następnie zaczepia się z innym kowbojem. współczesny Rip mówi Beth: „Przeszedłem przez piekło”. Ale nadal ją kocha

  Jakim typem postaci jest Laertes?

Gdyby nie wszystkie morderstwa, których Rip dokonał, byłby całkiem idealnym facetem! Tak doskonałym, że w zasadzie tylko on zorientował się, że dni Duttonów są policzone. Na uroczystości Johna na ranczu wszyscy tańczą do piosenki country Shane Smith and the Saints, grają na lasso i piją przy otwartym barze. Ale nie Rip. Układa się na wzgórzu powyżej jak pies stróżujący, porównując Johna do Nerona i wielkiego pożaru Rzymu. „On to wszystko straci” – ostrzega Rip.

Cut to: Wrogowie Johna Duttona wypełzają z cienia, by zaplanować swój kolejny ruch. Angela Blue Thunder, adwokat, która ocieka lodowatym strachem po kręgosłupie Thomasa Rainwatera, siedzi jak diabeł na jego ramieniu, szepcząc, że powinien był zabić Johna, kiedy miał okazję. Market Equities – jedna z najgłupszych nazw firm wszech czasów – wzywa jedną ze swoich wielkich armat, Sarę Atwood (Dawn Olivieri), która ma być idealną przeciwwagą dla Beth. Olivieri wystąpiła już w 1883 jako Claire Dutton, ale Yellowstone universe nie wydaje się zbytnio przejęty crossoverem.

Nie wiem, co według tej rodziny oznacza sprawowanie urzędu politycznego, ale żadna liczba zagrożeń nie uratuje ich rancza – to tylko opóźni nieuniknione.

Młodszy syn Johna, Kayce, zachowuje się bardziej jak superbohater dla zwierząt gospodarskich, niż jak zwykły agent państwowy zajmujący się przestępstwami dotyczącymi koni. Spędza swoją część premiery ścigając złodziei koni aż do granicy USA i Kanady, wymachując Yellowstone’s ogromny budżet. Mówimy tu o szerokich ujęciach biegnących koni, helikopterach brzęczących nad głowami i kowbojskim gównie przecinającym rzeki. Kayce może i spędził większość sezonu czwartego na poszukiwaniu wizji, aby usłyszeć swoją wróżbę odczytaną przez wilka, ale teraz wraca do formy bojowej.

  Leanne Hainsby z Peloton otwiera się na temat diagnozy raka piersi

Plan Kayce’a dotyczący sprowadzenia koni do domu zostaje skrócony, gdy dzwoni jego żona, Monica. Ma bolesne skurcze na trzy tygodnie przed terminem porodu. Kayce mówi, że zadzwoni po karetkę, ale z jakiegoś powodu ona go nie słucha. Może uważa, że to nie może czekać! Jadąc z ich synem, Tate, w samochodzie, łapie się za brzuch z bólu. Nagle drogę przed nią przecina krowa?! A kierowca ciężarówki jadący w przeciwnym kierunku schyla się po precle na siedzeniu pasażera?!?! Wszyscy wiemy, co się tu zaraz wydarzy. Tate dzwoni na 9-1-1, informując służby ratunkowe, że mieli wypadek i jego matka też jest w ciąży. Wstyd – bo choć ta rodzina musi być ciągle torturowana i łamana, to wiele szkód spadło na Monikę Yellowstone nigdy tak naprawdę nie wiedziała, co zrobić z Moniką i choć przeżywa wrak samochodu (tragicznie nie przeżyło jej dziecko), nie sposób odgadnąć, co ją czeka.

  Jakie są główne struktury układu oddechowego?

Tymczasem John Dutton rozpoczyna swoją nominację na niezręcznej stopie. Ignoruje rady swojej rady, odwołuje spotkania z ważnymi organami regulującymi kwestie ochrony środowiska i zwalnia (prawie) cały swój personel. „Możesz być naprawdę świetnym liderem John, ale jesteś gównianym politykiem, ponieważ nie będziesz grał w grę” – ostrzega go senator Lynelle Perry. Ta linia brzmi niesamowicie kornie, podobnie jak Beth mówiąca Jamiemu: „Jesteś teraz w moim więzieniu i jeśli kiedykolwiek o tym zapomnisz, wsadzę cię do prawdziwego” Nie wiem, co według tej rodziny oznacza sprawowanie urzędu politycznego, ale żadna liczba gróźb nie uratuje ich rancza – to tylko opóźni nieuniknione. Jak mówi Lynelle, wrogowie Duttona będą po prostu czekać cztery lata, aż odejdzie z urzędu

Niedługo potem pojawia się nowa rywalka(!) Beth, Sarah. Karci asystenta w Market Equities, który sprawdza jej tyłek, mówiąc: „Jeśli masz zamiar patrzeć, to bądź na tyle męski, żeby się gapić” Jest mniej folią Beth, a bardziej kolejną Beth. Później, córka Dutton mówi kierowcy, że opłaty leasingowe za jej samochód mają „odwrotny stosunek do długości mojej spódnicy” Ten zinger bije na głowę czas w Yellowstone historia kiedy wszystko, co robił Thomas Rainwater, to mówienie metaforami, ale nie wiem, ile takich linijek możemy przyjąć.

Z powrotem na ranczo, Rip ma sporo problemów do czynienia, podczas gdy John i Kayce są daleko. Wilki zabijają bydło – a konie wpadają w dziury borsuków, które ranią ich nogi tak bardzo, że muszą być zastrzelone na miejscu. Gdyby tylko Kayce tu był! On praktycznie mówi teraz po wilczemu. Zamiast tego, dwóch kowbojów rozbija obóz w nocy i zabija wilki. Duży problem. ale: wilki uciekły z Parku Narodowego Yellowstone. Mają gigantyczne tagi na szyjach i to będzie burza gówna, jeśli ktoś się dowie. Rip pomaga im pozbyć się tusz i przywiązuje tropicieli do jakiegoś driftwood w potoku. Nie widzę, jak ten problem może być kiedykolwiek wyśledzony z powrotem do nich, ale jestem pewien, że Yellowstone znajdzie sposób. Zawsze tak jest

Ta treść jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Najchętniej czytane

Kiedy skupiamy się na sile mięśniowej Jak długo powinieneś odpoczywać pomiędzy zestawami?

Kiedy skupiasz się na sile mięśniowej Jak długo powinieneś odpoczywać pomiędzy zestawami?1-2 minutyJakie jest 6 części sprawności fizycznej związanej ze zdrowiem?Biorąc pod uwagę całkowite ciało, istnieje sześć elementów sprawności fizycznej: wydolność aerobowa, budowa ciała, skład ciała, równowaga, elastyczność mięśni i siła.Jakie jest 5 komponentów sprawności fizycznej związanej z umiejętnościami?Sprawność związana z umiejętnościami jest podzielona na

Cywilna rozmowa o Single’s Inferno, najlepszym serialu randkowym Netflixa od lat

Jeśli jesteś jak my i miliony innych widzów w domu, uwielbiasz oglądać ładnych ludzi stawiających się w emocjonalnie wrażliwych i publicznie upokarzających sytuacjach, próbując...

Uwaga, ARMY: Nadchodzi nowy film z koncertu BTS

Przygotujcie się ARMY: film koncertowy BTS nadchodzi na waszą drogę (bardzo) niedługo. Nadchodzący dokument, BTS: Yet to Come In Cinemas, przedstawia wyprzedany koncert grupy...

Stan posiadania kontraktów depozytowych Ethereum przekracza 18 mln ETH

Zastrzeżenie: Korzystając z tej strony, zgadzasz się z naszymi Warunkami i Polityką prywatności. CryptoSlate nie ma powiązań ani relacji z żadną monetą, firmą, projektem...

Jak nazywa się stężony roztwór chlorku sodu?

Jak nazywa się stężony roztwór chlorku sodu?BrineDlaczego elektroliza jest stężona?Odpowiedź. To z powodu powstających produktów : Chlor dla chloru i alkali dla wodorotlenku sodu.Dlaczego elektrolizę stężonego roztworu chlorku sodu nazywa się?Elektroliza stężonego roztworu chlorku sodu jest znana jako proces chlorowo-alkaliczny ze względu na powstające produkty. chlor oznacza chlor, a alkalia - król zasad, wodorotlenek sodu.Dlaczego

Jaka jest różnica między pułapem cenowym a podłogą cenową?

Jaka jest różnica między pułapem cenowym a podłogą cenową?Pułapy cenowe zapobiegają wzrostowi ceny powyżej pewnego poziomu. Pułap cenowy zapobiega spadkowi ceny poniżej pewnego poziomu. Gdy pułap cenowy jest ustalony powyżej ceny równowagi, ilość dostarczona przekroczy ilość żądaną i powstanie nadwyżka podaży lub nadwyżka.Które z poniższych zjawisk jest efektem maksymalnego pułapu cenowego?Rozwiązanie: Pułap cenowy odnosi się

O jakiej porze dnia można by się spodziewać, że większość aparatów szparkowych jest zamknięta?

O jakiej porze dnia można by się spodziewać, że większość aparatów szparkowych będzie zamknięta?W nocy stomaty zamykają się, aby uniknąć utraty wody, gdy nie zachodzi fotosynteza. W ciągu dnia stomaty zamykają się, jeśli liście doświadczają braku wody, np. podczas suszy.Kiedy i dlaczego rośliny otwierają i zamykają swoje stomaty?Dwie główne funkcje aparatów szparkowych to umożliwienie pobierania

Które planety mają mniejszą masę niż Ziemia?

Które planety mają mniejszą masę niż Ziemia?Jaka jest masa pozostałych planet w naszym układzie słonecznym?Planety (w kolejności od najmniej masywnej do najbardziej masywnej)Masa (w kilogramach)Masa każdej planety względem ZiemiEarth5.97 x 10241Uranus8.68 x 102514.5Neptune1.02 x 102617.1Saturn5.68 x 102695.2Dlaczego prawie wszystkie kratery, które widzimy na Księżycu są okrągłe?Czym są kratery? Kratery to z grubsza okrągłe, wydrążone otwory

Co pozostawiła po sobie starożytna Grecja jako spuściznę?

Co pozostawiła po sobie starożytna Grecja jako spuściznę?Co było spuścizną starożytnej Grecji? Starożytni Grecy pozostawili długotrwały ślad na współczesnym świecie poprzez opracowanie nowych systemów rządowych zwanych demokracją, architektury, sportu, sztuki, teatru, filozofii, nauki, matematyki oraz poprzez wynalezienie nowych technologii.Czego używamy jeszcze ze starożytnej Grecji?Budzik Jednym z najczęściej używanych gadżetów w dzisiejszych czasach jest budzik, a

Pozostałe newsy

  Co robisz, gdy ktoś niszczy twoje rzeczy?

lala Kent z „Vanderpump” mówi, że zarzuty Randalla Emmetta wskazywały na „wszędzie czerwone flagi”

Pink nosi całkowicie prześwitujące „Banana-kini” na wakacjach

Źródło zdjęcia: Getty / Nathan Congleton / NBCRóżowy nadała trendowi "sheer" sezonowy charakter, publikując 30 maja na Instagramie swoje zdjęcia w całkowicie prześwitującym bananowym...

Rumer Willis życzy „najlepszemu przyjacielowi i prawdziwej miłości” Derekowi Richardowi Thomasowi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Image Source: Getty / Vivien Killilea / ESPRITRumer Willis była sentymentalna 30 maja. Miesiąc po powitaniu ich pierwszego dziecka - córki o imieniu Louetta...