Show Biznes

Thor: Miłość i Grom będzie dostępny w streamingu, już za kilka tygodni

preview for Natalie Portman & Tessa Thompson on Jane & Valkyrie's journeys | Thor: Love & Thunder Interview

Thor is back, folks. Czwarta część opowieści o byłym królu Asgardu i Nowego Asgardu, Thor: Miłość i Grom, trafiła do kin w piątek, 8 lipca.

Wiele się wydarzyło w MCU od czasu, gdy ostatni raz widzieliśmy Thora. Avengers pokonali Thanosa, Loki dostał swój własny origin show, multiwersum zostało otwarte i oczywiście widzieliśmy rozdzierającą serce stratę lidera Avengers, Iron Mana.

Więc, co może być następne do opowiedzenia w historii Thora? Cóż, po pierwsze, mamy nowego złoczyńcę w MCU, z którym musi się zmierzyć – i może on wyglądać znajomo w świecie superbohaterów. To prawda Batman sam, AKA Christian Bale, handluje swoim honorem bycia bohaterem, aby teraz przejść na ciemną stronę, grając Gorr the God Butcher. (To będzie oznaczać pierwszy raz ten komiksowy złoczyńca pojawił się na ekranie) Ponadto Natalie Portman powraca jako Jane Foster po raz pierwszy od czasu oryginalnego Thora.

Czy Thor: Miłość i Grom będzie dostępny w streamingu?

Cóż, to może trochę zależeć od tego, jak dobrze – a zgadujemy, że naprawdę dobrze – film poradzi sobie w kasie. Ale Marvel podlega Disneyowi, więc pierwszym miejscem, gdzie Thor: Miłość i Grom będzie streaming, jest Disney+, prawdopodobnie 45 lub 70 dni po premierze.

Jeśli ta liczba 70 wydaje się zniechęcająca, nie martwcie się. Marvel ma historię bycia konsekwentnym w swoich planach streamingowych, a ostatni film MCU, Doctor Strange and the Multiverse of Madness miał 45-dniowy run w kinach, zanim był dostępny na żądanie dla widzów w domu.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button