Show Biznes

Thor prawie wbiegał na to wzgórze w Miłości i Gromie

Mówcie co chcecie o ofercie Marvel Cinematic Universe z ostatnich lat, ale przynajmniej fajnie się ich słuchało. Case in point? 2017’s Thor: Ragnarok, który zasadniczo wykorzystał „Immigrant Song” Led Zeppelin jako swój utwór przewodni.

Teraz już tylko kilka tygodni dzieli nas od kontynuacji reżysera Taika Waititi po Ragnarok, Thor: Miłość i Grom. Oczywiście jesteśmy na tropie kolejnych ciekawostek dotyczących ścieżki dźwiękowej po tym, jak pierwszy zwiastun filmu zachwycił nas jazzującym „Sweet Child o’ Mine” Na szczęście Christian Bale, który gra złoczyńcę Gorr the God Butcher w Love and Thunder, drażni się z nami. W wywiadzie dla Total Film, Bale dał zabawnie of-the-moment komentarz o tym, co wygląda jak pewien artysta, który przegapił ostateczne cięcie. „Jest oczywiście coś w rodzaju lekkiego nastawienia Nosferatu,” powiedział Bale o Gorr. „Taika i ja chcieliśmy zrobić cały taniec, którego nie udało nam się zrobić, ale mieliśmy cały ten rodzaj rzeczy Kate Bush, nad którymi pracowaliśmy. Ale myślę, że zdał sobie sprawę, że nigdy nie będzie mógł umieścić tego w ostatecznym filmie.”

Czy Bale sugeruje, że Love and Thunder prawie zawierał pełną choreografię ustawioną do utworu Kate Bush jak „Cloudbusting”, „Babooshka” lub, do diabła, „Running Up That Hill”? Trzeba się zastanowić, czy Stranger Things wprowadzenie „Running Up That Hill” z powrotem do mody zniechęciło Waititi i co. do inscenizacji kolejnego takiego momentu. (Nasze odczucia? Nie ma czegoś takiego jak za dużo Kate Bush.) Niezależnie od tego, wciąż jesteśmy podekscytowani tym, co ugotuje ekipa Love and Thunder . Miejmy nadzieję, że Bale otrzyma piosenkę i taniec.

Ta treść została zaimportowana z YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button