'Tis The Season with Orange Leaf Gift Card Deals

W pełni naturalny mrożony jogurt i sklep z sokami oferuje $5 bonusową kartę za każdy zakup e-karty o wartości $25 od teraz do 31 grudnia

'Tis The Season with Orange Leaf Gift Card DealsDallas, TX (RestaurantNews.com) Nie trzeba tasować się po przewodnikach prezentowych, aby znaleźć idealne prezenty w tym sezonie Orange Leaf jest tutaj, aby szerzyć radość i wesołość, dając fanom najlepszą ofertę roku.

Teraz do 31 grudnia, goście mogą traktować siebie do 5 dolarów karty bonusowej dla każdego 25 dolarów karty e-gift zakupione tylko online. Wypełnij wszystkie pończochy i bądź najlepszym Secret Santa w tym roku, wszystko ułatwione dzięki tej fantastycznej ofercie od Orange Leaf.

„Chcieliśmy, aby świąteczne zakupy były w tym roku proste, pozwalając rodzinom zarabiać podczas zakupów” – powiedział szef marketingu BRIX Holdings David Ellis. „Zachęcamy wszystkich naszych fanów do zaopatrzenia się w tę ofertę. W końcu jaki jest lepszy prezent niż świąteczny, zabawny i smakowy jogurt?”

Karta bonusowa o wartości 5 dolarów będzie ważna do wykorzystania od 1 stycznia do 27 lutego. Każdy smakołyk można podnieść dzięki nowym limitowanym świątecznym dodatkom, w tym świątecznym cynamonowym gumowym misiom i kawałkom piernika, które są dostępne do wyczerpania zapasów. Bądź kreatywny dzięki kampanii #HowDoYouOrangeLeaf i stwórz idealny mrożony jogurt ze świeżymi, radosnymi dodatkami i smakami.

Szeroki wybór ponad 80 smaków i wiele opcji polew w Orange Leaf sprawiają, że można tworzyć nieskończone kombinacje na swoim ulubionym froyo, shake’u, smoothie lub mrożonym przysmaku. Każdy przepis na smak froyo jest unikalny dla Orange Leaf, co oznacza, że nie można go dostać nigdzie indziej!

O Orange Leaf Frozen Yogurt

Z siedzibą w Dallas, Orange Leaf jest self-serve, choose-your-own-toppings mrożone jogurty i smakołyki franczyzy. Orange Leaf oferuje wiele tradycyjnych i unikalnych smaków, w tym bez dodatku cukru, bezglutenowe, bezmleczne i wegańskie alternatywy. Misją firmy jest uczynienie życia słodszym poprzez stworzenie niezapomnianych doznań smakowych, w których chodzi tylko o Ciebie. Orange Leaf szybko się rozwija i ma już ponad 80 placówek w całych Stanach Zjednoczonych. Orange Leaf jest spółką portfelową BRIX Holdings, LLC, wielomarkowej firmy franczyzowej z siedzibą w Dallas, specjalizującej się w sieciach z doskonałymi produktami i atrakcyjnymi perspektywami rozwoju. Więcej informacji można znaleźć na stronie orangeleafyogurt.com oraz śledzić Orange Leaf na Facebook oraz Twitter.

  Co to jest kod referencyjny?

Kontakt:
Laron Roland
Champion
469-951-0455
lroland@championmgt.com