Show Biznes

To jest Halloween, B**ch! Oto jak przebrać się za Britney Spears w tym roku

Jeśli chodzi o kostiumy na Halloween dla celebrytów, nie ma lepszej gwiazdy do przebrania się za nią niż ikona muzyki (i błogi nowożeńcy!) Britney Spears. Nie tylko dostarczyła mnóstwo inspiracji kostiumów na Halloween przez lata, ale wciąż daje nam sposoby, aby skanować jej esencję gwiazdy pop nawet dzisiaj.

Podczas gdy mógłbyś pozostać na czasie, wykorzystując jeden z ostatnich looków Spears, jak na przykład jej suknię ślubną na zamówienie Versace, musimy przyznać, że o wiele przyjemniej będzie się bawić w klimacie vintage i powrócić do czegoś klasycznego Spears. W końcu nigdy nie jest za późno, aby wejść w trend „Baby One More Time” – bądźmy szczerzy, jest on dość ponadczasowy – lub odtworzyć wygląd Spears z jej trasy „Circus” lub innych pamiętnych występów na VMA (wąż nie jest wymagany). Wybierz coś dla siebie lub zbierz swoich przyjaciół, aby przyłączyli się do zabawy. Świetnym grupowym kostiumem jest, aby każdy uczestnik powrócił do innego zespołu Spears z jej dyskografii, która obejmuje dekady.

Przewiń teraz sposoby, aby skanalizować i świętować ikonę muzyki po jej wielkim roku – jej pierwszym od zakończenia jej kontrowersyjnego konserwatora – a następnie dostać się do pracy, na tych Britney Spears kostiumy Halloween, bch!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button