Show Biznes

To już oficjalne, nie będziemy musieli długo czekać na Ahsokę

Skoro nie było nas w Gwiezdnych Wojnach przez kilka miesięcy, podsumujmy co się dzieje w galaktyce daleko, daleko stąd. The Book of Boba Fett stał się The Mandalorian, z solową serią łowcy nagród nagle i niewytłumaczalnie przekazującą przysłowiowe klucze do gwiezdnego myśliwca temu drugiemu. Aż do Epizodu Szóstego, gdzie Boba-, który był Mandalorianinem- stał się Ahsoką. Pozwólcie, że wyjaśnię.

Jeśli pamiętacie, grana przez Rosario Dawson postać Ahsoki Tano, która pojawiła się w ostatnim sezonie Mandalorian– również otrzyma swój własny serial. Tano powróciła w Boba Fett, próbując rozbić więź Mando i Grogu. (Nie na moich oczach.) A jej ponowne pojawienie się mogło sprawić, że zastanawialiście się, gdzie w momencie premiery serialu Ahsoka poprowadzi swoją postać. Teraz zaczynamy słyszeć aktualizacje na temat produkcji, włączając w to możliwą datę premiery i komentarze Dave’a Feloniego.

Oto wszystko co wiemy na temat tego, czego możemy się spodziewać.

Kiedy Ahsoka zostanie wydana?

Podczas 2022 Star Wars Celebration, Disney ogłosił, że Ahsoka trafi do serwisu streamingowego w 2023 roku, razem z The Mandalorian. Zgadujemy, że Mando i Grogu zobaczymy wcześniej w tym roku, a Ahsoka zadebiutuje kilka miesięcy później.

O czym będzie Ahsoka ?

Najbliższe opisowi fabuły – poza czystymi spekulacjami – jest to, co Star Wars główny twórca Dave Filoni powiedział Vanity Fair o serialu. Oto ona:

Ahsoka to ciągła historia. Moim zdaniem zdecydowanie zmierza do jakiegoś celu, w przeciwieństwie do małych pojedynczych przygód. To jest to, co chcę, aby ta postać robiła i myślę, że tego chcą teraz fani. Mają z nią taką więź. Dopiero niedawno zacząłem rozumieć, że te wszystkie dzieciaki, które oglądały Wojny klonów są teraz dużo starsze – są bardzo podekscytowane tym wszystkim, na czym się wychowały, tak jak powinny być.”

To brzmi mniej więcej tak. Dzięki Disneyowi wiemy, że akcja Ahsoka również będzie się rozgrywać pięć lat po Powrocie Jedi , podobnie jak Mandalorianin . Dobrze więc, że kolejna przygoda Tano będzie kontynuacją jej podróży z seriali animowanych The Clone Wars i Rebels , a także z krótkiego pobytu w The Mandalorian i The Book of Boba Fett . W tym ostatnim serialu widać, że Tano, przynajmniej tymczasowo, przebywa z Lukiem Skywalkerem, gdy ten rozpoczyna swoją przygodę ze Świątynią Jedi. Możliwe więc, że zobaczymy Skywalkera i jego pracę na Ahch-To w Ahsoce, gdzie dzierżący podwójny miecz świetlny Jedi będzie pełnił rolę profesora adiunkta. Poza tym, poszukiwania Wielkiego Admirała Thrawna mogą być bardzo prawdopodobne.

A jak wpasuje się w to nasz człowiek Anakin – który, co znamienne, sam był mentorem Tano? Jeśli nie będzie niespodzianki na miarę zjedzenia rybiej ikry przez małego Yodę, prawdopodobnie pojawi się w retrospekcjach lub jako duch Mocy. Ponieważ Christensen potwierdził również, że pojawi się w serii Obi-Wan, jego historia może potoczyć się naprawdę wszędzie. Poza Darthem Vaderem, może uda nam się stworzyć więcej więzi między małym Yodą a Ahsoką Tano, dzięki czemu dzieciak nauczy się kilku nowych sztuczek. W Star Wars lore działy się już bardziej szalone rzeczy.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button