Show Biznes

Tom Hanks wypowiedział się na temat castingu do ” Astrala

Cóż, jesteśmy tu razem, patrząc w twarz raczej 2022 serii niefortunnych wydarzeń. W kinach jest film Pixara o nazwie Astral– nie mylić z Buzzem Astralem z Toy Story! Nie. Astral jest o filmie, który widział dzieciak z Toy Story i który sprawił, że jego małe serduszko zapragnęło zabawki Buzza Astrala. Nie zastanawiaj się nad tym zbyt mocno.

Znowu, ponieważ jest to rok 2022, ten film dla dzieci jakoś ściąga na siebie sporą dawkę krytyki. I to nie jest nawet włączając oskarżenia od pracowników LGBTQ i sojuszników w Pixar Animation Studios, którzy twierdzili, że dyrektorzy Disneya cenzurowali „jawnie gejowskie uczucia” w swoich filmach. Dotyczy to podobno Astrala, który rzekomo wyciął, a później przywrócił pocałunek tej samej płci. Nope, jesteśmy tu po coś absolutnie banalnego. Jeśli jesteś za dramatem, oryginalny aktor głosowy za Buzzem Astralem, Tim Allen, wydaje się być zdenerwowany, że Astral przyniósł Chrisa Evansa, aby zagrać postać tym razem wokół. „Krótka odpowiedź brzmi: trzymałem się od tego z daleka, ponieważ nie ma to nic wspólnego [with my character],” Allen powiedział Extra. „To zupełnie nowy zespół, który naprawdę nie miał nic wspólnego z pierwszymi filmami”

Related Articles

„To wspaniała historia,” kontynuował Allen, zdając się mimo wszystko cieszyć z filmu. „Po prostu nie wydaje się mieć żadnego związku z zabawką i jest trochę… nie wiem. To po prostu nie ma żadnego związku z Buzzem. To po prostu brak związku. Chciałbym, żeby było lepsze połączenie z tym.”

Rozchmurz się, Tim! Filmy Pixara nie potrzebują Marvelowskich poziomów powiązań. Można by pomyśleć, że Allen powiedziałby już swoje zdanie i odszedł. Ale, co jest pewnym zaskoczeniem, Tom Hanks – który głosuje Woody’ego w Toy Story filmach -kinda-sorta stanął po stronie swojej byłej gwiazdy w tym bezsensownym starciu. „Co ty na to?” Hanks powiedział CinemaBlend kiedy outlet wspomniał o Astralu i Elvisie Hanksa debiutujących w ten sam weekend. „Właściwie chciałem iść łeb w łeb z Timem Allenem, a potem nie pozwolili Timowi Allenowi tego zrobić. Nie rozumiem tego.”

Nie martw się, chłodniejsze głowy wypowiedziały się na temat udziału Evansa w filmie, aczkolwiek zanim Hanks wszedł na Astrala czat. „Wersja Buzza w wykonaniu Tima jest trochę bardziej goofier i jest trochę głupsza, więc to on jest comic relief”, reżyser Astrala, Angus MacLane, powiedział Vanity Fair. „W tym filmie Buzz jest bohaterem akcji. Jest poważny, ambitny i zabawny, ale nie w głupi sposób, który podciąłby dramaturgię.” Co do samego Evansa, aktor dodał do Vanity Fair, że używał „Allena jako przewodnika.” i że „musiał w jakiś sposób stworzyć moje własne zrozumienie tej postaci i spróbować zrobić kilka świeżych śladów w śniegu, jednocześnie oddając hołd wielkiej pracy, którą wykonał.”

Jak szybko możemy wrzucić ten cykl wiadomości do spalarni z Toy Story 3? Tim, jesteśmy pewni, że zostaniesz zaproszony na Toy Story 5 imprezę. I proszę, przestań to pogarszać, Tom Hanks.

Ta treść została zaimportowana z YouTube. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button