PytaniaShow Biznes

Top Cities For Vikings Fans In 2022 – GdanskTown.pl

Hokej, koszykówka, baseball i wiele innych sportów, które są powszechnie odtwarzane w USA są popularne wśród ludzi w każdym wieku, ale nic nie jest tak popularne jak piłka nożna. Z jakiegoś powodu, rodzaj pasji, oddania i poświęcenia, że ludzie mają dla sportu piłki nożnej i dla ich odpowiednich zespołów piłkarskich jest niepodobna do niczego innego. To jest jeszcze bardziej interesujące, gdy spojrzeć na zespoły, które nie rzeczywiście wygrał NFL, ale nadal, ich fani nie kiedykolwiek stracić nadzieję i są nadal tam, aby wspierać graczy i ich zespołów.

W ostatnich latach obserwuje się rosnący trend fanów podążających za swoją drużyną przez cały kraj, by wspierać ją w meczach. Na krótko przerwał to Covid-19, ale teraz, gdy pandemia jest pod kontrolą, fani piłki nożnej zjeżdżają się tysiącami, by wspierać swoje drużyny. Kibice przyjeżdżają do miast, w których rozgrywane są mecze, w ogromnych ilościach i oferują swoje wsparcie aż do momentu, gdy drużyna albo wygra, albo przestanie brać udział w rozgrywkach. Wśród najbardziej popularnych drużyn z najbardziej lojalną bazą fanów są mężczyźni w purpurze, Minnesota Vikings. Jeśli chcesz śledzić Vikings w ich meczach w tym roku, to upewnij się, że masz bilet do niektórych z tych najlepszych miast piłkarskich.

Dallas, Texas

Dom kowbojów jest jednym z najlepszych miast dla fanów piłki nożnej w całym kraju. Czy chcesz odwiedzić na jeden mecz lub chcesz przenieść się do tego miasta, jest to fantastyczna opcja, aby spojrzeć na. Istnieje kilka różnych metryk, które zostały wykorzystane do oceny tych miast i Dallas zajmuje wysokie miejsce na wszystkich tych liczbach. Dallas jest domem dla niektórych z najlepszych stadionów w kraju, ale AT&T stadion szczyty listy.

Ma łatwy dostęp, bilety są dostępne w przystępnych cenach nawet na mecze NFL, miejscowość jest opłacalna, jest różnorodność i wszystko inne, o czym fan piłki nożnej mógłby marzyć. Dallas, będąc głównym ośrodkiem miejskim, czyni go świetnym miejscem dla ludzi, aby przenieść się do niego, jeśli tak chcą. Znalezienie pracy jest łatwe, miasto oferuje wspaniałe udogodnienia i dobrą pogodę też, jeśli lubisz lato. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz z Dallas czy Fort Worth, stadion AT&T jest w zasięgu ręki.

Minneapolis, Minnesota

Dom Wikingów, to legenda wśród miast znanych z piłki nożnej. Choć Wikingowie nie zdobyli jeszcze tytułu NFL, to niezwykle bogata kultura futbolu jest tym, co przyciąga ludzi do tego miasta. Co więcej, jest to świetna lokalizacja dla każdego, kto szuka stałej zmiany. Wielu fanów Vikings przeprowadzających się do Minneapolis przybywa tu również ze względu na możliwości pracy, rodziny, a nawet emerytury, wraz z ich pasją do piłki nożnej. Będąc w centralnej lokalizacji, tuż po drugiej stronie rzeki od St. Paul, jest mnóstwo miejsca i mnóstwo rzeczy do zrobienia. Minneapolis ma niesamowicie bogatą historię zarówno na gridronie, jak i poza nim.

Denver, Colorado

Milowe miasto przyciąga ludzi z całego kraju ze względu na wiele udogodnień, które oferuje i fantastyczną scenerię. Jedynym problemem tego miasta jest cena. Nie tylko koszt cieszenia się dobrym meczem piłkarskim jest dość kosztowny, ale wszystko w Denver jest trochę drogie. W porównaniu do średniej krajowej, Denver jest piętnaście punktów wyżej pod względem kosztów życia.

Główną zaletą mieszkania w Denver jest to, że dostajesz dużo akcji piłkarskiej. Z drużynami z całego kraju regularnie odwiedzających to miasto można być pewnym, aby mieć mecz do udziału co kilka dni. Podczas sezonu NFL miejsce to jest pełne gości i jest tak żywe, jak tylko może być.

Cleveland, Ohio

Pochodzący z Cleveland Ohio Browns mieli kilka ciężkich lat. Zmagając się nawet do głównych lig, rzeczy były trudne, ale fani nie stracił nadzieję jeszcze. Ostatnio sprawy zaczęły się nieco poprawiać pod nowym kierownictwem, ale nadal nie są nigdzie w pobliżu tego, co fani by chcieli.

Jeśli chodzi o samo miasto, jest to jedna z najbardziej przystępnych opcji dla fanów piłki nożnej. Niezależnie od tego, czy chcesz wynająć, czy uzyskać kredyt hipoteczny, Cleveland jest bardzo ekonomicznie wycenione. Średnia cena biletu na mecz Browns jest również jedną z najtańszych w lidze NFL. Jeśli szukasz miejsca do przeprowadzki, w którym nie będziesz musiał zbytnio martwić się o pieniądze, to jest to miasto dla Ciebie.

Charlotte, North Carolina

Charlotte przeżyło i nadal przeżywa fenomenalny impuls rozwojowy. Jeszcze kilka dekad temu miasto było domem dla zaledwie ułamka jego obecnej populacji. Ekspresowy wzrost przyniósł również ogromny wzrost bazy fanów piłki nożnej, którzy mieszkają tutaj. Co więcej, ogromny potencjał gospodarczy regionu przyciąga ludzi ze wszystkich części kraju.

Pantery nie zawiodły swoich fanów i odpłaciły się im dużą ilością miejsc w playoffach, a nawet występami w SuperBowl. Nawet w czasie, gdy ogólny wzrost jest powolny w całym kraju, Charlotte wciąż doświadcza bardzo wysokiego tempa wzrostu. Jeśli chcesz się przenieść, aby rozpocząć nową karierę lub rozpocząć kolejny etap swojego życia, to jest to miejsce, do którego warto się udać.

Cincinnati, Ohio

Dzięki doskonałej lokalizacji tuż przy rzece Ohio i solidnej gospodarce, to miasto ma zarówno piękno, jak i mózg. Aby uzupełnić kulturę futbolu, znajdziesz tu wszelkiego rodzaju atrakcje do późnych godzin nocnych, które wyłożone są na brzegu rzeki i wokół różnych stadionów. W przeciwieństwie do innych głównych pretendentów w kategorii najlepszych miast piłkarskich, Cincinnati jest nadal dość przystępne cenowo i jest świetnym miejscem dla ludzi z budżetem.

Szukając najlepszego miasta piłkarskiego, ważne jest, aby mieć holistyczną perspektywę. Skupienie się na piłce nożnej jest ważne, ale nie jest to jedyne rozważanie; zwłaszcza jeśli przenosisz się tam na stałe. Nawet jeśli odwiedzasz tylko kilka meczów lub weekend, ważne jest, aby uzyskać pomysł na to, co oferuje to miasto. Po meczu chcesz mieć również coś innego do zrobienia; w końcu życie ma do zaoferowania o wiele więcej niż piłka nożna. Miasta, które zebraliśmy w tym zestawieniu, spełniają wymagania w każdym dziale. Niezależnie od tego, czy szukasz świeżego startu, czy chcesz po prostu śledzić swoją drużynę w następnym meczu i mieć szybki weekendowy wypad, to są twoje najlepsze opcje.

Related Articles

Back to top button