Show Biznes

Top z biustonoszem typu halter i spodnie Simone Biles to idealny strój na wakacje

Simone Biles stała się ekspertem w bezwysiłkowym stylu wakacyjnym. W czwartek olimpijska gimnastyczka podzieliła się fragmentem swojej ostatniej tropikalnej wycieczki z narzeczonym Jonathanem Owensem, pokazując swój łatwy, zabawny wygląd. Miała na sobie biały top z falbankami i plisowane spodnie z wysokim stanem w słonecznym, jasnożółtym kolorze, tworząc niezawodny wzór letniego stroju. Jeśli chodzi o akcesoria, utrzymała to w prostocie ze złotą bransoletką i, oczywiście, jej diamentowy pierścionek zaręczynowy w kształcie owalu od Owensa. „Po prostu nie mogę się doczekać moich kolejnych wakacji”, Biles podpisała post, na który Owens odpowiedział: „Where we goin next? 👀”

Podczas gdy para nie ujawniła wprost szczegółów swoich wakacji, wydaje się, że spędzają czas na plaży ze swoimi matkami i planują swój ślub. Na początku tygodnia, olimpijka pokazała inny żywy styl podczas swojej podróży: jaskrawo-pomarańczowe bikini, które było sznurowane wokół jej talii; sparowała kostium z ogromnym tkanym kapeluszem przeciwsłonecznym.

W rzeczywistości, zaoferowała całkiem sporo spojrzeń na jej kolorową, zabawną garderobę jak ostatnio. Podczas ostatnich randek z Owensem, ubrała się w pomarańczową minidreskę na ramiączkach oraz ginghamowy crop top z balonowymi rękawami w stylu „Bridgerton”.

Podczas ostatniego wypadu w ciepłe dni, w kwietniu, Biles miała na sobie wiele stylowych kostiumów kąpielowych i nocnych stylizacji podczas dziewczęcego wypadu do Cancun w Meksyku. Miesiąc wcześniej, wraz z narzeczonym, spędzała wakacje w Turks i Caicos, zakładając serię romantycznych, letnich strojów. Przyjrzyjcie się bliżej jej najnowszej stylizacji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button