Show Biznes

Trailer 2 sezonu „American Horror Stories” jest absolutnie przerażający

Drugi sezon „American Horror Stories” już prawie nadszedł. Serial Hulu bierze format antologii, w którym fani zakochali się w „American Horror Story” i czyni go jeszcze krótszym; każdy odcinek jest samodzielną, przerażającą opowieścią. 13 lipca ukazał się trailer nowego sezonu, a w nim przerażające lalki, upiorni chirurdzy, nawiedzające kościoły i jedno bardzo przerażające liceum.

W nowym sezonie pojawi się mieszanka alumnów „AHS” i nowych twarzy. Cody Fern, Max Greenfield, Nico Greetham, Denis O’Hare i Gabourey Sidibe powrócą do serialu Ryana Murphy’ego na nowe odcinki. Dominique Jackson, Judith Light, Alicia Silverstone, Bella Thorne i Quvenzhané Wallis dołączą do serialu po raz pierwszy. Bardzo możliwe, że w odcinkach pojawi się też więcej klasycznych aktorów „American Horror Story”.

FX powiedział w oświadczeniu, „Od 2011 roku, twórcy 'AHS’ na nowo zdefiniowali gatunek horroru z różnymi odsłonami, w których pojawia się przerażający azyl, sabat czarownic, wędrowny freak show, nawiedzony hotel i sama apokalipsa. Serial telewizyjny wykiełkował legion oddanych fanów, którzy przewidują, jakie okropności przyniesie kolejny rozdział.”

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o nowym sezonie, w tym zwiastun, obsadę i datę premiery.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button