Show Biznes

Trailer Andora obiecuje więcej jedynego filmu Star Wars, co do którego fani są zgodni

Właśnie spadł nowy zwiastun, który powita nas w Rogue One: The Prequel.

Coś niesamowitego wydarzyło się, gdy fani obejrzeli Rogue One: A Star Wars Story jeszcze w 2016 roku, który pokazał, jak grupa rebeliantów wykradła plany Gwiazdy Śmierci. Wierni wyznawcy galaktyki far, far away nie… powiedzieli wiele? Co, jak pewnie doskonale wiecie, oznacza, że im się to podobało. Reddit mógł odetchnąć z ulgą, choć raz.

Disney+, zawsze skłonny do pochylania się nad czymś, co jego publiczność lekko aprobuje, zamówił dwa, 12-odcinkowe sezony Andor, który posłuży jako prequel do Rogue One. (Chcesz mieć prequel do swojego prequela? Star Wars ma twoje plecy) Serial będzie podążał za Cassianem Andorem granym przez Diego Lunę, ulubionym przez fanów bohaterem, który odgrywa poważną rolę jako przywódca i pilot w Rogue One– filmie, którego nie będziemy tu spoilerować, na wypadek gdybyście chcieli kiedyś obejrzeć Andora i Rogue One w porządku chronologicznym. Zanim przejdziemy do rozszerzonego zwiastuna Andora, który właśnie spadł, sprawdźcie oficjalny opis fabuły serialu od Disneya, by przybliżyć wam jego fabułę:

Andor odkryje nową perspektywę z galaktyki Star Wars, skupiając się na podróży Cassiana Andora, by odkryć różnicę, którą może zrobić. Serial przybliża opowieść o rodzącej się rebelii przeciwko Imperium i o tym, jak ludzie i planety się w nią zaangażowali. To era pełna niebezpieczeństw, podstępów i intryg, gdzie Cassian wkroczy na ścieżkę, której przeznaczeniem jest uczynienie z niego bohatera rebelii.

Nowy zwiastun do Andora, który możecie obejrzeć poniżej, obiecuje ekscytujące spojrzenie na Ruch Oporu w jego wczesnym stadium. Materiał pokazuje, jak Imperium nie tak powoli umacnia swoją dominację w galaktyce. Widzimy Cassiana Andora za sterami statku, oczywiście nie wyglądającego jak Mando i Grogu, ale mimo to groźnego. Ponadto w zwiastunie widzimy nawet Foresta Whitakera w roli uwielbianego przez fanów Saw Gerrera, który z pewnością jest jednym z wielu powracających przyjaciół Andor sprowadzi z powrotem, by nas zaskoczyć. Andor zadebiutuje w pierwszych trzech odcinkach 21 września 2022 roku.

W międzyczasie sprawdźcie, co Luna powiedziała StarWars.com o odkładaniu na swoje wykopaliska Rebelii. „Powrót do uniwersum Star Wars jest dla mnie bardzo wyjątkowy”, mówi Luna. „Mam tak wiele wspomnień ze wspaniałej pracy, którą wykonaliśmy razem i relacji, które nawiązałem podczas całej podróży. Przed nami fantastyczna przygoda, a ten nowy, ekscytujący format da nam szansę na głębsze zbadanie tej postaci.”

Ta treść została zaimportowana z serwisu OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Reklama – Continue Reading Below

Reklama – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button