Show Biznes

Trailer drugiego sezonu The Hacks jest już dostępny i jest spektakularny

HBO Max wraca do Las Vegas. Hacks, przełomowa komedia o mrocznej mentorskiej relacji między dwoma komikami, powraca w drugim sezonie. Ponieważ serial nie był emitowany od zeszłego lata, fani mają palące pytania o to, czego można się spodziewać po drugim sezonie – ale dzięki nowemu pełnometrażowemu zwiastunowi obraz staje się coraz jaśniejszy. Przedstawiamy wszystko, co wiemy do tej pory.

Hacks gra niezrównaną Jean Smart jako Deborah Vance, pionierkę w dziedzinie komedii, która osiadła w wygodnej i komfortowej rezydencji w Las Vegas. Hannah Einbinder gra u boku Smart rolę Avy, 25-letniej pisarki komediowej z Los Angeles. Kiedy Deborah grozi utrata rezydentury, a kariera pisarska Avy jest na granicy wytrzymałości, ich wspólny menedżer (Paul W. Downs) łączy je, by ożywić materiał Deborah. Między Deborah a Avą, w obliczu ostrych pogróżek i konfliktu pokoleniowego, wrogość łagodnieje i przeradza się w rosnącą przyjaźń, a każda z nich uświadamia sobie, że przepaść między kobietami z różnych pokoleń nie jest tak wielka, jak im się wydaje.

„Byliśmy zdumieni pozytywnym przyjęciem Hacks– zawdzięczamy to odnowienie każdej osobie, która obejrzała serial, a potem powiedziała znajomym, żeby obejrzeli” – powiedzieli twórcy serialu: Downs, Lucia Aniello i Jen Statsky, kiedy latem zeszłego roku pojawiła się informacja o odnowieniu. „Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość kontynuacji i chcemy podziękować naszym partnerom z HBO Max i Universal Television za tak gorące wspieranie serialu, a także naszej wspaniałej obsadzie i ekipie za to, że dają z siebie wszystko na każdym poziomie. Wiele lat temu postanowiliśmy opowiedzieć bardzo ważną historię, która wymagała opowiedzenia – o przystojnym, czarującym menedżerze talentów i jego dwóch wymagających klientkach. Cieszymy się, że ta historia spotkała się z pozytywnym odbiorem widzów i nie możemy się doczekać pracy nad drugim sezonem. Do zobaczenia wkrótce.”

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Te same treści można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na stronie internetowej.

Wykonawcy również cieszą się z powrotu – wystarczy zapytać Smarta, który zareagował na tę wiadomość dowcipem w stylu Deborah Vance. „Jestem absolutnie zachwycona, że wybrano nas na drugi sezon” – powiedziała Smart w oświadczeniu prasowym. „Powiedziałam Hannah, że od teraz nie będzie już Miss Nice Guy, tylko Bette i Joan. I zgadnijcie, kto jest BETTE?!!!”

Powraca cała główna obsada oraz cztery aktorki weteranki: Laurie Metcalf, Martha Kelly, Ming-Na Wen i Margaret Cho. Choć formalne szczegóły dotyczące ich ról nie zostały jeszcze ogłoszone, przypuszczamy, że Ava i Deborah spotkają je na swojej drodze, sądząc po tym, co wiemy o fabule drugiego sezonu.

O czym będzie sezon drugi?

W pierwszym zwiastunie na stronie EW, Downs ujawnia plan sezonu, mówiąc: „Zaczynamy sezon od tego, że [Deborah] naprawdę musi zdobyć kolejną rezydencję, ale żeby to zrobić, musi nadać nowy kształt swojej działalności. Musi stworzyć nową godzinę i sprawić, by była tak niezaprzeczalna, że będzie w stanie ugruntować nowe miejsce dla siebie w Las Vegas… Wszyscy razem zastanawiają się, jak to zrobić w krótkim czasie” Oznacza to, że Deborah musi opuścić swój „zamek w Vegas” i przenieść się do „bardzo ciasnego, zamkniętego pomieszczenia”, jakim jest jej autobus. Według Statsky’ego możemy spodziewać się „nowej, zabawnej dynamiki”, gdy Deborah i jej świta będą podróżować na Wschodnie Wybrzeże i z powrotem. W zwiastunie widzimy, jak ożywają te perypetie, gdy Deborah odmawia wyjęcia kosmetyków do pielęgnacji skóry z lodówki w autobusie, aby zrobić miejsce dla kombuchy Avy. Poznajemy też jedną z nowych postaci, o których będzie głośno: Laurie Metcalf wciela się w postać Alice, znanej lepiej jako „Weed”, która pojawia się w fabule jako nowy menedżer trasy koncertowej Debory.

Ale podróż może nie być tylko zabawą i grą, ponieważ nie widzieliśmy jeszcze ostatniej wpadki Avy z pierwszego sezonu. Pamiętasz, jak przed ich pojednaniem Ava wysłała potępiający e-mail o okropnościach pracy dla Debory? To nie zniknie tak łatwo. „Pierwsze trzy odcinki to tak naprawdę prywatne przeżycia Avy” – mówi Einbinder. „Martwi się tym mailem, a gdziekolwiek jest, jest jakby gdzie indziej. Jest uwięziona w swojej głowie i w swoim strachu” W zwiastunie widzimy, jak Ava zwierza się Jimmy’emu, który ostrzega ją: „Ona zabije cię, jeśli się dowie” Ujęcie na Deborah trzymającą w ręku ryczącą piłę łańcuchową.

Upadek nadejdzie także dla innych postaci. W wywiadzie dla Esquire, Downs zdradził, jakie konsekwencje będzie miała akcja z sezonu pierwszego, dotycząca molestowania seksualnego między jego postacią, udręczonym kierownikiem Jimmym, a postacią Meg Stalter, chaotyczną asystentką Kaylą. „Nie ma wątpliwości, że będą konsekwencje” – mówi Downs. „Będziemy mieli do czynienia z Barbarą z działu kadr” EW’s first look photos show Jimmy and Kayla sitting in front of Barbara’s desk, looking frightened and chastened. „Sprawa 'czy ona nadal będzie pracować na biurku Jimmy’ego’ [answer] wisi na włosku” – powiedział Downs w wywiadzie dla EW.

Kiedy powróci Hacks?

Zastanawiasz się, kiedy możemy spodziewać się powrotu Hacks do naszego życia? Zaznaczcie w kalendarzach 11 maja, kiedy to rozpocznie się transmisja na kanale HBO Max.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button