Show Biznes

Trevante Rhodes przeistacza się w Mike’a Tysona w limitowanym serialu Hulu

Trevante Rhodes przekształca się w boksera Mike’a Tysona w nadchodzącym dramacie Hulu. 8 czerwca gigant streamingowy wypuścił pierwszy teaser dla „Mike’a” – ośmioodcinkowej serii limitowanej, która skupia się na polaryzującym byłym mistrzu wagi ciężkiej – pokazując przebłyski wczesnego dzieciństwa Tysona, kariery bokserskiej i burzliwego związku z byłą żoną Robin Givens (portretowaną przez Laurę Harrier).

Gwiazda „Moonlight” została obsadzona jako główny mężczyzna w serialu Hulu w maju 2021 roku, krótko po tym, jak ogłoszono, że Jamie Foxx wystąpi w innej limitowanej serii Mike’a Tysona, z Antoine Fuqua i Martinem Scorsese produkującym wykonawczo, donosi Variety.

Zaledwie trzy miesiące przed tym, jak wiadomość o castingu Rhodesa wybuchła, Tyson trzasnął projekt Hulu, pierwotnie zatytułowany „Iron Mike” „Ogłoszenie Hulu, aby zrobić nieautoryzowany mini-serial historii Tysona bez rekompensaty, choć niefortunne, nie jest zaskakujące”, napisał w usuniętym od czasu postu na Instagramie. „To ogłoszenie na piętach nierówności społecznych w naszym kraju jest doskonałym przykładem tego, jak korporacyjna chciwość Hulu doprowadziła do tego tonowego kulturowego przywłaszczenia historii życia Tysona” Bokser dodał, że „prawdziwa autoryzowana historia Mike’a Tysona” jest w drodze (spekuluje się, że jest to projekt kierowany przez Foxxa), chociaż nie było żadnych ostatnich aktualizacji.

Pomimo protestów Tysona, ekipa „Mike’a” przystąpiła do realizacji show z planami „głębszego” wniknięcia w historię stojącą za życiem boksera i publicznymi kontrowersjami. „Show nie ma na celu gloryfikacji jego życia”, powiedziała showrunnerka Karin Gist w rozmowie z Entertainment Weekly. „Nigdy nie próbowaliśmy powiedzieć, że Mike Tyson jest bohaterem lub Mike Tyson jest złoczyńcą. Naszym celem było wziąć bardzo skomplikowaną i kontrowersyjną postać i spróbować dostać się pod maskę tego, za co był chwalony i szkalowany, jednocześnie pozostając wiernym naszej Gwieździe Północnej 'żadna osoba nie jest jedna.'”

Obok Rhodesa i Harrier, w obsadzie „Mike’a” znajdują się Russell Hornsby, Harvey Keitel i Li Eubanks. Premiera nowego serialu odbędzie się 25 sierpnia. Obejrzyj trailer powyżej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button