Show Biznes

Trippy Doctor Strange Mid-Credits Scene Hints at One Final Trick

To zawiera spoilery z Doktor Strange w Multiwersum Szaleństwa.

Bez względu na ostateczny werdykt w sprawie Doktor Strange w Multiwersum Szaleństwa, na pewno widziałeś coś co nie dawało ci spać tej nocy. Może było to oglądanie, jak Wanda niszczy (alternatywne wersje) twoich ulubionych bohaterów. A może widok Benedicta Cumberbatcha z trzecim okiem na czole? Albo ujęcie Wandy skręcającej swoje ciało, gdy przeczołguje się przez lustro w Sanctum Santorum. Prawdopodobnie to.

Niezależnie od tego, jesteśmy skłonni założyć się, że scena w połowie filmu Doktor Strange przynajmniej sprawiła, że w głowie zaplanowaliście resztę Fazy Czwartej Kinowego Uniwersum Marvela. Bo do Tour de Superhero dołączyła właśnie kolejna gwiazda: Charlize Theron. W środkowej scenie filmu widzimy pana Doktora Strange’a przechadzającego się ulicami Nowego Jorku, gdy nagle podchodzi do niego nieznajoma wyglądająca jak Theron. Informuje ona Strange’a, że to on spowodował inwazję (czyli za bardzo namieszał w multiwersum) i muszą to razem naprawić. Tajemnicza postać wycina dziurę we wszechświecie, ujawniając Mroczny Wymiar, ostatnio widziany w 2016 roku w Doctor Strange. Strange, nie nauczywszy się absolutnie niczego na temat ufania nieznajomym po No Way Home i Multiverse of Madness , wskakuje prosto przez portal.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Superbohaterowie! Co możesz zrobić? Ponieważ nikt nie identyfikuje Theron jako podróżniczki z wielu światów po imieniu, z pewnością gra ona Cleę – utalentowaną czarodziejkę, która w końcu poślubia Doctora Strange’a w komiksach. (To byłby niezły zwrot akcji dla naszego Doktora Strange’a, który właśnie powiedział Christine Palmer, że kocha ją w każdym wszechświecie) Wygląda na to, że przynajmniej mamy naszego Doctora Strange’a 3. Ostatni akt trylogii Doctor Strange może być kolejnym Multiverse of Madness-esque romance, tyle że z historią miłosną w centrum. Kto wie, co dokładnie zostało spowodowane przez tę inwazję, ale po wydarzeniach z Multiverse of Madness nie ma fabuły, której nie uznalibyśmy za zbyt odjechaną. Może świetna Xochitl Gomez powróci do akcji po swoim magicznym boot camp, jeśli będziemy mieli szczęście.

Czy zobaczymy Doctora Strange’a i/lub Cleę przed trzecim filmem? Może być różnie. W MCU szykują się dwa duże wydarzenia: Ant-Man i Osa: Quantumania oraz Secret Wars. (odpowiednio debiut kinowy i serial Disney+). Ponieważ Kang Zdobywca Jonathana Majorsa ma powrócić do swoich multiwersalnych shenaniganów w Quantumania, Scott Lang, Hope van Dyne i spółka mogą potrzebować pomocy Strange’a i Clei. Nie wiadomo, jak bardzo sprawy wymkną się spod kontroli w Secret Wars, ale nigdy nie można wykluczyć żadnego Avengera z wydarzeń Marvela. Oczywiście zawsze pozostaje jeszcze niezapowiedziana Avengers 5… za której zapowiedź będziemy bardzo wdzięczni, panie Feige.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button