Show Biznes

Trixie Mattel i Shakey Graves prezentują błyszczący country-folk w utworze „This Town”

31 maja Trixie Mattel i muzyk folkowy Shakey Graves uświetnili program „Jimmy Kimmel Live!”, wykonując piosenkę Mattel „This Town” Mattel błyszczała w wibrującej różowej sukni, wnosząc swój własny styl do nostalgii country-folku.

„This Town” został wydany 28 stycznia i jest poświęcony wspomnieniom Mattel o jej rodzinnym mieście Wausaukee, WI. „Albo pracujesz na roli, albo w fabryce włókna szklanego w mieście” – śpiewa, malując żywy obraz małomiasteczkowego życia. „Może się wyrwałeś albo nigdy się nie ustatkowałeś” Teledysk do piosenki zawiera również autentyczne nagrania z wczesnych lat działalności Mattela w Wausaukee.

Mattel z pewnością udało się wyjechać z rodzinnego miasta, a w przygotowaniu ma już kilka projektów. utwór „This Town” jest singlem z jej nadchodzącego podwójnego albumu „The Blonde & Pink Albums”, który ukaże się 24 czerwca. Wystąpi również w ośmioodcinkowym serialu „Trixie Motel”, który jest kroniką wysiłków firmy Mattel zmierzających do przekształcenia opuszczonego motelu w fantastyczne miejsce. Serial ukaże się na Discovery+ 3 czerwca.

Mattel, która w 2018 roku wygrała trzeci sezon „RuPaul’s Drag Race All Stars”, występuje również w serialu internetowym „UNHhhh” u boku koleżanki drag queen Katyi Zamolodchikovej. Jej pierwsza książka, „Trixie and Katya’s Guide to Modern Womanhood”, była bestsellerem New York Timesa, jest także założycielką linii kosmetyków do makijażu Trixie Cosmetics.

Jeśli „This Town” jest jakąkolwiek wskazówką, nowa piosenka wydaje się być bardziej intymnym oknem na życie ikony drag. utwór „This Town” został napisany podczas głębokiej blokady w 2021 roku, kiedy fantazjowałam o odejściu z drag i przeprowadzce do mojego rodzinnego miasta” – powiedziała Mattel w oświadczeniu prasowym dotyczącym piosenki, według Consequence. „Prostota tak szczerego miejsca przemawiała do mnie w czasie, gdy miasto (LA) wydawało się skazane na zagładę. Jednak nawet najsłodsze małe miasteczka mają swoją ciemną stronę, a wszystkie wspomnienia sprawiły, że przypomniałam sobie o dwoistości takiego miejsca.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button