Show Biznes

Trzeci film o „Ant-Manie” wejdzie do kin na początku 2023 roku

ANT-MAN AND THE WASP, Paul Rudd as Ant-Man, 2018. Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/courtesy Everett Collection

Minęły prawie cztery lata, odkąd Marvel Studios teasowało sequel „Ant-Man i Osa”, i wygląda na to, że Scott Lang dokona swojego superbohaterskiego powrotu wcześniej niż oczekiwano. Początkowo planowana data premiery filmu to 28 lipca 2023 roku, ale z powodu opóźnień w produkcji, film zamieni się miejscami z sequelem „Captain Marvel”, „The Marvels”. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o trzecim filmie o „Ant-Manie” tutaj.

Jak będzie się nazywał „Ant-Man 3”?

Trzeci film z serii „Ant-Man” będzie nosił tytuł „Ant-Man and the Wasp: Quantumania”, co jest ukłonem w stronę roli, jaką fizyka kwantowa odgrywa w filmach, oraz chaosu, z którym duet superbohaterów często musi się zmierzyć, gdy zanurza się w Kwantowej Krainie.

„Ant-Man 3” – obsada

„Ant-Man i Osa: Quantumania”, w reżyserii Peytona Reeda, wystąpią: Paul Rudd jako Scott Lang, Evangeline Lilly jako Hope van Dyne, Michelle Pfeiffer jako Janet van Dyne, Michael Douglas jako dr Hank Pym, Kathryn Newton jako Cassie Lang oraz Jonathan Majors jako Kang Zdobywca. Marvel nie potwierdził jeszcze, czy powrócą poprzedni członkowie obsady „Ant-Mana”, tacy jak Laurence Fishburne, Randall Park i Michael Peña.

„Ant-Man 3” – fabuła

Marvel nie ujawnił jeszcze fabuły trzeciego filmu o „Ant-Manie”, ale jest kilka wskazówek, które możemy poskładać w całość. Pierwsza scena po napisach końcowych w filmie „Ant-Man i Osa” ujawnia, że pstryknięcie palcami Thanosa z filmu „Avengers: Infinity War” pozostawił Scotta uwięzionego w Quantum Realm bez możliwości powrotu. Gdy w wyniku pstryknięcia palcami znika połowa wszechświata – w tym Hope van Dyne (aka Osa), Hank Pym i Janet van Dyne – Scott nie jest w stanie uciec. To, co wydaje się być pięcioma godzinami w rzeczywistości, okazuje się być pięcioma latami, ale Scott w końcu jest w stanie powrócić i pomóc Avengersom odzyskać Kamienie Nieskończoności, używając tego, co pozostało z Cząstek Pyma do podróży w przeszłość. Jeśli chodzi o rolę Scotta w nadchodzącym filmie „Ant-Man”, musimy poczekać i zobaczyć.

„Ant-Man 3” – data premiery

Z powodu opóźnień w produkcji „The Marvels”, nadchodzącego sequela „Captain Marvel”, trzeci film „Ant-Man” wejdzie na ekrany kin 17 lutego 2023 roku, jak podaje Variety. W związku z tym data premiery „The Marvels” została przesunięta na pierwotną datę premiery „Ant-Mana 3” – 28 lipca 2023 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button