Show Biznes

Trzeci sezonMandalorian zadebiutuje w 2023 roku

Poniższe zawiera spoilery dotyczące finału The Book of Boba Fett.

Proszę, dołącz do mnie w tym pięknym dniu i posłuchaj tego obrzydliwie podbijanego basami remiksu motywu Mandalorian . Odłączcie słuchawki. Puszczaj go z dachu. Odtwarzaj go tyle razy, aż Twój kot zacznie się o Ciebie martwić. Dlaczego, pytasz? Ponieważ Mando i Grogu powrócili, skarbie.

Nie tylko ostatnie odcinki The Book of Boba Fett były ciężkie dla małego zielonego faceta i jego przybranego ojca. Podczas 2022 Star Wars Celebration, Disney ogłosił, że The Mandalorian oficjalnie zadebiutuje w 2023 roku. Mało tego, Disney podobno pokazał tłumowi zgromadzonemu na imprezie materiał filmowy z nadchodzącego sezonu. Według Screen Rant, fani zobaczyli Grogu i Mando na Mandalore, a Zbrojmistrz powiedział im, że odkupienie nie jest w planach. Ponadto, podobno odbędzie się też bitwa między Bo-Katanem a Mando. Podekscytowani?

Gdy będziecie gotowi, oto wszystko, co wiemy o przyszłości The Mandalorian.

Kiedy ukaże się trzeci sezon The Mandalorian?

Dobra wiadomość jest taka, że w przyszłości nie zabraknie treści związanych z Gwiezdnymi Wojnami, ponieważ trwają prace nad kilkoma spin-offami, w tym Obi-Wan. Złą (nieco) wiadomością jest to, że The Mandalorian Season Three powróci później niż widzieliśmy to w przeszłości. Disney na razie wstrzymuje się z podaniem oficjalnej daty premiery, podając jedynie „2023” Na razie będziecie musieli oglądać tylną połowę The Book of Boba Fett w nieskończoność, jeśli potrzebujecie Mando.

O czym będzie The Mandalorian Sezon Trzeci?

Wygląda na to, że Din Djarin ma nowe zadanie w przyszłym sezonie. The Book of Boba Fett Odcinek 5 rozpoczyna się od poszukiwania przez Mando pozostałych Mandalorian. Gdy ich znajduje, zbrojmistrz uczy go, jak używać Darksabera, a Paz Vizsla natychmiast z nim o niego walczy. Przyjaciele! Cóż można powiedzieć. Mando wygrywa walkę, ale przyznaje się Zbrojmistrzowi, że zdjął maskę podczas finału sezonu drugiego. (Nie można winić mężczyzny za chęć spędzenia słodkiej chwili ze swoim synem kosmitą.) Zbrojmistrz wygania go z klanu, mówiąc, że jego jedyną szansą na odkupienie jest wizyta w kopalniach Mandalore – które już nie istnieją. Niezależnie od tego, Mando wydaje się być zdecydowany na zrobienie czegoś, odwiedzając Peli Motto Sedarisa w poszukiwaniu nowego statku. Kiedy rozpocznie się sezon trzeci, Mando z pewnością będzie chciał zadośćuczynić ostatnim członkom swojego ludu, prawdopodobnie przeprowadzając misję, która odwiedzi jego rodzinną planetę.

OK. Nadszedł czas. Mały człowiek, który umieścił gwiazdę w Gwiezdnych wojnach (przepraszam): Baby Yoda/Grogu. Jeśli myśleliście, że Mando pozwoli swojemu przeklętemu synowi uschnąć na zawsze w rękach CGI Luke’a Skywalkera, to byliście w błędzie. Mando udaje się na wycieczkę, by sprawdzić, jak idzie trening Grogu. Dostaje nawet mały prezent dla dzieciaka! Zawinięty w materiał z uszami Yody! Okazuje się, że prezentem jest nowa zbroja dla Grogu. Pod koniec Epizodu VI Luke Skywalker daje małemu chłopcu wybór, pytając go, czy chce zostać Mandalorianinem czy Jedi. W finale The Book of Boba Fett Grogu wraca na Tatooine w swoim nowym stroju Mandalorianina. Po być może najdłuższej strzelaninie w historii Gwiezdnych wojen, widzimy Mando i Grogu pędzących przez galaktykę, gdy odcinek się kończy. To prawdopodobnie oznacza, że w sezonie trzecim duet podejmie się zadania odkupienia Mandalore, przy czym Mando opanuje Darksaber, a jego kochający piłkę kumpel będzie się uczył o sposobach działania Mocy, nie mając mistrza.

Uzyskaj nieograniczony dostęp do materiałów kulturalnych Esquire’a

W porządku. Przejdźmy teraz do innych postaci w Mandoverse, zaczynając od nowego dodatku. W marcu, The Hollywood Reporter ujawnił, że w trzecim sezonie pojawi się nie kto inny jak legendarny Christopher Lloyd. „Szczegóły dotyczące jego roli są trzymane w bagażniku DeLoreana, ale opisano ją jako gościnną,” czytamy w artykule THR . To prawdopodobnie oznacza, że Lloyd pojawi się jako główny obiekt zainteresowania Mando w jednym odcinku w trzecim sezonie.

Co z naszymi starymi przyjaciółmi? Co z Moffem Gideonem? Również w szóstym odcinku The Book of Boba Fett dowiadujemy się, że jest on w areszcie i prawdopodobnie czeka go więzienie lub egzekucja. Naprawdę sądzicie, że nie ucieknie i nie ruszy w pogoń za Mando? W rozmowie między Variety a Giancarlo Esposito, który gra Gideona w serialu, uzyskaliśmy tak bliskie potwierdzenia, czy Gideon powróci, czy nie.

„Muszę sobie wyobrazić, że tak. Nie mogę mówić za nich, ale wiem, że mam na to ochotę. Myślę, że musimy zobaczyć Moffa, aby kontynuować tę historię i utrzymać presję, o której myśli ktoś o tak wielkim mózgu, jakim jest Moff. Więc mogę to prawie zagwarantować, ale wiesz, nigdy nie ma gwarancji, ale wiesz… zobaczysz mnie, kochanie. Chodź! Fakt, że jestem tu dziś wieczorem i jestem w takiej sytuacji, że zostałem nominowany na Moffa Gideona. Po prostu dziękuję Jonowi Favreau i Dave’owi Filoniemu, dziękuję Disneyowi i Kathleen Kennedy za produkcję. Ten serial zdobył serca widzów, bo jest w nim tak wiele do kochania.”

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Być może tę samą treść będzie można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Oczywiście istnieje pewne napięcie między Bo-Katanem, który chce zdobyć Darksaber, a Mando, który zdobył go od Moffa Gideona. O Bo-Katan dowiadujemy się co nieco od zbrojmistrza w The Book of Boba Fett, głównie są to informacje ogólne, które mówią nam, że nie zdobyła ona Darksabera w bitwie, co oznacza, że Mandalore zostało przeklęte. Wyobrażamy sobie, że bitwa o Darksaber będzie nadal głównym punktem fabuły i wygląda na to, że aktorka grająca Bo-Katan, Katee Sackhoff, zgadza się z tym.

„W sposobie, w jaki Lucasfilm zostawił mnie w Sezonie 2, jedną z dróg, którą można by podążyć – absolutnie, jak mogłoby się wydawać – byłyby niedokończone sprawy,” powiedziała Sackhoff w wywiadzie dla Slashfilm. „Ale to jest tak daleko poza moimi kompetencjami, że po prostu nie wiadomo, prawda? Jako fan serialu, jestem po prostu podekscytowany tym, co wymyślą.”

Wreszcie, nawet aktor-komik, który zawsze grał dąsającego się Mayfelda, Bill Burr, odniósł się do tego, czy ma przyszłość w przygodach Mandalorian. Oto, co miał do powiedzenia ScreenRant na temat swojej nadziei, że wróci do galaktyki daleko, daleko stąd raczej wcześniej niż później.

„Mam taką nadzieję” – powiedział Burr. „Jon Favreau i Rick Famuyiwa, którzy napisali oba odcinki, w których brałem udział, chcą być małą częścią czegoś tak wielkiego, tak dobrego, co znaczy tak wiele dla tak wielu ludzi. Oczywiście nie wolno mi powiedzieć nic innego, niż to, że po prostu absolutnie kocham być w tym serialu i mam nadzieję, że będzie kontynuowany, a jeśli nie, to świetnie się bawiłem.”

W tym momencie wszystko może się zdarzyć i właśnie to sprawia, że jest to tak zabawna, zmieniająca grę seria odcinków dla naszego przyjaciela Mando. The Mandalorian, gdy powróci, będzie zupełnie innym serialem.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button