Show Biznes

Twój Horoskop Tygodniowy na 10 lipca zapowiada epifanie, objawienia i momenty Eureka

weekly horoscopes for July 10, 2022

To było emocjonalnie naładowane kilka tygodni z wstecznymi zmianami astrologicznymi, ale powietrze niepewności w końcu zaczyna się oczyszczać. Twój horoskop tygodniowy na 10 lipca przynosi wszelkiego rodzaju momenty eureki – więc nie odrzucaj boskich synchronizacji.

Zanim jednak do tego dojdzie, poczujesz wrodzone pragnienie, aby zająć się domem, spędzić czas z bliskimi i na nowo zdefiniować swoje poczucie opieki – wszystko to dzięki Słońcu przebijającemu się przez wrażliwe wody Raka. Merkury, posłaniec, również tranzytuje przez ten kardynalny znak, co jest kolejnym powodem, dla którego jesteśmy bardziej skłonni do reagowania z miejsca intuicji – a może nawet wrażliwości. Umysł (Merkury) i serce (Rak) stają się jednym podczas tego tranzytu, dlatego ta synergia częściej niż zwykle zbliża ludzi. Jest również o wiele łatwiej wyrazić swoje najskrytsze uczucia, kiedy Merkury jest w Raku, więc weź chusteczkę.

Na początku tygodnia Słońce sekstyluje Urana, planetę chaosu, buntu i wyższego umysłu. Spontaniczna i rewolucyjna, planeta zmian może być równie niekonsekwentna jak i oświecająca. Tranzyty Urana mają również tendencję do przynoszenia ekscytujących wydarzeń, więc rozważ to jako okazję do wykorzystania swojego genialnego umysłu. Może to być intuicyjne uderzenie, które zaskoczy Cię, albo moment z żarówką, który podsyci Twoje kolejne kreatywne przedsięwzięcie. 12 lipca Słońce zharmonizuje się z Węzłami Północnym i Południowym, tworząc boski portal dla przepływu pozytywnej energii. Może to również wywołać bardzo potrzebny przełom, szczególnie dla tych z Was, którzy znaleźli się na rozdrożu.

Następnie, pełnia Księżyca w Koziorożcu 13 lipca zwiększy emocje i przyniesie efekty w procesie. Pomyśl o nowiu Księżyca, który miał miejsce 2 stycznia: jak od tego czasu rozwinąłeś się w odniesieniu do swoich osobistych i zawodowych fundamentów? Siedząc obok retrogradującego Plutona, ta pełnia nadal będzie podkreślać rozpad struktur, zarówno w życiu osobistym, jak i w świecie. Pełnia Księżyca jest również wezwaniem do równowagi, więc możesz doświadczyć napięcia pomiędzy tym, co uważasz za znajome i bezpieczne, a strukturą, która obecnie to otacza. Tydzień zakończy się wspaniałym cazimi Merkurego (koniunkcja ze Słońcem) w Raku 16 lipca, dając nam ekskluzywny dostęp do mądrości kosmosu. Wykorzystaj tę magię mądrze.

Jeśli zastanawiasz się, co ten tydzień ma dla Ciebie w zanadrzu, czytaj dalej, aby poznać swój horoskop tygodniowy na 10 do 16 lipca, zgodnie z Twoim znakiem zodiaku i Twoim znakiem wschodzącym. Aby spojrzeć na cały miesiąc, sprawdź swój horoskop miesięczny na lipiec, a aby spojrzeć na cały rok, przeczytaj swój horoskop na 2022 rok.

Aries weekly horoscope for July 10, 2022

Baran (21 marca – 19 kwietnia) Horoskop tygodniowy na 10 lipca 2022

Na nowo definiujesz swoją strefę komfortu i poczucie bezpieczeństwa, Baranie. Tydzień 10 lipca zaczyna się od Słońca, które energetyzuje Twój czwarty dom, rodzinę i emocjonalne fundamenty, podczas gdy tworzy słodki sekstyl do rewolucyjnego Urana w procesie. Urządzasz swoją przestrzeń życiową? Jeśli nie jesteś w trakcie remontu domu lub instalowania nowych gadżetów technologicznych, jedno jest pewne: inaczej patrzysz na swoje domowe i emocjonalne inwestycje. Możesz też mieć nagłą epifanię na temat swojej stabilności finansowej. Jak na ironię, Księżyc w Strzelcu (twój dziewiąty dom ekspansji) będzie trymował Jowisza w twoim znaku tego samego dnia. Powiedzenie, że czujesz się w tym czasie entuzjastycznie i zainspirowany byłoby niedopowiedzeniem.

Kiedy Księżyc zaczyna osiągać swój szczyt pełni w Koziorożcu w Twoim 10 domu kariery i reputacji, zharmonizuje się z Twoim planetarnym władcą, Marsem, w Taurusie 12 lipca. Pamiętaj, aby wykorzystać pragmatyzm i konsekwencję tego znaku ziemi. Podczas pełni Księżyca w Koziorożcu 13 lipca Wenus połączy się z Saturnem retrogradującym, co przyniesie harmonię i stabilność w twojej najbliższej wymianie zdań oraz wsparcie twojej rozbudowanej sieci. 16 lipca Słońce znajdzie się w koniunkcji z Merkurym w Raku, co jest idealne do wykorzystania intuicji. Księżyc wskoczy do Ryb, więc pozwól swojemu trzeciemu oku być twoim przewodnikiem.

Taurus weekly horoscope for July 10, 2022

Taurus (April 20-May 20) Horoskop tygodniowy na 10 lipca 2022

Zmieniasz swoje podejście, Taurus. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy weźmiemy pod uwagę sekstyl Słońca do kochającego wolność Urana w twoim znaku 10 lipca. Trzymaj pod ręką dziennik. Po tym wszystkim, Słońce będzie energetyzować twój ciekawy trzeci dom umysłu i komunikacji, podczas gdy harmonizuje z planetą zmian. Jeśli nie doznasz nagłego objawienia, to jest szansa, że wpadniesz na kogoś niespodziewanie. 12 lipca pani Wenus (twój planetarny władca) zharmonizuje się z Saturnem retrogradującym, co z kolei przyniesie harmonię i bezpieczeństwo w tematach dotyczących twojej stabilności finansowej i reputacji w świecie. Być może jest to wizja przedsiębiorcy, którą kultywujesz lub awans, który otrzymałeś od wyższych sfer.

Mówiąc o możliwościach, pełnia Księżyca w Koziorożcu 13 lipca przynosi zamknięcie i jasność w Twoim ekspansywnym dziewiątym domu edukacji, podróży, systemów wierzeń i wyższej nauki. Siedząc obok retrogradującego Plutona (niebiańskiego władcy Twojego zaangażowanego siódmego domu umów, kontraktów i znaczących osób) to nowe przedsięwzięcie i moment pełni będzie prawdopodobnie obracać się wokół fundamentów Twojego partnerstwa, jak również Twojej zdolności do kompromisu. Merkury będzie również w sekstylu z Uranem w Twoim znaku, co sugeruje zmianę dynamiki Twoich rozmów i wymian. Podsyci to Twoją błyskotliwą perspektywę, dodając inspiracji i pomysłowości. Jeśli następnego dnia sprawy wydadzą się niejasne i zagmatwane, to wszystko dzięki kwadraturze Wenus do Neptuna. Nie zniechęcaj się niepewnością i skup się na nagrodzie.

Gemini weekly horoscope for July 10, 2022

Gemini (21 maja – 20 czerwca) Horoskop tygodniowy na 10 lipca 2022

Zastanawiasz się nad tym, co naprawdę się dla ciebie liczy, Gemini. Tydzień 10 lipca zaczyna się od ekscytującej sekstylu pomiędzy Słońcem w Raku przez Twój drugi dom komfortu, finansów i systemów wartości, a buntowniczym Uranem w Twoim sekretnym 12 domu zamknięcia, sekretów i nieświadomych wzorców. Czy jest to moment jasności w odniesieniu do ostatnich poświęceń i poczucia własnej wartości, czy też nagłe objawienie dotyczące stabilności finansowej, możesz oczekiwać ekscytujących wydarzeń w tym czasie. Co ciekawe, Księżyc w Strzelcu (Twój sektor związków) będzie harmonizował z Jowiszem przez Twój 11 dom społeczny tego samego dnia, więc istnieje szansa, że uzyskasz wgląd w konkretną klikę lub sieć w Twoim świecie. Tryton Księżyca do Chirona może również podkreślić obawy lub rany z przeszłości dotyczące Twojej indywidualnej wolności i poczucia przynależności do świata.

12 lipca, kiedy Księżyc zaczyna osiągać swój szczyt pełni, Wenus zharmonizuje się z Saturnem retrogradującym, podczas gdy olśni Twój znak. Jak kultywowałeś swoje dary i talenty dla większego dobra? Podczas pełni Księżyca w Koziorożcu 13 lipca, pojawi się nacisk na tematy z ósmego domu, takie jak transformacja, intymne związki i wymiana energii. W tym czasie coś się wydarzy, być może chodzi o współpracę biznesową. 16 lipca, twój bystry władca planetarny, Merkury, będzie cazimi (koniunkcja ze Słońcem), co tworzy portal prawdy i intuicyjnej jasności. Nie codziennie twój niebiański władca wchodzi w serce Słońca, więc nie pozwól, aby ten magiczny tranzyt przeszedł obok ciebie.

Cancer weekly horoscope for July 10, 2022

Rak (21 czerwca – 22 lipca) Horoskop tygodniowy na 10 lipca 2022

W tym tygodniu czekają Cię ekscytujące niespodzianki, więc otwórz swoje serce i umysł, Raku. 10 lipca, podczas podróży Słońca przez wody kardynalne, połączy się ono z rewolucyjnym Uranem w harmonijnym sekstylu w Twoim świadomym społecznie 11 domu spraw społecznych i indywidualnej wolności. Jest to okazja, aby zabłysnąć tak jasno jak zawsze, ponieważ Twoje ekscentryczności i unikalne dary będą naprawdę widoczne w tym czasie. Popraw swoje profile w mediach społecznościowych i nie wahaj się wystawić na widok publiczny. 12 lipca, kiedy Księżyc zacznie osiągać swój szczyt w Koziorożcu przez Twój siódmy dom związków, soczysta Wenus połączy się z Saturnem retrogradującym w Twoim intymnym ósmym domu fuzji i związków dusz. Singielka? Nie musi to być romantyczny związek, ponieważ zawsze może to być okazja biznesowa, ale ten produktywny tranzyt jest tutaj, aby pomóc Ci zachować, uziemić i ustabilizować. Wykorzystaj tę energię mądrze.

13 lipca, pełnia Księżyca w Koziorożcu przyniesie zamknięcie, zakończenie i emocjonalny nacisk na Twój siódmy dom umów, kontraktów i znaczących osób. W koniunkcji z retrogradującym Plutonem, zostaniesz wezwany nie tylko do odzyskania swojej władzy, ale również do refleksji nad cieniem swoich umów i zaangażowanych związków. Tydzień kończy się koniunkcją Słońca z Merkurym w Twoim znaku, co jest równie pouczające jak i pomyślne. Używaj swoich słów i sprawdź swoje szczęście, kiedy jesteś przy tym. Takie rzeczy nie zdarzają się zbyt często, wiesz.

Leo weekly horoscope for July 10, 2022

Lew (23 lipca – 22 sierpnia) Horoskop tygodniowy na 10 lipca 2022

Przed tobą pozytywny przełom, Leo. Tydzień 10 lipca rozpoczyna się od Twojego niebiańskiego władcy (Słońca), który tworzy harmonijną sekstylię z kochającym wolność Uranem przez Twój 10 dom władzy, kariery i reputacji. Niezależnie od tego, czy jest to epifania dotycząca Twojej misji życiowej na tej planecie, czy też nagły szok genialnego spostrzeżenia, nie pozwól, aby ten moment z żarówką poszedł na marne. Księżyc będzie również migotał przez Strzelca w Twoim piątym domu miłości, pasji, przyjemności i samoekspresji, podczas gdy w pozytywnym trygonie do szczęśliwego Jowisza w Twoim ekspansywnym dziewiątym domu przygody. Na horyzoncie pojawiają się ekscytujące możliwości, więc wykorzystaj ten dzień.

12 lipca, kiedy Księżyc zaczyna osiągać swój szczyt pełni przez uporządkowany znak Koziorożca, Wenus połączy się z Saturnem retrogradującym w Twoim sektorze związków podczas tranzytu przez Twój eklektyczny 11 dom spraw społecznych. Jeśli szukasz nowych możliwości pracy, jest to wspaniały tranzyt dla spotkań, aplikacji i profesjonalnego networkingu. Pochyl się nad swoimi rówieśnikami i nie bój się wyjść poza swoją strefę komfortu. Pełnia Księżyca w Koziorożcu 13 lipca przyniesie zamknięcie i jasność w Twoim szóstym domu codziennych rytuałów i nawyków zdrowotnych, więc istnieje szansa, że Twój moment pełni kręci się wokół miejsca pracy. Wreszcie, Merkury będzie cazimi (koniunkcja ze Słońcem) 16 lipca, a Twoja intuicja będzie na najwyższym poziomie. Jeśli nie prowadzisz dziennika snów, powinieneś zacząć teraz.

Virgo weekly horoscope for July 10, 2022

Panna (23 sierpnia – 22 września) Horoskop tygodniowy na 10 lipca 2022

Patrzysz w przyszłość ze świeżym spojrzeniem, Panno. 10 lipca, podczas podróży Słońca przez Raka i Twój 11 dom spraw społecznych, połączy się ono z buntowniczym Uranem w harmonijnym trygonie w Twoim ekspansywnym dziewiątym domu przygód. Szukasz nowych możliwości pracy lub próbujesz rozwinąć swoją platformę mediów społecznościowych? Jakkolwiek by nie było, ta elektryczna synergia jest równie inspirująca, co spontaniczna, więc pamiętaj, aby zachować otwarty umysł. 12 lipca, po przejściu Księżyca do struktury Koziorożca i Twojego piątego domu miłości, pasji i samoekspresji, Pani Wenus zharmonizuje się z Saturnem retrogradującym, który przyniesie produktywność i stabilność do Twojego dziesiątego domu karier i szóstego domu codziennych obowiązków.

Przygotuj się na możliwość objęcia przywództwa w pracy lub wreszcie rozpoczęcia projektu, który Cię pasjonuje: pełnia Księżyca w Koziorożcu 13 lipca najprawdopodobniej sprawi, że znajdziesz się w centrum uwagi. W koniunkcji z Plutonem retrogradującym w Twoim płomiennym piątym domu autentyczności, ta koniunkcja przyniesie skupienie na Twoich talentach i pragnieniu uznania – jak również na cienistej stronie tych części Twojego życia. Przesuń się do przodu do 16 lipca, kiedy Słońce połączy się z Merkurym (Twoim władcą planetarnym) w Twoim 11 domu spraw społecznych i wizji przyszłości. Znane również jako Merkury cazimi, oznacza to, że wszystko co intelektualne – od Twojej świadomości umysłowej do sposobu w jaki używasz swojego głosu – jest wzmocnione.

Libra weekly horoscope for July 10, 2022

Libra (Sept. 23-Oct. 22) Horoskop tygodniowy na 10 lipca 2022

Uwalniasz się od przeszłości i przejmujesz inicjatywę, Libra. Tydzień 10 lipca rozpoczyna się ekscytującą sekstylią pomiędzy Słońcem w Raku w Twoim szefowskim 10 domu władzy i buntowniczym Uranem w Taurusie w Twoim intymnym 8 domu fuzji i połączeń dusz. Pamiętaj, że to nie musi być romantyczny związek. Wręcz przeciwnie, może to mieć coś wspólnego z rodzicem. (Na przykład, niektórzy z was mogą nawet otrzymać coś w rodzaju niespodziewanego spadku) Jeśli jednak szukasz cięcia więzi ze znaczącym innym, ten dynamiczny aspekt może bardzo dobrze zainspirować cię do podjęcia działań, a może nawet w spontanicznie nagły sposób.

12 lipca twój niebiański władca, Wenus, zharmonizuje się z Saturnem retrogradującym w twoim piątym domu miłości, pasji, przyjemności i wyrażania siebie. Wenus będzie przechodzić przez Twój pełen przygód dziewiąty dom ekspansji i światowych dążeń, więc jeśli pilnie pracujesz nad spieniężeniem swojego bloga lub rozważasz czy wrócić do szkoły, ta stała synergia przynosi stabilność i postęp, więc upewnij się, że wykorzystasz ten niebiański atut na swoją korzyść. W innym miejscu, pełnia Księżyca w Koziorożcu 13 lipca dotknie Twojego emocjonalnie napędzanego czwartego domu domu i najskrytszych uczuć. Jest to pełny moment, aby zastanowić się nad emocjonalnymi tematami otaczającymi fundamenty Twojego wychowania i wczesnej dynamiki życia. W koniunkcji z retrogradującym Plutonem, cienista strona Twojej jednostki rodzinnej i poczucie bezpieczeństwa mogą stać się przedmiotem oceny. 16 lipca Słońce znajdzie się w koniunkcji z Merkurym w Raku, łącząc umysł i serce. Empatia to twoja supermoc.

Scorpio weekly horoscope for July 10, 2022

Skorpion (23 października – 21 listopada) Horoskop tygodniowy na 3 lipca 2022

Twój system przekonań dotyczący zaangażowania i partnerstwa zmienia się w dużym stopniu, Skorpionie. Na przykład 10 lipca Słońce zharmonizuje się z Uranem w Twoim sektorze związków, podczas gdy będzie błyszczeć w Twoim egzotycznym dziewiątym domu ekspansji i wyższej nauki. Uran jest buntowniczy, niekonsekwentny i innowacyjny, co przyniesie burzę do Twojego siódmego domu umów, kontraktów i znaczących osób. Samotne Skorpiony mogą sporadycznie spotkać kogoś online, jeśli nie podczas podróży w nieznane miejsce. 12 lipca, zanim Księżyc osiągnie swój szczyt w Koziorożcu i Twój trzeci dom komunikacji, Wenus zharmonizuje się z Saturnem retrogradującym. Niezależnie od tego, czy jest to nowy związek, który jesteś gotowy pielęgnować, czy też inwestycja, którą rozważasz, jest to doskonały czas na ustalenie kolejnych kroków.

Jeśli chodzi o pełnię Księżyca następnego dnia, nasiona, które zostały zasadzone na początku stycznia wokół twojego osobistego i zawodowego fundamentu, prawdopodobnie zaowocują w tym czasie. Chociaż, podczas koniunkcji Plutona retrograde, są szanse, że istnieją pewne cieniste aspekty są ujawnione w procesie – mianowicie, jeśli chodzi o Plutonian tematy, takie jak strach, moc i manipulacji. W jaki sposób zaznaczasz swoją obecność, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym? Tydzień zamyka Merkury, który 16 lipca znajdzie się w koniunkcji z sercem Słońca w Raku. Możesz spodziewać się serii intuicyjnych trafień i ekscytujących wydarzeń. Pamiętaj tylko, by podążać za swoim sercem.

Sagittarius weekly horoscope for July 10, 2022

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia) Horoskop tygodniowy na 10 lipca 2022

Twoje zobowiązania wysuwają się na pierwszy plan, a to nie daje Ci wyboru i musisz podjąć decyzję, Strzelcu. Tydzień 10 lipca rozpoczyna się od sekstylu Słońca z kochającym wolność Uranem, który aktywuje Twój ósmy dom intymnych związków, jak również Twój zorientowany na szczegóły szósty dom codziennych rutyn. Czy jest jakaś nowa odpowiedzialność, którą jesteś gotowy wziąć na siebie lub znacząca osoba, która potrzebuje Twojego wsparcia? Coś może się niespodziewanie zmienić w Twojej codziennej rzeczywistości. Tego samego dnia Księżyc zharmonizuje się z Twoim planetarnym władcą, Jowiszem, co jest równoznaczne z inspirującym pick-me-upem. To jak się czujesz sam ze sobą ma większe znaczenie niż to jak jesteś postrzegany przez innych, więc pozostań wierny swojej autentyczności.

12 lipca, podczas tranzytu przez sektor związków, poszukująca harmonii Wenus utworzy pozytywny trygon z retrogradującym Saturnem, który wprowadza strukturę do komunikacji i umów. Dla tych z Was, którzy zastanawiają się nad kolejnymi krokami w profesjonalnej współpracy lub czekają na odpowiedź od ukochanej osoby, ta słodka synergia może pomóc Wam przenieść sprawy na wyższy poziom. 13 lipca Księżyc znajdzie się w pragmatycznym Koziorożcu i w Twoim drugim domu, w którym szukasz stabilności, komfortu, finansów i systemu wartości. W koniunkcji z retrogradującym Plutonem, zostaniesz wezwany do zastanowienia się nad ciemną stroną swojego poczucia bezpieczeństwa. Na przykład, czy istnieje mentalność oparta na strachu związana z Twoimi umiejętnościami zarabiania pieniędzy i nawykami wydawania?

Capricorn weekly horoscope for July 10, 2022

Koziorożec (Dec. 22-Jan. 19) Horoskop tygodniowy na 10 lipca 2022

Czeka Cię ważny tydzień, więc zapnij pasy, Koziorożcu. Na początek Słońce zharmonizuje się z buntowniczym Uranem w Twoim piątym domu miłości i samoekspresji, podczas gdy błyszczy przez Twój siódmy dom kompromisu i znaczących innych. Nieregularna i niespodziewana, ta elektryczna synergia może być równie radosna jak i ekscentryczna, być może bardziej jeśli chodzi o Twoje relacje jeden na jeden. Tak czy inaczej, masz szansę uwolnić się od problemów i sięgnąć do swojego wyższego umysłu. Być może jest to kreatywny projekt, nad którym pracujesz lub romantyczne zainteresowanie, które nie jest w Twoim typowym „typie”. Następuje zmiana i jest to dla Twojego najwyższego dobra.

12 lipca, podczas gdy olśni Twój szósty dom codziennych rytuałów, Wenus połączy się z Saturnem retrogradującym w Twoim poszukującym stabilności drugim domu komfortu, finansów i wartości. Jeśli zastanawiałeś się nad tym jak zacząć pracę na boku lub po prostu uzyskać większy dochód, to jest to doskonały tranzyt dla produktywności. Nie bój się również improwizować, jeśli chodzi o rutynę, nawet jeśli oznacza to wyjście poza strefę komfortu. 13 lipca Księżyc osiągnie szczyt pełni w Twoim znaku, robiąc jednocześnie koniunkcję z retrogradującym Plutonem. Nie ma czegoś takiego jak doskonałość, a nawet Ty jesteś winny nadmiernego wykorzystania swojej mocy od czasu do czasu. Co ważniejsze, emocjonalne tematy dotyczące zarówno twojego osobistego jak i zawodowego świata prawdopodobnie zatoczą w tym czasie pełne koło.

Aquarius weekly horoscope for July 10, 2022

Wodnik (Jan. 20-Feb. 18) Horoskop tygodniowy na 10 lipca 2022

Declutter your living space, and make yourself at home, Aquarius. Tydzień 10 lipca rozpoczyna się Słońcem harmonizującym z twoim współczesnym władcą, Uranem, wstrząsając twoim szóstym domem codziennych rytuałów i czwartym domem domu, rodziny i emocjonalnych podstaw. Niektórzy z Was mogą być w trakcie remontu swojego słodkiego domu lub instalowania nowych technologii. Jednak oprócz poczucia inspiracji i wyzwolenia, Uran jest tutaj, aby wywołać bardzo potrzebny przełom w tym procesie. To może być nawet poświęcenie, które robiłeś w swoim życiu codziennym i w końcu się uwalniasz.

12 lipca, sunąc przez Twój ekspresyjny piąty dom miłości i wyrażania siebie, Wenus zharmonizuje się z Saturnem retrogradującym w Twoim znaku. Nowa estetyka? Niezależnie od tego, czy chcesz całkowicie zmienić wygląd swojego profesjonalnego portfolio, czy po prostu inspiruje Cię jakieś kreatywne przedsięwzięcie, ta produktywna synergia jest idealna do wykonania pracy, dosłownie. Z drugiej strony, jeśli już jesteś w trakcie rozwijania unikalnego talentu lub rzemiosła, ten harmonijny aspekt może katapultować cię na następny poziom. 13 lipca będzie pełnia Księżyca w Koziorożcu, przynosząc zamknięcie i jasność do twojego sekretnego 12 domu zamknięcia i marzeń. W koniunkcji z retrogradującym Plutonem, jednakże, ta lunacja może jednocześnie przynieść skupienie na Twoim życiu za kulisami, jak również na Twojej tendencji do eskapizmu. Tak czy inaczej, coś co było ukryte przed Twoim świadomym umysłem wychodzi na światło dzienne. Zwróć uwagę.

Pisces weekly horoscope for July 10, 2022

Ryby (19 lutego – 20 marca) Horoskop tygodniowy na 10 lipca 2022

Ponownie łączysz się z poczuciem własnego ja i wcielasz w życie swoją iskrzącą autentyczność, Ryby. 10 lipca, podczas podróży Słońca przez Raka i Twój ekspresyjny piąty dom miłości, pasji i przyjemności, będzie on harmonizował z kochającym wolność Uranem przez Twój trzeci dom komunikacji. Uran rządzi technologią, wirtualną rzeczywistością i wszystkimi rzeczami futurystycznymi, więc jeśli nie tworzysz treści dla mediów społecznościowych, to są szanse, że traktujesz siebie jako nowy i ulepszony gadżet. Inni z Was jednak mogą prowadzić rozmowy z romantycznym interesem online i być może nawet złapać się z zaskoczenia z uśpionymi uczuciami. Nie ma potrzeby przywiązywać się do konkretnego wyniku. Wręcz przeciwnie, to jest twój znak, aby zwolnić wszystkie oczekiwania i iść z prądem.

W dniu 12 lipca, podczas gdy błyszczy w Twoim czwartym domu, Pani Wenus będzie harmonizować z Saturnem retrograde w Twoim sekretnym 12 domu zamknięcia. Możesz zyskać wgląd w szczególny wzorzec, który niedawno porzuciłeś, być może taki, który wpłynął na Twój język miłości, wzorce relacji i poczucie własnej wartości. Jakkolwiek by nie było, jest to produktywny tranzyt, więc nie odrzucaj tego co jest zwrócone na Twoją uwagę. Mówiąc o tym, Księżyc w pełni w Koziorożcu 13 lipca dotknie Twojego 11 domu spraw społecznych i poczucia przynależności do świata. W koniunkcji z retrogradującym Plutonem, ta księżycowa pełnia prawdopodobnie uwypukli cienistą stronę Twoich kręgów społecznych oraz fundamenty Twoich nadziei i marzeń. Magia może zwalić Cię z nóg 16 lipca, kiedy Słońce połączy się z Merkurym. To jest specjalnie przygotowana muza inspiracji, komplementy z kosmosu.

Image Source: Getty / Shutterstock / Unsplash / POPSUGAR

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button