Strona główna Show Biznes Twój horoskop tygodniowy na 29 maja zaczyna się od dużej energii seksualnej

Twój horoskop tygodniowy na 29 maja zaczyna się od dużej energii seksualnej

weekly horoscopes for may 29 2022

Sezon Gemini jest w pełnym działaniu i pomimo zwykłych wpadek, które mają tendencję do występowania podczas retrogradacji Merkurego, nasze umysły brzęczą z ciekawości i pytań bez odpowiedzi. Być może nie otrzymasz jasności od razu, ale Twój horoskop tygodniowy na 29 maja daje do myślenia. Merkury w końcu stanie się bezpośredni 3 czerwca, ale to nie wszystko – zacznijmy od góry.

Dynamiczny i żywiołowy tydzień rozpocznie się od koniunkcji Marsa w Baranie z ekspansywnym Jowiszem 29 maja, co doda zuchwałości i entuzjazmu naszym cielesnym instynktom i osobistym dążeniom. Ogólne tematy związane z rywalizacją, pasją, fizycznością i zwycięstwem będą prawdopodobnie na pierwszym miejscu. Po ciemnej stronie tego tranzytu mamy skłonność do działania pod wpływem impulsu i nadmiernej pewności siebie, jeśli chodzi o ryzykowne zachowania. Pozytywnym aspektem jest to, że pragnienia seksualne są niesamowicie zwiększone. Należy pamiętać, że istnieje cienka granica między miłością a nienawiścią – a surowa pasja wynikająca z koniunkcji Marsa z Jowiszem może być niemal oślepiająca.

Następnego dnia Księżyc odnowi się w Gemini, podczas gdy jego planetarny władca, Merkury, kontynuuje retrogradację przez powolnego Taurusa. Jest to jednak zupełne przeciwieństwo szybkiej, rtęciowej energii, do której jesteśmy przyzwyczajeni, biorąc pod uwagę, że Taurus woli się uziemić, ugruntować i uzyskać jasność przed podjęciem działań. I chociaż jesteśmy prowadzeni, aby zacząć od nowa (dzięki nowiu Księżyca), to możemy mieć wrażenie, że brakuje nam niektórych elementów układanki, które są do tego potrzebne. Pomyślny Merkury wejdzie na orbitę 3 czerwca, ale pozostanie w cieniu po retrogradacji do 18 czerwca. Oznacza to, że tematy, które pojawiły się przed i w trakcie retrogradacji, prawdopodobnie pozostaną aktualne do tego czasu.

Saturn, z drugiej strony, rozpocznie swoją coroczną retrogradującą podróż przez Wodnika 4 czerwca. Jako symbol granic, dyscypliny i struktury, Saturn retrogradujący prosi nas o bliższe przyjrzenie się temu, do czego dążymy. Czy Twoje cele i plany są zbudowane na solidnych podstawach? Czy istnieją granice, które należy wyznaczyć, aby uzyskać oczekiwane rezultaty? Ta zmiana tempa ma na celu nasze najwyższe dobro – i cóż, nie jest tak źle, gdy surowy nadzorca zadań robi sobie przerwę od swojego zwykłego modus operandi.

Jeśli zastanawiasz się, co czeka Cię w tym tygodniu, przeczytaj horoskop tygodniowy na okres od 29 maja do 4 czerwca, zgodny z Twoim znakiem zodiaku i znakiem wschodzącym. Aby spojrzeć na cały miesiąc, sprawdź swój horoskop czerwcowy, a aby spojrzeć na cały rok, przeczytaj swój horoskop na 2022 rok.

aries weekly horoscope for may 29, 2022

Baran (21 marca – 19 kwietnia) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Powiedzieć, że w tym tygodniu czujesz się pełen energii, byłoby niedopowiedzeniem, Baranie. Fizyczne wyjście, które może złagodzić Twój niepokój lub stres, jest w tym czasie bardzo sugerowane. Na przykład, tydzień 29 maja rozpocznie się z nutą adrenaliny, ponieważ władca Twojej planety, Mars, znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem w Twoim znaku po raz pierwszy od 2011 roku. Zapnij pasy; mimo że jesteś znany jako śmiałek zodiaku, połączenie gorącego Marsa i ekspansywnego Jowisza nie jest dla osób o słabym sercu. Twoim wyzwaniem w tym tygodniu (jeśli zdecydujesz się je przyjąć) jest zachowanie zdrowej równowagi między realizowaniem swoich pasji a poskramianiem wrodzonego pędu do mety.

W sam raz, aby uzyskać jasność, nów Księżyca w tym tygodniu rozpali Twój trzeci dom komunikacji i sieci kontaktów, harmonizując z Neptunem i Plutonem – co oznacza, że możesz otrzymać intuicyjny wgląd w swój następny ruch. Merkury retrograduje w znaku Taurusa, co może przynieść Ci jasność co do czegoś, co ma związek z Twoim poczuciem bezpieczeństwa. Oczekuj, że zrozumiesz jeszcze więcej, gdy Merkury powróci na orbitę 3 czerwca. Saturn natomiast rozpocznie swoją retrogradującą podróż w Wodniku 4 czerwca, podkreślając Twoje przyszłe wizje i poczucie przynależności do świata.

taurus weekly horoscope for May 29 2022

Taurus (20 kwietnia – 20 maja) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Masz więcej sekretów niż zwykle, Taurus? Poza radością z tego, że Twoja niebieska władczyni, Wenus, jest w Twoim znaku, tydzień 29 maja rozpocznie się dość pomyślnie, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę bliskość Marsa z ekspansywnym Jowiszem w Twoim 12 domu ducha, nieświadomych wzorców i wszystkiego, co znajduje się za kulisami. Możesz poczuć silną potrzebę zrobienia czegoś dla swojej społeczności lub poświęcenia się jakiejś praktyce medytacyjnej. Księżyc będzie również w Twoim znaku, w koniunkcji z Merkurym retrogradującym i w harmonii z Plutonem, więc rozmowy dotyczące ważnego partnerstwa są prawdopodobne.

Nów Księżyca zapali Twój szukający stabilności drugi dom 30 maja, rzucając światło na nowy początek, którego pragniesz. Podczas gdy tematy związane z Twoim pragnieniem stabilności są nieuniknione z Wenus w Twoim znaku, prawdopodobnie będziesz bardziej głośno mówić o swoich potrzebach emocjonalnych. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku Księżyca w Raku, który 1 czerwca znajdzie się w sekstylu do Wenus. Jednak kwadratura Księżyca do Marsa i Jowisza jednocześnie pobudza Cię do działania, co sprawia, że trudno jest Ci poskromić swoje impulsywne pragnienia. 3 czerwca Merkury znajdzie się bezpośrednio w Twoim znaku, zmieniając Twój sposób myślenia – zwłaszcza jeśli zastanawiasz się, czy mówić o czymś konkretnym. Pod koniec tygodnia Saturn przejdzie w retrogradację, co sprawi, że tradycje, struktury i sprawy zawodowe zostaną poddane rewizji.

gemini weekly horoscope for may 29 2022

Gemini (21 maja – 20 czerwca) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Czujesz się zainspirowany jak nigdy dotąd – tak jak powinieneś, Gemini. (W końcu to twój sezon!) Tydzień 29 maja rozpoczyna się od ambitnego Marsa siedzącego obok ekspansywnego Jowisza (niebiańskiego władcy twojego siódmego domu związków partnerskich), który z kolei doładowuje twój 11 dom przyjaźni, społeczności i wolności osobistej. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawy osobiste, czy zawodowe, jedno jest pewne: jesteś wezwany do objęcia przywództwa. Ważne jest jednak, abyś uważał na swoje impulsy i chęć konfrontacji, zwłaszcza że sprawy mogą potoczyć się od zera do stu szybciej, niż sobie wyobrażasz. W dniu 30 maja Słońce połączy siły z Księżycem w Twoim znaku, dając Ci czyste konto. Jest to okazja do zasiania nasion intencji.

Przed zakończeniem swojej podróży przez Twój znak, Księżyc zmierzy się z Neptunem i zharmonizuje z Saturnem. Lekcja tutaj: Nie stresuj się tym, „jak”; skup się na tym, „co” Niech żetony spadają tam, gdzie mogą. W dniu 3 czerwca Twój niebiański władca, Merkury, przejdzie ostatecznie przez znak Taurusa, po czym 13 czerwca ponownie wejdzie w Twój znak. Pamiętaj, że planeta posłaniec będzie w fazie cienia po retrogradacji aż do 18 czerwca, więc istnieje prawdopodobieństwo, że do tego czasu szczątkowe energie retrogradacji zostaną poddane ocenie. Tydzień zamyka Saturn stacjonujący w Wodniku w dziewiątym domu ekspansji. Od teraz do 23 października, tematy związane z twoimi długoterminowymi celami i systemami wierzeń będą zwrócone na twoją uwagę.

  Jak naprawić dziurę w materacu powietrznym?

cancer weekly horoscope for may 29 2022

Rak (21 czerwca – 22 lipca) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Sięgnij do gwiazd, Raku. Twój horoskop tygodniowy na 29 maja skwierczy od ognistego impetu na więcej sposobów, niż zdajesz sobie sprawę. Na przykład Mars, który chce się rozwijać, po raz pierwszy od 2011 roku znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem w Baranie – w Twoim 10. domu władzy i kariery. Jeśli więc czekasz na odpowiedź na wymarzoną ofertę pracy lub zastanawiasz się, czy przejąć inicjatywę w pracy, to jest to zielone światło z kosmosu. Z drugiej jednak strony, w tym czasie kolektyw jest bardziej podatny na wybuchy temperamentu i impulsywne zachowania, więc weź oddech, zanim stracisz panowanie nad sobą. Zanim tydzień dobiegnie końca, pojawi się nów Księżyca w Gemini, przynosząc nowe początki do Twojego 12 domu zamknięcia, marzeń i nieświadomych wzorców – co daje Ci jeszcze więcej powodów, aby wycofać się do swojej świętej przestrzeni.

Twoja podróż do uzdrowienia jest priorytetem, więc nie wahaj się nadal stawiać siebie na pierwszym miejscu. A skoro już o tym mowa, to po przesunięciu się Księżyca do Twojego znaku 1 czerwca, zderzy się on z Marsem-Jowiszem w Baranie, powodując tarcia między Twoimi osobistymi i zawodowymi wymaganiami. Nawet jeśli nie przepadasz za zależnością od innych, słodki sekstyl Księżyca z Wenus rzuci światło na miłość i wsparcie, które masz wokół siebie. Jak zwykle wszystko zacznie się wyjaśniać, gdy Merkury przejdzie na pozycję bezpośrednią 3 czerwca. Podczas gdy Ty będziesz się zastanawiał nad kolejnymi krokami, Saturn 4 czerwca wejdzie w retrogradację w Wodniku. To sprawi, że zwrócisz uwagę na fundamenty swoich osobistych i zawodowych relacji partnerskich, a także na swoje inwestycje. Które zobowiązania są warte Twojego czasu i energii?

  Oto dlaczego Smokey Robinson myślał, że tytuł jego nowego albumu "wywoła kontrowersje

leo weekly horoscope for may 29 2022

Lew (23 lipca – 22 sierpnia) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Czy podróż jest warta ryzyka, Leo? Tydzień 29 maja rozpocznie się od zuchwałego Marsa, który połączy siły z Jowiszem w Baranie – w Twoim dziewiątym domu przygód, mądrości, wyższej nauki i nieznanego terytorium – po raz pierwszy od ponad dekady. Planujesz przyszłość? Podczas gdy Twój wewnętrzny kompas prowadzi Cię zupełnie nową ścieżką, ważne jest, abyś uważał na swoje impulsy, zwłaszcza jeśli chodzi o ryzykowne zachowania. W przeciwnym razie jest to wspaniała okazja, aby wykorzystać ten gorący przypływ pasji. Ponadto 30 maja nów Księżyca w Gemini znajdzie się w Twoim 11 domu społecznym, sugerując możliwość stworzenia nowej atmosfery w pracy lub podróży w celu spotkania się z przyjaciółmi. Zarówno Merkury, jak i Wenus będą tranzytować przez Twój sektor kariery, więc nie prześpij swojego błyskotliwego potencjału.

3 czerwca Merkury w końcu stanie się bezpośredni, przynosząc jasność w komunikacji dotyczącej Twojej ścieżki zawodowej i kontraktów, które być może czekały w Twojej skrzynce odbiorczej. Niedługo potem Księżyc zadebiutuje w Twoim znaku, podkreślając Twoje najskrytsze uczucia (a także czyniąc Cię bardziej podatnym na emocjonalne wybuchy). Jak na ironię, 4 czerwca Saturn będzie również stacjonował wstecznie w sektorze Twoich związków, podczas gdy Księżyc zharmonizuje się z Marsem-Jowiszem i zderzy się z Wenus. Istnieje prawdopodobieństwo, że gdzieś w Twoim życiu dokonasz pewnych poprawek w swoich relacjach jeden na jeden.

virgo weekly horoscope for may 29 2022

Panna (Aug. 23 – Sept. 22) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Po długim czasie i poświęceniu wreszcie zaczynasz widzieć owoce swojej pracy, Panno. Mars w koniunkcji z Jowiszem w Baranie przyniesie ekspansję i namiętność do Twojego intymnego ósmego domu transformacji i wspólnych zasobów. Czy to w życiu osobistym czy zawodowym, Twoja chęć połączenia się jest prawdopodobnie silniejsza niż chciałbyś przyznać, więc pamiętaj, aby rozważyć fizyczne ujście, aby uwolnić się od stresu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dla tych z Was, którzy są już zaangażowani w życie uczuciowe, będzie to z pewnością ożywienie w relacjach międzyludzkich. Może to być nawet coś tak prostego, jak skorzystanie na wzroście finansowym drugiej osoby. (Zagraj w lotto?) Co ważniejsze, zastanów się dwa razy i uziem swoją energię przed podjęciem jakichkolwiek impulsywnych decyzji.

30 maja będzie nów Księżyca w Gemini, który przyniesie jasność i nowe początki w Twoim 10. domu władzy i kariery, podczas gdy Twój niebiański władca, Merkury, cofnie się przez Taurusa i Twój 9. dom ekspansji, podróży i systemów wierzeń. Zastanawiasz się, czy wybrać drogę przedsiębiorcy w swojej karierze? Niektórzy z Was mogą nawet zdecydować się na kurs online, aby pogłębić swoją wiedzę. Merkury będzie stacjonował bezpośrednio 3 czerwca – ale biorąc pod uwagę okres cienia po retrogradacji, z podejmowaniem ważnych decyzji najlepiej poczekać przynajmniej do 18 czerwca. Saturn – władca zadań – również znajdzie się w retrogradacji 4 czerwca, gdzie zwróci uwagę na to, co wymaga dyscypliny i struktury w Twoim codziennym życiu.

libra weekly horoscope for may 29 2022

Libra (Sept. 23-Oct. 22) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Nie ma sensu unikać konfrontacji, Libra. Weź głęboki oddech i uspokój swoją energię, ponieważ tydzień 29 maja zacznie się od ostrej nutki. Rozgrzany do czerwoności Mars połączy siły z ekspansywnym Jowiszem w Baranie przez Twój zaangażowany siódmy dom umów, kompromisów i znaczących osób, co automatycznie podgrzeje sprawy, jeśli chodzi o Twoje kontakty jeden na jeden. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawy osobiste, czy zawodowe, ta dynamiczna synergia sprawi, że będziesz bardziej podatny na impulsywne zachowania, wybuchy złości i gorące dyskusje. Nie ma nic złego w wyrażaniu swoich pasji – oczywiście pod warunkiem, że nie dojdzie do eskalacji.

30 maja będzie miał miejsce nów Księżyca w Gemini, który przyniesie jasność i nowe początki w Twoim filozoficznym dziewiątym domu przygód, systemów wierzeń i samopoznania. Twoje pragnienie wyruszenia w nieznane może wynikać zarówno z romantycznego partnerstwa, jak i współpracy biznesowej. Zanim Księżyc zawita do Gemini, zharmonizuje się z Saturnem, pomagając Ci ugruntować cel lub projekt pasji. 3 czerwca Merkury znajdzie się na pozycji bezpośredniej w Taurusie (ósmy dom wspólnych zasobów i intymnych związków), więc w tym czasie może powrócić ważna rozmowa lub kontrakt. Saturn, który jest mistrzem zadań, będzie również stacjonował w retrogradacji następnego dnia, co oznacza, że od teraz do 23 października będziesz miał szansę zastanowić się nad postępami w realizacji swoich celów, a także nad tym, co wymaga większej dyscypliny i struktury.

Scorpio weekly horoscope for may 29 2022

Scorpio (Oct. 23-Nov. 21) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Przykładasz się do pracy i jesteś zmotywowany jak nigdy dotąd, Skorpionie. Poklep się po plecach, ale nie daj się zbytnio ponieść. Tydzień 29 maja rozpocznie się z Twoim tradycyjnym władcą, Marsem, siedzącym obok szczęśliwego Jowisza w Baranie przez Twój szósty dom codziennych rytuałów. Nieważne, czy będzie to nowy program zdrowotny, czy rutyna w pracy, nie da się okiełznać Twojego rozpędu. Po ciemnej stronie jednak istnieje większe prawdopodobieństwo, że będziesz działać pod wpływem impulsu – lub, co gorsza, doprowadzisz się do wypalenia zawodowego. Upewnij się, że mądrze wykorzystujesz energię tego ognistego wyrównania.

  Jaki jest układ elektronów dla chloru?

Nów Księżyca w Gemini 30 maja może zapoczątkować nowy początek w partnerstwie finansowym lub romantycznym – czy jesteś gotowy, aby przenieść ten związek na wyższy poziom? 31 maja, kiedy Księżyc w nowiu w Gemini zmierzy się z rozmarzonym Neptunem, może dojść do tarć między pragnieniem poddania się romantycznym fantazjom a pozostaniem wiernym wcześniejszym zobowiązaniom. Nie trać z oczu szerszej perspektywy i w razie potrzeby poszukaj innych horyzontów. Planeta posłaniec zakończy swoją retrogradującą podróż przez Taurusa 3 czerwca, co z kolei przyniesie jasność i dynamikę w sektorze Twoich związków. Z Saturnem zaczynającym się cofać przez Wodnika 4 czerwca, rozwój nowej współpracy lub związku sprawi, że nie będziesz miał innego wyboru, jak tylko wejść do środka i nadać strukturę swojemu emocjonalnemu fundamentowi lub skromnemu mieszkaniu.

sagittarius weekly horoscope for may 29 2022

Sagittarius (Nov. 22-Dec. 21) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Serce chce tego, czego chce, a to jest bardziej prawdziwe niż kiedykolwiek, Strzelcu. Po tym wszystkim, tydzień 29 maja rozpoczyna się zuchwałym Marsem w koniunkcji z Twoim większym niż życie władcą, Jowiszem w Baranie, przynosząc skwierczący impet i rozgrzaną do czerwoności pasję do Twojego piątego domu miłości, przyjemności, romantycznych spotkań i autoekspresji. Nie ma znaczenia, czy jesteś samotny, czy już zaangażowany romantycznie – ten obszar Twojego wykresu ma wszystko, co wiąże się z przestrzenią serca i relacjami, jakie masz ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Jeśli pragniesz począć dziecko lub rozpocząć jakiś twórczy projekt, jest to doskonała okazja, aby to zrobić.

31 maja Księżyc w Gemini zharmonizuje się z Saturnem (przez Twój sektor komunikacji), co z kolei pomoże utrwalić tematy związane z komunikacją, współpracą i Twoimi bezpośrednimi kontaktami. A co najlepsze? Merkury w końcu stanie się bezpośredni 3 czerwca, nabierając tempa przez Twój szósty dom rutyny, zanim ponownie wejdzie w Twój sektor związków 13 czerwca. Jeśli na początku logistyka jakiegoś związku lub przedsięwzięcia biznesowego nie miała dla Ciebie sensu, istnieje szansa, że zaczniesz widzieć sprawy z innej perspektywy. W końcu następnego dnia Saturn przejdzie w retrogradację, co może dać Ci trochę luzu. Poświęć chwilę na zastanowienie się nad granicami, które trzeba wyznaczyć.

capricorn weekly horoscope for may 29 2022

Koziorożec (Dec. 22-Jan. 19) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Poskromienie gniewu i ognistych namiętności będzie łatwiejsze niż wykonanie, Koziorożcu. Tydzień 29 maja rozpocznie się doniosłym wydarzeniem, ponieważ żądny wrażeń Mars znajdzie się w koniunkcji z ekspansywnym Jowiszem w Baranie (w Twoim emocjonalnie napędzanym czwartym domu), dodając do tej mieszanki warstwę impulsu i entuzjazmu. Dynamiczne i płonące zapałem efekty tego skwierczącego tranzytu mogą potoczyć się w dowolny sposób. Jeśli chodzi o konfrontację z członkami rodziny, pamiętaj o wzięciu głębokiego oddechu i unikaniu konfliktu, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo eskalacji. To samo dotyczy tych, którzy czują potrzebę działania impulsywnego lub uczestniczenia w ryzykownych zachowaniach. Jest wiele sposobów na wykorzystanie tej ognistej synergii; zrób sobie przysługę i nie testuj swojego szczęścia.

Nów Księżyca w Gemini przyniesie ruch i jasność w Twoim szóstym domu codziennych rytuałów, dając Ci możliwość rozpoczęcia od nowa z czystym kontem. Z energicznym Merkurym (władcą Gemini) tranzytującym przez twój uroczysty piąty dom miłości, pasji i autoekspresji, niektórzy z was mogą wybrać bardziej dziecinną drogę i stać się kreatywni w codziennej rutynie. Inni mogą zapisać się na przykład na trening tańca. Saturn, władca Twojego znaku, wchodzi w retrogradację 4 czerwca, co oznacza, że od teraz do 23 października będziesz musiał przemyśleć, ocenić i przepracować swój budżet i umiejętności zarabiania pieniędzy.

  Jak naprawić dziurę w materacu powietrznym?

aquarius weekly horoscope for may 29 2022

Wodnik (Jan. 20-Feb. 18) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Jeśli Twój umysł goni, to nie Ty, Wodniku – to kosmos. Tydzień 29 maja będzie od początku bardzo szybki, ponieważ zadziorny Mars połączy się z Jowiszem w Baranie w Twoim trzecim domu komunikacji – dodając pikantną warstwę pasji i impulsu do wszystkiego. Zastanów się, zanim niechcący rzucisz się na kogoś, czy to osobiście, czy przez e-mail – i pamiętaj, aby zapiąć pasy, ponieważ ten obszar Twojego wykresu rządzi również transportem.

30 maja będzie miał miejsce nów Księżyca w Gemini, który przyniesie nowe początki w Twoim krzykliwym piątym domu miłości, pasji, przyjemności i autoekspresji, podczas gdy władca Gemini, Merkury, będzie tranzytował przez Twój czwarty dom domu, rodziny i najskrytszych uczuć. Niektórzy z Was mogą wykorzystać poprzednie doświadczenia w życiu osobistym lub związek z członkiem rodziny lub przodkiem jako źródło inspiracji. Możesz również zyskać jasność co do swojej decyzji o poczęciu lub powiększeniu rodziny o futrzanego przyjaciela. Twój tradycyjny władca, Saturn, rozpocznie swoją wsteczną podróż przez Twój znak 4 czerwca, co oznacza, że od teraz do października na pierwszy plan wysuną się tematy związane z Twoją osobistą marką i ścieżką zawodową. Jak wyglądają Twoje aspiracje i przyszłe cele? Jak osiągniesz swoją własną wersję samokontroli?

Pisces weekly horoscope for may 29 2022

Ryby (19 lutego – 20 marca) Horoskop tygodniowy na 29 maja 2022

Odzyskujesz swoją władzę, Rybki – tak jak powinieneś. Tydzień 29 maja rozpocznie się od ekspansywnego Marsa w koniunkcji z ekspansywnym Jowiszem w Baranie, który będzie skwierczał w Twoim poszukującym stabilności drugim domu komfortu, pieniędzy, wartości i poczucia bezpieczeństwa. Zastanawiasz się, czy w coś zainwestować? Tylko Ty możesz określić, jaka decyzja jest właściwa, ale postaraj się nie dokonywać żadnych impulsywnych zakupów, ponieważ pod tym ognistym niebem jesteś bardziej podatny na ryzykowne i pochopne zachowania. Chociaż łatwiej jest poskromić swoje zapędy, to jest to jedyny sposób, aby w pełni wykorzystać ten zadziorny tranzyt. Z drugiej strony, w tym czasie możesz poczuć się pewny siebie i zmotywowany, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy związane z poczuciem własnej wartości.

30 maja nów Księżyca w Gemini dotknie Twojego emocjonalnie napędzanego czwartego domu domu domu, rodziny i najskrytszych uczuć – odpowiednik czystego konta, komplementy od kosmosu. Planujesz przeprowadzkę lub zmianę miejsca zamieszkania z powodów zawodowych? Merkury (władca Gemini) będzie tranzytował przez Twój mobilny trzeci dom krótkich podróży, więc niewykluczone są okazje do podróży. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli weźmiemy pod uwagę słodki sekstyl Księżyca w Raku z Wenus, która 1 czerwca będzie szukała przyjemności – możesz zdecydować się na odświeżający umysł i dodający energii wypad. Na szczęście Merkury stacjonuje bezpośrednio 3 czerwca, więc możesz spodziewać się jasności i rozwoju sytuacji, jeśli chodzi o kolejne kroki.

Image Source: Getty / Shutterstock / Unsplash / POPSUGAR

Najchętniej czytane

Która z poniższych jest najmniej płynna wśród miar podaży pieniądza?

Która z poniższych miar podaży pieniądza jest najmniej płynna? Najmniej płynna spośród miar podaży pieniądza, kolejność płynności to M1>M2>M3>M4, tzn. M4 jest najmniej płynna.Jakie są miary podaży pieniądza?Istnieje kilka standardowych miar podaży pieniądza, w tym baza monetarna, M1 i M2. Baza monetarna: suma waluty w obiegu i sald rezerw (depozytów utrzymywanych przez banki i inne

Co powinien zrobić kucharz, aby przygotować potrawy bezpieczne dla klienta z alergią pokarmową?

Co powinien zrobić kucharz, aby przygotować jedzenie bezpieczne dla klienta z alergią pokarmową?Utrzymuj czystość Zanim zaczniesz gotować, wyczyść je mydłem i ciepłą wodą. Zrób to ponownie pomiędzy gotowaniem z i bez problematycznego jedzenia. Nie używaj żelu antybakteryjnego, ponieważ może on nie usunąć niektórych wyzwalaczy alergii.Która żywność ma temperaturę, która pozwala bakteriom dobrze się rozwijać Servsafe?Ciepło

Najlepsze prezenty kosmetyczne na Dzień Matki zatwierdzone przez redakcję

Jako redaktorzy POPSUGAR niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt,...

Ile zestawów poprawi siłę i moc?

Ile zestawów poprawi siłę i moc?Dla większości ludzi pojedynczy zestaw 12-15 powtórzeń z odpowiednim ciężarem może zbudować siłę i poprawić kondycję równie skutecznie jak wiele zestawów tego samego ćwiczenia. Ważne jest, aby ćwiczyć mięśnie do zmęczenia - co oznacza, że nie możesz już więcej podnieść tej grupy mięśni.Jakie są zalety ćwiczeń siłowych Brainly?Odpowiedź: Niektóre zalety

Indie uczą się kochać pojazdy elektryczne – ale to nie są samochody

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych od Tata Power można znaleźć na 350 z 600 autostrad w Indiach.Puneet Vikram Singh, Nature And Concept Photographer, | Moment...

Do której komory serca trafia krew z obiegu systemowego quizlet?

Która komora serca otrzymuje krew z obiegu systemowego quizlet?right atriumJakie komory biorą udział w obiegu systemowym?Explanation: Obieg systemowy odnosi się do drogi, która przenosi krew z lewej komory, przez ciało, z powrotem do prawego przedsionka. Z kolei obieg płucny odnosi się do drogi z prawej komory, przez płuca, z powrotem do lewego przedsionka.W której komorze

Jak Cloud Hosting wpływa na SEO?

Ponieważ technologia chmury nadal zyskuje na znaczeniu, cloud hosting stał się niezwykle popularny w ciągu ostatnich kilku lat. Dla tych, którzy nie wiedzą, cloud hosting jest ramy hostingowe, gdzie można uzyskać dostęp do zasobów obliczeniowych obecnych w sieci serwerów zdalnie za pomocą Internetu. Cloud hosting może mieć daleko idące konsekwencje dla obecności online Twojej marki.

Dlaczego balonik wyskakuje, gdy się go nadepnie odpowiada com?

Dlaczego balonik pęka, gdy jest nadepnięty odpowiada com?Kiedy balon z helem jest nadmuchiwany, ciśnienie wewnątrz balonu jest równe ciśnieniu na zewnątrz balonu. W miarę jak balon się unosi, ciśnienie powietrza na zewnątrz balonu maleje. W końcu ciśnienie wewnętrzne wypycha się na tyle mocno, że balonik pęka.Dlaczego balon pęka po nadepnięciu na niego Apex?Wyjaśnienie: Powietrze, które

Co to jest podstawnik alkilowy?

Co to jest podstawnik alkilowy?W chemii organicznej podstawnik alkilowy to alkan, któremu brakuje jednego wodoru. Termin alkil jest celowo niespecyficzny, aby objąć wiele możliwych podstawień. We wzorze strukturalnym, symbol R jest używany do oznaczenia ogólnej (nieokreślonej) grupy alkilowej.Jak nazywa się grupa alkilowa o trzech węglach?propylJak znaleźć podstawniki alkilowe?Dla podstawnika: określ punkt przyłączenia do łańcucha, który

Pozostałe newsy

Najlepszy filtr przeciwsłoneczny La Roche-Posay dla Twojego typu skóry

Jako redaktorzy POPSUGAR niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt,...

10 niedrogich pierścionków zaręczynowych, które wyglądają luksusowo, ale w rzeczywistości kosztują znacznie mniej

Źródło obrazu: Brilliant EarthJako redaktorzy POPSUGAR niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecany...