Strona główna Show Biznes Twój Horoskop Tygodniowy na 30 października sprawi, że twój świat zatrzyma się...

Twój Horoskop Tygodniowy na 30 października sprawi, że twój świat zatrzyma się w miejscu

Horoskop tygodniowy na tydzień 30 października 2022 r

Halloween przynosi wszystkie sztuczki i smakołyki, a astrologia tego tygodnia nie jest wyjątkiem. Czy zdecydujesz się być autentyczny ze swoją ekspresją, czy zamiast tego założysz maskę? Jest mnóstwo pracy z cieniem do wykonania pod tym introspektywnym niebem, a twój horoskop tygodniowy z 30 października kładzie podwaliny.

Na swój znak, ustaw się … czekaj, nie tak szybko. Oprócz świętowania najstraszniejszej nocy w roku, jednym z głównych wniosków tego tygodnia jest Mars stacjonujący wstecznie w Gemini. Mars ma wszystko, co ma związek z tym, co cię inspiruje, napędza cię, aby iść do przodu, i przynosi ci zobowiązanie do planu działania. Gemini natomiast jest reprezentacją naszego stylu komunikacji, najbliższego otoczenia i procesu myślowego. Innymi słowy, niech zacznie się wewnętrzna praca! Planeta asertywności, energii, pasji i konfrontacji zacznie cofać się przez Gemini 30 października, gdzie pozostanie do czasu, gdy przejdzie w fazę bezpośrednią 12 stycznia 2023 roku. W tym czasie kosmos będzie wymagał od nas zwolnienia tempa i zrobienia tak potrzebnej przerwy, abyśmy mogli zająć się wszystkim, od naszych impulsów po dynamikę naszych wewnętrznych kręgów

Coś innego, co należy wziąć pod uwagę w tym tygodniu, to podstępna opozycja Wenus do Urana w dniu 5 listopada, ponieważ może ona wywołać sprzeczne uczucia, takie jak napięcie między chęcią wolności a twoim oddaniem partnerowi, zobowiązaniem lub bezpieczeństwem finansowym

Jeśli zastanawiasz się, co ten tydzień ma w zanadrzu, czytaj dalej, aby poznać swój horoskop tygodniowy na 30 października do 5 listopada, zgodnie z Twoim znakiem zodiaku i Twoim znakiem wschodzącym. Aby zobaczyć, co może przynieść reszta roku, przeczytaj swój horoskop roczny na 2022 rok.

Horoskop tygodniowy Baran na 30 października 2022 r

Baran (21 marca – 19 kwietnia) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Odłóż na chwilę swoje ego na bok, Baranie. Tydzień 30 października rozpocznie się interesująco, ponieważ twój niebiański władca, Mars, rozpocznie retrogradację przez Gemini i twój trzeci dom komunikacji. Jeśli nagle poczujesz się nisko na energii, a może szukasz pretekstu, aby ją odrzucić, nie kwestionuj tego. W końcu, oprócz powolnego załatwiania spraw aż do stycznia 2023 roku, przebojowy Mars kładzie szkło powiększające na Twoje impulsy i dynamikę interpersonalną. Refleksja i introspekcja przychodzą wraz z darnią, więc chociaż może to brzmieć jak obcy koncept, weź to powoli.

1 listopada Księżyc osiągnie swoją fazę pierwszej kwadry w Wodniku w twoim 11 domu spraw społecznych, przynosząc rozmach twojemu poczuciu przynależności do świata. Jednocześnie Księżyc znajdzie się w koniunkcji ze stellium planet w Skorpionie – Twoim ósmym domu związków intymnych – tworząc tarcie pomiędzy chęcią odkrywania innych horyzontów a pozostaniem wiernym swoim więzom i oddaniu. Podobne uczucia mogą pojawić się 5 listopada, kiedy Wenus znajdzie się naprzeciwko kochającego wolność Urana. Nie możemy mieć wszystkiego, ale możemy zrobić to co najlepsze z tego co mamy.

Horoskop tygodniowy Taurus na 30 października 2022 r

Taurus (kwiecień 20-maj 20) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Wszystko, co się błyszczy, nie jest złotem, Taurus. Brzmi jak banał, ale gdy weźmiemy pod uwagę nadchodzącą retrogradację Marsa w Gemini, no cóż, to trop. Od 30 października, czerwona planeta zacznie cofać się przez twój szukający stabilności drugi dom komfortu, finansów i systemów wartości. Oznacza to, że zostaniesz wezwany do bliższego przyjrzenia się wzorcowi, który stoi za Twoimi nawykami w wydawaniu pieniędzy oraz motywacji, która stoi za Twoimi zdolnościami do ich zarabiania. Pieniądze zawsze były twoim pierwszym językiem, ale Mars chce, abyś skonfrontował zarówno swoje impulsy, jak i strategię finansową pomiędzy teraz a styczniem 2023 roku. To samo dotyczy twojego poczucia własnej wartości.

1 listopada Księżyc osiągnie swoją fazę pierwszej kwadry w Wodniku – twoim 10. domu ruchów szefa i reputacji w świecie – co może być jednocześnie kwestionowane przez stellium energii rozświetlających twój sektor związków. Czy istnieje pewna „reputacja”, którą starasz się podtrzymywać? Inni z Was mogą być w drobnych sprzeczkach z kimś z autorytetu, więc zachowajcie się delikatnie. Z drugiej strony, 3 listopada możesz liczyć na pomoc przyjaciół, ponieważ Słońce zharmonizuje się z Księżycem we współczujących Rybach i w Twoim 11. domu wspólnoty i przyjaźni. Nie wahaj się oprzeć na swoich rówieśnikach, jeśli potrzebujesz wsparcia. Będziesz musiał podjąć ważną decyzję 5 listopada, kiedy to Wenus zmierzy się z Uranem. Zastanów się nad swoimi wartościami.

Horoskop tygodniowy Gemini na 30 października 2022 r

Gemini (21 maja – 20 czerwca) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Podbródek, Gemini. Tydzień 30 października rozpoczyna się z impetem, ponieważ planeta energii rozpoczyna swój bardzo oczekiwany backspin przez twój znak. Tak, możesz czuć się teraz niezmotywowany … i, oczywiście, możesz być nieco bardziej zapominalski niż zwykle. Jednak nie jest to nic, co mogłoby wzbudzić niepokój. W rzeczywistości jesteś wezwany do zrobienia kroku wstecz od swojego zwykłego modus operandi, abyś mógł się zastanowić, przemyśleć i być bardziej rozważnym w swoich działaniach. To samo dotyczy twoich impulsów i ogólnego pragnienia zwycięstwa. Skąd to się naprawdę bierze? Możesz spodziewać się serii epifanii pomiędzy teraz a styczniem 2023 roku.

Nie mówiąc, że Halloween jest odwołane, ale bardziej prawdopodobne jest, że podejmiesz spontaniczną trasę, ponieważ Księżyc będzie ingresował do Wodnika i twojego dziewiątego domu przygody i nieznanego terytorium. Księżyc w końcu zmierzy się ze Skorpionem, unosząc się nad Twoim szóstym domem codziennych rytuałów. Zmiana planów? W takim razie 5 listopada Wenus znajdzie się w opozycji do Urana. To wszystko sprawia, że musisz zastanowić się nad swoimi mechanizmami radzenia sobie z problemami i przyczynami, które stoją za twoją bezinteresownością.

Rak horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Rak (21 czerwca – 22 lipca) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Jesteś wezwany do sprawdzenia się z samym sobą w tym tygodniu, Raku. Mars będzie stacjonował bezpośrednio 30 października w Twoim 12 domu nieświadomych wzorców i mechanizmów radzenia sobie, gdzie pozostanie do stycznia 2023 roku. Ten tranzyt służy sprowadzeniu Cię do wewnątrz, nakłaniając do refleksji nad myślami, które regularnie Cię pochłaniają i wszelkimi podprogowymi wyzwalaczami, które trzymają Cię na straży. Może to być związane z intymnym związkiem – osobistym lub zawodowym – ponieważ Księżyc wejdzie w Wodnika następnego dnia i ostatecznie osiągnie fazę pierwszej kwadry 1 listopada.

  10 najlepszych zdrowych przekąsek do kupienia, według naszych redaktorów

Jak możesz pozostać wierny swojej indywidualnej wolności bez całkowitego zerwania zobowiązania? Przesunięcie Księżyca w senne Pisces w dniu 2 listopada ostatecznie stanie się wrażliwym trygramem między Słońcem a Księżycem w dniu 3 listopada. Emocjonalne tematy związane z pragnieniami Twojego serca, językiem miłości lub głęboką tęsknotą za uznaniem mogą w tym czasie zostać poddane analizie. Inni z Was mogą w tym czasie przekraczać przestarzałe przekonania dotyczące wyrażania siebie i obrazu własnej osoby. To może w końcu wywołać sprzeczne uczucia pomiędzy pragnieniem walidacji i świętowania a chęcią oderwania się od społeczności, które już nie rezonują z Twoim powołaniem.

Leo horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Lew (23 lipca – 22 sierpnia) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Skup się na większym obrazie i zajmij się sprawą bez obaw, Leo. Tydzień 30 października zaczyna się od retrospektywnego stacjonowania Marsa w Gemini w twoim 11 domu spraw społecznych i wolności jednostki. Ten tranzyt przywraca przeszłość, abyś mógł ponownie rozważyć kolejne kroki. Jeśli jest to wysiłek grupowy, kosmos nakłania Cię do skupienia się na usterkach w dynamice i/lub braku koleżeństwa, które mogą przyczynić się do ogólnego konfliktu. Może to dotyczyć znaczących osób – osobiście lub zawodowo – ponieważ Księżyc osiągnie swoją pierwszą fazę kwartalną w Wodniku 1 listopada w Twoim siódmym domu związków.

  Adele miała terapię 5 razy dziennie podczas rozwodu

Coś może nabierać rozpędu w tym obszarze twojego życia – może nowy związek jest warzony, lub zdajesz sobie sprawę, że jest jeden, który nie jest już w harmonii z twoimi przyszłymi planami. Mogą pojawić się pewne wpływy społeczne lub drobne plotki wokół tego, co musisz zrobić w przyszłości. To jak zdecydujesz się z tym uporać jest subiektywne, ale mimo wszystko zbiega się z retrogradacją Marsa. Niedługo potem, wśród harmonijnego trygonu Słońca z Księżycem w Rybach 3 listopada, pojawi się okazja do nawiązania z kimś kontaktu na poziomie emocjonalnym, być może w odniesieniu do Twojego kolejnego przedsięwzięcia lub wyzwania. Opozycja Wenus do Urana sprawi, że trudno będzie Ci wybrać między lojalnością a pragnieniem wolności, ale coś musi ustąpić.

Panna horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Virgo (Aug. 23-Sept. 22) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Twój sukces jest odzwierciedleniem twoich motywów, Panno. To, co świadomie i/lub nieświadomie projektujesz, zostanie wyeksponowane w ramach zbliżającej się retrogradacji Marsa, ponieważ 30 października zacznie się on cofać przez Gemini i Twój 10 dom kariery i reputacji. Mars energetyzuje i inspiruje, a Gemini tworzy burzę. Retrogradacja Marsa, z drugiej strony, może spowodować zatrzymanie spraw w czasie, aby pomóc Ci zastanowić się i ponownie rozważyć Twój profesjonalny plan gry lub związek z autorytetem. Czy czujesz potrzebę ciągłego sprawowania władzy?

Następnie Księżyc wejdzie do Wodnika, osiągając swoją fazę pierwszej kwadry w twoim szóstym domu odpowiedzialności i nawyków zdrowotnych. Niezależnie od tego, czy jest to proces myślowy, który już ci nie służy, czy też pewien nawyk, który nie jest idealny, jesteś wezwany do oparcia się na swojej społeczności, aby uzyskać wsparcie, którego potrzebujesz. Inni z Was są zachęcani do ustalenia twardych granic dla dobra Waszego samopoczucia. Wreszcie opozycja Wenus do Urana w dniu 5 listopada może sprawić, że będziesz miał dwa umysły, ponieważ zarówno bardzo chcesz odkrywać inne horyzonty, jak i jesteś całkowicie niechętny, by zapuszczać się w nieznane.

Horoskop tygodniowy Libra na 30 października 2022 r

Libra (Oct. 23-Nov. 21) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Stuknij się w swoje indywidualne rozmyślania i zastanów się nad swoimi przyszłymi celami, Libra. Tydzień 30 października zaczyna się od retrospektywnego stacjonowania Marsa w Gemini i Twoim ekspansywnym dziewiątym domu przygody, wiary i edukacji. Pamiętaj, że Mars rządzi Twoim sektorem związków – jak również sektorem finansowym – sugerując możliwość, że weźmiesz ten czas na zastanowienie się nad swoim wszystkim i wszystkimi. Może to być profesjonalne partnerstwo, które rozważasz, ale są też przestarzałe przekonania i filozofie, do których jesteś wezwany, aby się nad nimi zastanowić. Następnego dnia Księżyc wejdzie do Wodnika i ostatecznie osiągnie fazę pierwszej kwadry w Twoim piątym domu dzieci, wyrażania siebie i romantycznych tęsknot.

Ta introspektywna energia może mieć coś wspólnego z twoim pragnieniem poczęcia kiedyś, a może poświęcić więcej czasu swoim dzieciom. Inni z Was mogą nabrać rozpędu, jeśli chodzi o projekt pasji lub romantyczne zainteresowanie. Następnie, 2 i 3 listopada, pośród intuicyjnego trygonu Słońca z Księżycem, będziesz miał okazję wziąć zasłużony dzień osobisty, spędzić czas z samym sobą i napisać dziennik o swoich przemyśleniach. Zwróć uwagę na to, co zwraca Twoją uwagę. W końcu 5 listopada Wenus (Twój niebiański władca) znajdzie się w opozycji do Urana, który postawi Cię przed wyzwaniem wyboru pomiędzy strefą komfortu a chwiejnymi zobowiązaniami.

Skorpion horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Scorpio (Oct. 23-Nov. 21) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Oczyść powietrze i postaraj się spojrzeć na swoje powiązania z logicznego punktu widzenia, Skorpionie. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy rozważasz retrogradującego Marsa, ponieważ czerwona planeta zacznie cofać się przez Gemini i twój ósmy dom intymnych związków od 30 października do 12 stycznia 2023 roku. Może się to wydawać łatwiejsze do powiedzenia niż zrobienia, ale jest to okazja dla ciebie, aby kopać głęboko i zastanowić się nad motywacjami, dynamiką i zobowiązaniami otaczającymi twoje pragnienie, aby poddać się sytuacji lub pozostać zaangażowanym w znaczącą osobę. Jeśli brzmi to zdradliwie, nie mylisz się.

Istnieje tug-of-far dzieje się między pragnieniem połączenia z całego serca kontra twój wrodzony instynkt, aby zawsze pozostać w kontroli. Niezależnie od tego, czy ma to znaczenie osobiste, czy zawodowe, będzie wymagało trochę pracy z cieniem – ale dobra wiadomość jest taka, że to nie jest twoje pierwsze rodeo. Niedługo potem, płynąc przez Twój piąty dom sławy, kreatywności i wyrażania siebie, Księżyc połączy siły ze Słońcem w Twoim znaku 3 listopada, co oznacza, że pasje będą sięgać zenitu. Twoja intuicja może być tak silna jak nigdy dotąd, więc zwróć uwagę na synchronizacje. Wreszcie, Wenus zostanie zakwestionowana przez Urana w sektorze związków w dniu 5 listopada, wywołując napięcie pomiędzy Twoją niezachwianą lojalnością wobec ukochanej osoby, a ekscytującymi perspektywami i połączeniami, które nadchodzą w Twoim kierunku.

  Chris Evans zagra Buzza w nowym prequelu Toy Story

Horoskop tygodniowy Sagittarius na 30 października 2022 r

Sagittarius (Nov. 22-Dec. 21) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Trzymaj swoich przyjaciół blisko, a wrogów bliżej, Sagittarius. Tydzień 30 października rozpoczyna się na rewelacyjnej nucie, ponieważ Mars będzie stacjonował wstecznie w Gemini i twoim zaangażowanym siódmym domu umów i znaczących innych. Nie musi to być toksyczne lub pełne dramatów, ale jeśli są jakieś niedokończone sprawy między Tobą a partnerem (osobistym, zawodowym lub platonicznym), rozmowy i znaczące informacje mogą pojawić się między teraz a styczniem 2023. Mówiąc o rozmowach, Księżyc osiągnie fazę pierwszej kwadry 1 listopada, przynosząc impet do Twojego ciekawego trzeciego domu komunikacji, rodzeństwa i najbliższego otoczenia. Czy jest coś, co chciałbyś wyrzucić z siebie? Otwórz swoje serce

Pośród podróży Księżyca przez Ryby i Twój czwarty dom spraw rodzinnych i emocjonalnych fundamentów, Księżyc zharmonizuje się ze Słońcem w Twoim 12 domu sekretów, zahamowań i nieświadomych wzorców. To może być delikatny temat, który wolałbyś zamieść pod dywan, ale zamiast opóźniać swoje wewnętrzne uzdrowienie, skorzystaj z tej synergii o miękkim sercu, aby się oczyścić. To jest OK, aby nosić swoje emocje na rękawie od czasu do czasu. Poza tym opozycja Wenus do Urana w dniu 5 listopada prawdopodobnie wstrząśnie Twoimi sprawami tylko po to, by wprowadzić zmiany.

Koziorożec horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Koziorożec (Dec. 22-Jan. 19) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

W tym tygodniu Koziorożec przywołuje twoją energię. W końcu go-getter Mars będzie stacjonował retrograde w Gemini 30 października, przynosząc nacisk na twoje psychiczne i fizyczne samopoczucie. To samo tyczy się twojego nudnego harmonogramu pracy i tych z was, którzy mają wysoko postawioną poprzeczkę. Gdzie się zbytnio rozłożyłeś? Co myślisz o nawykach zdrowotnych i rutynach mindfulness? Ingres Księżyca do Wodnika doprowadzi w końcu do jego fazy pierwszego kwadrupa w Twoim drugim domu finansów i systemów wartości, sugerując możliwość, że tęsknisz za większą wolnością finansową, jeśli nie za indywidualną wolnością w ogóle.

Następnie Księżyc wejdzie do twojego sektora komunikacji w Rybach i zharmonizuje się ze Słońcem w Skorpionie i twoim 11 domem spraw społecznych i poczucia przynależności do świata. Niezależnie od tego, czy jest to współpracownik, któremu ufasz, czy bliski krewny w sferze rodzinnej, jesteś zachęcany do opierania się na nich w tym czasie – i być może poddania się strachowi przed byciem zdradzonym lub porzuconym. Wenus znajdzie się naprzeciwko Urana w dniu 5 listopada, co sprawi, że staniesz przed wyzwaniem wyboru pomiędzy utrzymaniem „status quo” a najśmielszymi pragnieniami Twojego serca.

Horoskop tygodniowy Aquarius na 30 października 2022 r

Wodnik (Jan. 20-Feb. 18) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

To nie są ćwiczenia, Wodniku. Co sprawia, że twoje serce przeskakuje? Tydzień 30 października rozpoczyna się z pewną niepewnością, ponieważ gorący Mars rozpoczyna swoją retrogradującą podróż przez Gemini i twój piąty dom miłości, pasji, przyjemności i wyrażania siebie. Może to dotyczyć dzieci, kreatywności lub romantycznego związku, który cię bawi, ale jeśli coś nagle się zatrzyma, nie martw się. Nie straciłeś swojego mojo; wręcz przeciwnie, ta niebiańska pauza ma miejsce dla ciebie, ponieważ nakłania cię do rozbioru wszystkiego, od twojego pomysłu na „zabawę” do inspiracji stojącej za twoimi unikalnymi muzami.

  Po jakim czasie gaz pojawia się na karcie kredytowej?

W samą porę, abyś mógł stuknąć się w swój emocjonalny świat, Księżyc dokona ingresu do twojego znaku, gdzie ostatecznie osiągnie fazę pierwszej kwadry, przynosząc rozmach i energię do twojego poczucia siebie i najskrytszych uczuć. Komunikacja może przynieść korzyści waszemu połączeniu i przynieść poczucie jasności. Jest to szczególnie istotne dla tych z Was, którzy stawiają na pierwszym miejscu finanse lub specyficzną „personę”, którą robicie wszystko, aby utrzymać w oczach opinii publicznej. W tym miejscu jednak pojawia się opozycja Wenus do współczesnego władcy, Urana (5 listopada), ponieważ będzie to wyzwanie dla Ciebie, byś rozeznał się pomiędzy cienistą stroną Twojej kariery i reputacji a znaczeniem Twojej osobistej wolności.

Pisces horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Pisces (Feb. 19-March 20) Horoskop tygodniowy na 30 października 2022 r

Nadszedł czas, aby skupić się na swoim wewnętrznym świecie i sposobie, w jaki dbasz o swoje sanktuarium, Pisces. Mars, po tym wszystkim, stacjonuje wstecznie w Gemini 30 października, co przyniesie nacisk na Twój czwarty dom, sprawy rodzinne i emocjonalne podstawy. Być może Ty i Twoi krewni kłócicie się bardziej niż zwykle, albo wciąż zmagasz się z ideą tego, co oznacza dla Ciebie „dom”. Inni z Was mogą potrzebować uporządkować rzeczy w swojej przestrzeni życiowej, lub być może dokonać pewnych ustaleń w ostatniej chwili. Jeśli rzeczywiście istnieją obciążenia i negatywne myśli otaczające ten obszar twojego życia, retrogradacja Marsa rzuci na to światło między teraz a styczniem 2023.

Może to jednak iść w parze z ingresem Księżyca do Wodnika w tym tygodniu, ponieważ ostatecznie osiągnie on swoją fazę pierwszej kwadry w twoim 12 domu nieświadomych wzorców i życia za kulisami. Zostaniesz wezwany do refleksji nad swoim postrzeganiem prywatności i co to oznacza dla ciebie, gdy rozważasz swoją obecną sytuację. Księżyc ostatecznie wejdzie w Twój znak i zharmonizuje się ze Słońcem 3 listopada, co może być równie pouczające jak i szokujące. Zwróć uwagę, że Wenus znajdzie się w opozycji do Urana 5 listopada. To może wstrząsnąć niektórymi z Twoich najbardziej osobistych przekonań.

Image Source: Getty / Shutterstock / Unsplash / POPSUGAR

Najchętniej czytane

Czy Wireshark jest narzędziem do monitorowania sieci?

Czy Wireshark jest narzędziem do monitorowania sieci?Wireshark to proste, ale wszechstronne i potężne narzędzie do monitorowania sieci. Jest łatwy w użyciu i łatwy do nauczenia się. Oprócz monitorowania, Wireshark oferuje dodatkowe funkcje analizy sieci, takie jak: Wykresy IO, aby pomóc użytkownikom w wizualnym zrozumieniu ich sieci.Jak znaleźć adres IP w Wiresharku?Otwórz pcap w Wiresharku i

Jak naprawić iPhone nie mógł być przywrócony nieznany błąd wystąpił 3194?

Jak naprawić iPhone nie mógł być przywrócony nieznany błąd wystąpił 3194?W większości przypadków jest to spowodowane tym, że tweak zmodyfikował plik hosts blokując w ten sposób serwery Apple, zwykle gdy użytkownicy modyfikują swoje urządzenia za pomocą narzędzia jailbreak. Tak więc, najbardziej skutecznym sposobem na naprawienie błędu iTunes 3194 jest sprawdzenie i edycja plików hostów.Jak autoryzować

Co może spowodować wzrost oporu toczenia opony?

Co może spowodować wzrost oporu toczenia opony?W oponach grubość i kształt bieżnika ma wiele wspólnego z oporem toczenia. Im grubszy i bardziej wyprofilowany bieżnik, tym większy opór toczenia. Dlatego "najszybsze" opony rowerowe mają bardzo mały bieżnik, a samochody ciężarowe uzyskują najlepsze wyniki w zakresie zużycia paliwa w miarę zużywania się bieżnika.Co oznacza opór toczenia w

Jaka jest inna nazwa rynku pierwotnego?

Jaka jest inna nazwa rynku pierwotnego?Rynki pierwotne tworzą długoterminowe instrumenty, poprzez które podmioty korporacyjne pozyskują środki z rynku kapitałowego. Znany jest również jako rynek nowych emisji (NIM).Jakie są różne rodzaje emisji na rynku pierwotnym?Inwestor może kupować i sprzedawać papiery wartościowe po wprowadzeniu do obrotu na rynku wtórnym. Inne rodzaje działalności na rynku pierwotnym to: dalsza

Na miłość boską, nie odwiedzaj Domu Strażnika

Nawiedzone domy nie są już tylko dla halloweenowych karnawałów. Najnowszy serial Netflixa Ryana Murphy'ego, The Watcher, bierze na warsztat kolejny prawdziwy kryminał. Tym razem...

Jak obliczyć energię fotonu biorąc pod uwagę długość fali? , Jak obliczyć energię fotonu biorąc pod uwagę długość fali?

Jak obliczyć energię fotonu biorąc pod uwagę długość fali?Fotony nie mają masy, ale mają energię E=hf=hc/λ. Tutaj h=6,626*10-34 Js jest uniwersalną stałą zwaną stałą Plancka. Energia każdego fotonu jest odwrotnie proporcjonalna do długości fali EM z nim związanej.Jaka jest energia fotonu emitowanego o długości fali 500 nm?4 x 10^-19 J.Energia fotonu o długości fali 500

Jakie jest KSP dla BaF2?

Jaki jest KSP dla BaF2?Ksp dla BaF2 wynosi 1.7 x 10^-6 .Co to jest stała produktu rozpuszczalności KSP?Stała produktu rozpuszczalności, Ksp, jest stałą równowagi dla substancji stałej rozpuszczającej się w roztworze wodnym. Przedstawia ona poziom, przy którym rozpuszczalnik rozpuszcza się w roztworze. Im bardziej rozpuszczalna jest dana substancja, tym wyższą wartość Ksp posiada.Jakie jest wyrażenie

Nagle Spider-Man: Bez powrotu do domu i Doktor Strange mają o wiele więcej sensu

To zawiera spoilery z Doktor Strange w Wielokulturowym Szaleństwie.Jak Stephen Strange wchodzący po snach do pustego mózgu własnego trupa, moja głowa czuła się nieźle...

Recenzja Uhans Max 2: Budżetowy smartfon z dużym ekranem i czterema aparatami!

Uhans Max 2 to doskonały Phablet z podwójnym aparatem. Wymiary ekranu są whopping 6,44 cala, więc dlatego rozważamy to dla jako phablet. Produkt jest znacznie zaawansowany pod względem jakości, specyfikacji i funkcji. Wystarczy jedno spojrzenie na telefon, aby się w nim zakochać.Wyświetlacz IPS, wytrzymałość na wstrząsy i odporność na zarysowania wraz z ekranem Full HD

Pozostałe newsy