Strona główna Show Biznes Twój walentynkowy horoskop daje "pijaną w miłości" energię

Twój walentynkowy horoskop daje „pijaną w miłości” energię

Horoskopy walentynkowe na 2023 r

14 lutego oznacza dzień, w którym Kupidyn celuje swoimi strzałami w nasze serca i namawia nas do skoku w miłość. Nieważne, czy toczysz się solo, masz zauroczenie, czy jesteś zaangażowany w długoterminowego partnera, ważne jest, aby dać TLC do najważniejszej osoby w swoim życiu w Walentynki – to jest, siebie.

A astrologia Walentynek 2023 zachęca do tego właśnie. Na początek, emocjonalny Księżyc w odważnym znaku ognia Sagittarius prezentuje poczucie optymizmu; poczujemy się pewni siebie i gotowi do objęcia naszych pasji. W międzyczasie Mars (planeta witalności, energii i agresji) w Gemini i Pluton (planeta seksu i transformacji) w Koziorożcu dzielą niewielki astrologiczny aspekt, który wzmaga nasz seksapil. Zastrzeżeniem jest to, że walka o władzę może się pojawić, co sprawia, że ważne jest, aby zachować lekkość – być może wybierając zabawne zajęcia walentynkowe vs. coś intensywnego i intymnego – aby zrekompensować i rozładować energię. Następnego dnia Wenus i Neptun ustawiają się w linii prostej w Rybach, zwiększając nasze pragnienie romansu i towarzystwa.

Podsumowując, astrologia Walentynek 2023 jest kapryśna, odurzająca i zadziorna – i zdecydowanie nie dla osób o słabym sercu. Oto co podkreśla dla Ciebie Twój horoskop walentynkowy na 2023 rok, zgodnie z Twoim znakiem zodiaku. Przeczytaj swój horoskop najpierw zgodnie ze swoim znakiem wschodzącym, a następnie zgodnie ze swoim znakiem słonecznym. Aby uzyskać pełny obraz swojego życia miłosnego w tym roku, pamiętaj, aby przeczytać horoskop miłosny 2023 swojego znaku zodiaku i horoskop seksualny 2023, również.

Baran (21 marca – 19 kwietnia) Horoskop walentynkowy

Twoja głowa była ostatnio w chmurach, Baranie, więc może czuć się naprawdę ważne, aby stworzyć noc do zapamiętania dla Ciebie i Twojego partnera w te Walentynki. Istnieje duża szansa, że pragniesz lub planujesz ekscytujący, niecodzienny wieczór, o którym twój partner będzie marzył przez wiele lat. Księżyc w Strzelcu zachęca Cię do podjęcia aktywności, która jest fajna i romantyczna, ale poza utartą ścieżką i prostą naturą. Może w naturze, too. Chwycenie koca i udanie się do parku, aby oglądać gwiazdy ze swoim zmiażdżeniem lub znaczącym innym zaspokoi kapryśną i czułą część tego wieczornego nastroju. Punkty bonusowe, jeśli można wymienić kilka konstelacji i ogrzać ich serca z gorącym kakao, jak również niektóre dodatkowe ciepło ciała.

Taurus (20 kwietnia – 20 maja) Horoskop Walentynkowy

Miłość czuje się ostatnio dla ciebie jak rollercoaster, Taurus, dlatego prawdopodobnie wracasz do podstaw w swoich walentynkowych planach. Jako najbardziej pobłażliwy i zmysłowy znak zodiaku, twoje romantyczne potrzeby są proste: wszystko, czego pragniesz, to dobre towarzystwo (które może być spełnione przez spędzanie czasu z innym lub przez posiadanie czasu na osobności), być może kilka przemyślanych prezentów i trochę fizycznego dotyku. Dodaj odpowiednią ilość dekadencji i namiętności do swoich walentynkowych planów, na przykład spędzając zachód słońca na romantycznym toaście za przyszłość, po którym nastąpi satysfakcjonujący posiłek i seksowny czas w buduarze. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się spędzić ten czas solo, czy w towarzystwie, jedną rzeczą pewną jest to, że przyjemność jest w menu.

Gemini (21 maja – 21 czerwca) Horoskop walentynkowy

Prawdziwa rozmowa: rezygnujesz z walentynkowego szumu w 2023 roku, głównie dlatego, że twój obecny status związku jest prawdopodobnie w stanie zawieszenia. W tym roku nie chcesz świętować ani urządzać wielkiej imprezy, jak to zwykle robisz, ponieważ dramat w Twoim związku (lub związku sytuacyjnym) i w pracy wyczerpuje każdą kość Twojego ciała. Zamiast tego, chcesz relaksującą noc wina w domu z kilkoma przyjaciółmi, aby odmłodzić się. Posiadanie swojej załogi wokół podczas grania w gry i stosowania maseczek na twarz przyniesie radość twojemu sercu. Bądź uprzedzona, że wieczór może przejść do czytania tarota o przyszłości i prześladowania byłych w mediach społecznościowych. To wszystko w dobrej zabawie.

  Creed Bratton ma do opowiedzenia swoją historię

Rak (22 czerwca – 22 lipca) Horoskop walentynkowy

Całkowicie chcesz tradycyjnego scenariusza kolacji i róż, Raku – tylko z twistem. Po zjedzeniu uroczego posiłku w eleganckiej, romantycznej restauracji z kumplami lub boo, wybierz się na noc tańca. Znajdź gorące miejsce, w którym będziesz mogła się poruszać i spuścić włosy z głowy. Niezależnie od tego, czy jest to bar, klub z klasą, czy też lokalny lokal, będziesz się świetnie bawić w Walentynki, udowadniając swojej randce, przyjaciołom lub sobie, że nie jesteś świętoszkiem. Porzuć swoje zahamowania i przetańcz całą noc pod okiem swojego niebiańskiego władcy, słabnącego księżyca. Jeśli jesteś partnerem, to pogłębi to intymność między Tobą a Twoim boo.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia) Horoskop walentynkowy

Jeśli chodzi o deklaracje serca, wierzysz, że większe jest zawsze lepsze, Leo. A ponieważ Twoje nastroje są ostatnio w garści, możesz chcieć potraktować Walentynki jako okazję do pokazania swojemu ukochanemu lub partnerowi, jak głęboka jest Twoja miłość. Oznacza to, że będziesz dawał (lub otrzymywał!) naturalnej wielkości karty wypełnione ponadprzeciętną poezją, wiele bukietów kwiatów lub stosy słodyczy. Być może nie będziesz otrzymywać rzeczy tylko od partnera, ale także od przyjaciół i rodziny. Pocałunek na szczycie Empire State Building (aby podążać za tematem Twojego ulubionego romansu, „Sleepless in Seattle”) sprawi, że Twoje serce będzie biło szybko. W przypadku, gdy nie możesz dotrzeć do NYC, wybierz najbardziej kultowy romantyczny hot spot w swoim mieście i idź na całość z żywą muzyką, dekoracjami, a może nawet fajerwerkami – w sypialni lub poza nią.

Virgo (Aug. 23-Sept. 22) Walentynkowy Horoskop

Dla Ciebie to romantyczne święto oznacza początek lub odnowienie pięknego partnerstwa, Panno. Przygotuj się na głębsze zanurzenie w swoim związku w tym dniu i podjęcie zobowiązania (lub rekombinacji), dzięki obecności Neptuna w kosmosie. Jeśli planujesz dziś pierwszą randkę, możesz odkryć, że łączysz się z nimi w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie miałeś. Pomyśl o tym jako o chwili przeznaczonej – takiej, która dostarcza Ci upojnych doświadczeń, które przekraczają czas. (Tak, to jest tak intensywne.) Postaw sobie za cel stworzenie czarującej chwili i czasu z kimś wyjątkowym w te Walentynki. Gwiazdy chcą, abyś zakochał się właśnie teraz – a ty po prostu nie możesz pomóc, ale grać razem.

  Creed Bratton ma do opowiedzenia swoją historię

Libra (Sept. 23-Oct. 22) Walentynkowy Horoskop

Minęło sporo czasu, odkąd zrobiłeś coś romantycznego dla swojego partnera, dlatego możesz czuć wezwanie do wyrównania poziomu, Libra. Ponieważ zwykle znajdujesz kreatywne sposoby na wyrażenie swoich najskrytszych uczuć, ma to sens, że spreparujesz niesamowity wiersz lub obraz, który pokaże twoje uczucia swojemu ukochanemu lub SO. Kiedy przedstawisz ten niesamowity prezent swojemu partnerowi, będziesz miał ich serce. Po tym wszystkim, nie ma nic fajniejszego i bardziej romantycznego niż bycie czyjąś muzą. (Nie wspominając o tym, że poziom przygotowania i myśli mówi wiele) Będziesz chciał rozkoszować się momentem posiadania swojej sztuki na wyświetlaczu. Zrób mnóstwo zdjęć, aby upamiętnić ten wyjątkowy moment.

Skorpion (23 października – 21 listopada) Horoskop walentynkowy

Niezależnie od tego, jak obchodzisz to święto, wiedz, że w Walentynki, Skorpionie, zawsze jesteś gorący do kłusowania. Powodem tego jest to, że jesteś w wiecznym nastroju, aby objąć swoje cielesne i hedonistyczne popędy. Twojemu związkowi przydałoby się trochę zabawy i eksperymentów – więc śmiało, ogarnij swoje pragnienia. Baw się. Jeśli planujecie zrobić się trochę niegrzeczni w Walentynki, ale chcecie wyjść na zewnątrz, może wybierzcie się do muzeum seksu, galerii, która wystawia sztukę erotyczną lub na pokaz burleski. Nie tylko będziesz cieszyć się show, ale to daje wiele do rozmowy z przyjaciółmi lub daty. Miej trochę dodatkowej zabawy w sklepie z pamiątkami wybierając nową zabawkę seksualną lub pamiątkę po tym, a następnie zabierz swoją inspirację do domu.

  W którym miejscu energia kinetyczna jest maksymalna?

Sagittarius (Nov. 22-Dec. 21) Walentynkowy Horoskop

Istnieje szansa, że twój związek (związki) stał się przewidywalny i potrzebuje urozmaicenia, Sag. Twój duch przygody zawsze szuka ekscytujących sposobów na spędzenie tego romantycznego święta, więc zamiast spędzać dzień lub noc w domu, wybierz się do następnego miasta lub miejsca, w którym nigdy nie byłeś. To pobudzi Twoją kochającą wolność stronę, jednocześnie wspierając Twoje pragnienie znalezienia lub oddania się miłości. Po drodze podziel się kilkoma śmiechami i filozofuj o znaczeniu niektórych oldschoolowych piosenek o miłości na swojej liście odtwarzania Spotify. Ale także poświęć trochę czasu, aby połączyć się z sobą i swoimi uczuciami, być może dzieląc się nimi ze swoim zmiażdżeniem lub SO. To da ci szansę na poznanie siebie nawzajem na głębszym poziomie.

Koziorożec (Dec. 22-Jan. 19) Horoskop walentynkowy

Dramat w pracy prawdopodobnie stał na drodze do czasu jeden na jeden z twoim specjalnym kimś, Cap. Kiedy już się połączysz (lub dostaniesz trochę czasu tylko dla siebie), możesz być zbyt zestresowany, aby naprawdę się tym cieszyć. Odpowiedź jest prosta: zacznij się dotykać, planując luksusowy masaż dla pary lub jeden dla siebie. To da ci szansę na intymność bez konieczności wyrażania swoich emocji słowami (ponieważ może to być coś, w czym jesteś szczególnie dobry lub nie lubisz). Zatop się w błogości wiedząc, że jest to uzdrowienie dla twojego umysłu, ciała i ducha. Uwolnij się od wszystkich napięć i stresów, które trzymasz w sobie. Prysznic, gorąca wanna, jacuzzi lub kąpiel dla dwojga po masażu pomoże zrobić sztuczkę w przynoszeniu satysfakcji i całkowitego relaksu na swój sposób.

Aquarius (Jan. 20-Feb. 18) Horoskop walentynkowy

Wodniku, wywierasz ogromną presję na swój związek, aby był idealny. W rezultacie mogłeś stracić kontakt ze wspólnymi zainteresowaniami. W te Walentynki połącz się ponownie ze sobą lub ze swoim partnerem poprzez jedną z takich aktywności. Zajęcie się hobby, takim jak klasa gotowania lub dołączenie do ligi kręglarskiej jest teraz idealne – z lub bez znaczącej osoby. Jeśli weźmiesz udział w jakiejkolwiek aktywności jako singiel, możesz w rezultacie stworzyć zupełnie nową grupę przyjaciół, a nawet zamknąć oczy z kimś, w kim będziesz się miażdżyć przez następne kilka miesięcy. I, tak, ten pączkujący flirt ma możliwość stać się czymś poważnym. Aktywizacja swoich zainteresowań poprzez te zajęcia utrzyma twoją uwagę przez miesiące lub lata, ponieważ autentycznie cieszysz się tym, czemu poświęcasz swoją energię.

Pisces (Feb. 19-March 20) Horoskop walentynkowy

Dla Ciebie, Walentynki oznaczają objęcie każdej chwili, w której możesz mieć słodkie spotkanie ze swoim boo – nawet jeśli oznacza to kradzież kilku zestawów pocałunków i wypowiedzenie znaczących słów. Nie unikaj PDA pokazując swoją miłość. Niech świat wie, jakie masz szczęście. Spodziewaj się dać i dostać tonę czułości i miłości przez cały dzień, gdy tylko jesteś w tym samym pokoju, co twój wyjątkowy ktoś. To Twoja szansa na zapewnienie sobie szczęścia, więc nie krępuj się inwestować w sytuację, która spełni Twoje fantazje na temat tego, jak powinna wyglądać i czuć się miłość – nie według filmów czy muzyki, ale według Ciebie. Twoje wrażliwe, wodne serce będzie znało drogę.

Image Sources: Image Source: Getty / Shutterstock / Unsplash oraz Photo Illustration: Becky Jiras

Najchętniej czytane

Pełny tekst: Gow. Arkansas Sarah Huckabee Sanders – odpowiedź GOP na „State of the Union” Bidena

Uwagi Gov. Arkansas Sarah Huckabee Sanders (R) GOP Response to President Joe Biden's State of the Union Address:Dobry wieczór. Jestem Sarah Huckabee Sanders.Bycie mamą...

Dlaczego Kongres daje biurokratycznym agencjom uprawnienia administracyjne?

Dlaczego Kongres daje agencjom biurokratycznym uprawnienia administracyjne?Ustawom może brakować jasnych, konkretnych szczegółów na temat tego, jak powinny być wprowadzone w życie, więc biurokracja federalna ma władzę dyskrecjonalną, aby podejmować decyzje o tym, jakie działania należy podjąć - lub których nie należy podejmować - podczas wprowadzania ustaw w życie, a także władzę tworzenia przepisów dotyczących tego

Jak wyjaśnić elastyczność cenową popytu?

Jak wyjaśnić elastyczność cenową popytu?Cenowa elastyczność popytu jest miarą zmiany konsumpcji produktu w zależności od zmiany jego ceny. Wyrażona matematycznie, to: Price Elasticity of Demand=% Change in Quantity Demanded / % Change in Price.Co się dzieje z popytem, gdy ceny rosną?Jeśli cena wzrasta, ilość popytu spada (ale sam popyt pozostaje taki sam). Jeśli cena spada

Która z poniższych czynności jest przykładem zbierania danych?

Który z poniższych elementów jest przykładem gromadzenia danych?Odpowiedź: Wyjaśnienie krok po kroku: Wywiady. Kwestionariusze i ankiety.Która z poniższych czynności jest przykładem zbierania danych poprzez obserwację?Obserwacja jest metodą badawczą, która bada ludzi w naturalnym otoczeniu lub naturalnie występujących sytuacjach. Następujące działanie jest przykładem zbierania danych przez obserwację: mierzenie, ile części pracownicy montują w ciągu godziny.Która z

Prezydent Biden o strzelaninie w szkole w Teksasie: „Czas przekuć ten ból w działanie”

Wyraźnie zdenerwowany prezydent Biden zwrócił się do narodu w związku z masową strzelaniną w szkole podstawowej Robb w Uvalde, w stanie Teksas, która miała...

Wszystko, co musisz wiedzieć o On-Page SEO

Jeśli jesteś właścicielem strony internetowej, konieczne jest posiadanie przynajmniej podstawowego zrozumienia optymalizacji wyszukiwarek, aby uzyskać ruch z bezpłatnych organicznych wyników wyszukiwania. SEO ma dwa główne komponenty: optymalizacja on-page i off-page. Optymalizacja off-page może być bardzo skomplikowana, dlatego zaleca się współpracę z konsultantem SEO w celu uzyskania odpowiednich wyników. Polecamy Jimmy'ego Huh, najlepszego konsultanta SEO z

Czy squat jest siłą mięśniową?

Czy przysiad to siła mięśni?Przysiad jest dynamicznym ćwiczeniem siłowym, które wymaga jednoczesnej pracy kilku mięśni w górnej i dolnej części ciała. Wiele z tych mięśni pomaga w wykonywaniu codziennych czynności, takich jak chodzenie, wchodzenie po schodach, schylanie się czy przenoszenie ciężkich przedmiotów.১১ সেপ্টেম্বর, ২০১৯Jaka aktywność jest najlepsza do pomiaru wytrzymałości mięśni?5 najlepszych ćwiczeń na wytrzymałość

Rewolucja technologiczna w branży randkowej Wielkiej Brytanii i jej wpływ na lokalne trendy randkowe

Single w Wielkiej Brytanii z całego serca korzystają z randek online od dziesięcioleci. Rosnąca popularność tej rozrywki jest nierozerwalnie związana z innowacjami technologicznymi, a single z Wielkiej Brytanii chętnie korzystają z nowych trendów, które pomogły im znaleźć idealnego partnera. Oprócz dostarczania ogólnych punktów sprzedaży obejmujących tematy tak różne jak romanse międzyrasowe, związki z różnicą wieku

Dlaczego rolnictwo jest złe?

Dlaczego rolnictwo jest złe?Poprzez radykalną zmianę sposobu pozyskiwania żywności, rozwój rolnictwa skazał nas na życie gorsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nie tylko to, rolnictwo doprowadziło do pierwszych znaczących przypadków wojny na dużą skalę, nierówności, ubóstwa, przestępczości, głodu oraz wywołanych przez człowieka zmian klimatycznych i masowego wymierania.Jak rolnictwo zaczęło zmieniać relacje międzyludzkie?Kiedy pierwsi ludzie zaczęli uprawiać ziemię

Co oznacza, że nie można połączyć się z serwerem?

Co oznacza Can Not Connect to Server?Scout Android - Cannot Connect To Server / Network - Nie można dotrzeć do serwera/sieci. Root Cause - Problem może być spowodowany przez Carrier Data nie są dostępne lub połączenie danych jest powolny powodując app do timeout. Fix - Telefon musi być sprawdzone dla różnych ustawień w aplikacji i

30 najlepszych audiobooków wszech czasów

Getty ImagesNadchodzi renesans audio. Dawne scenariusze i audycje radiowe przekształciły się w podcasty i audiobooki. Może to nasz wiecznie żywy styl życia, a może...

Pozostałe newsy

  Jaki jest wzór hydratu CoCl2?

Pełny tekst: Gow. Arkansas Sarah Huckabee Sanders – odpowiedź GOP na „State of the Union” Bidena

Uwagi Gov. Arkansas Sarah Huckabee Sanders (R) GOP Response to President Joe Biden's State of the Union Address:Dobry wieczór. Jestem Sarah Huckabee Sanders.Bycie mamą...

Mitt Romney do George’a Santosa podczas State of the Union: „You Don’t Belong Here

Sen. Mitt Romney (R-UT), nieudany kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta w 2012 roku, potwierdził, że powiedział osaczonemu Rep. George'owi Santosowi (R-NY): "Nie należysz tutaj"...

Biden zapomina, kiedy Super Bowl Sunday jest podczas State of the Union

Prezydent Joe Biden wydawał się zapomnieć, kiedy Super Bowl Sunday występuje mniej niż 15 minut w jego State of the Union address we wtorek...

Republikanie krzyczą „Zabezpieczyć granicę” podczas przemówienia Bidena o stanie państwa

Niektórzy republikańscy członkowie Kongresu krzyczeli "Zabezpieczcie granicę!" podczas przemówienia prezydenta Bidena o stanie państwa we wtorek wieczorem, co zmusiło 80-latka do kilku chwil przerwy.Biden...

FACT CHECK: Biden twierdzi, że ograniczył koszty insuliny dla pacjentów Medicare

CLAIM: Prezydent Joe Biden twierdził podczas wtorkowego State of the Union, że Democrats' Inflation Reduction Act umieścił miesięczny cap 0f $35 na kosztach insuliny...