Show Biznes

Urban Outfitters ma tak wiele dziwacznych gadżetów kuchennych

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Urban Outfitters ma reputację dostarczania w niektórych poważnie dziwacznych kawałków wystroju domu. Więc naturalnie nie jest niespodzianką, że ich wybór gadżetów kuchennych okazał się równie dziwny, wspaniały, i całkowicie godny miejsca na twoim Instagramie.

Nie popełnij błędu – tak ekscentryczne i jedyne w swoim rodzaju gadżety kuchenne i przybory kuchenne tej marki są równie ekscentryczne, jak i praktyczne. Od mini gofrownic w kształcie dinozaurów i naczyń w kształcie biedronek po wiejskie otwieracze „bootle”, dyniowe kokoty, torby z siatki ozdobione motylami, kielichy, a nawet książkę kucharską, która jest idealna dla entuzjasty Trader Joe’s w twoim życiu, Urban Outfitters ma prawie każdy gadżet, jaki możesz sobie wyobrazić – a nawet te, których nie możesz.

Niezależnie od tego, czy urządzasz swoją pierwszą kuchnię, czy twoja przestrzeń wygląda trochę nudno, kilka drobnych poprawek może zmienić wszystko. A ponieważ Urban Outfitters sprzedaje ogromny wachlarz uroczych i dziwacznych akcesoriów kuchennych, możesz w jednej chwili tchnąć świeże i zabawne nowe życie w swój domowy obszar kuchenny. Mówimy o wszystkim, od gadżetów po zastawę stołową – poważnie, tylko poczekaj, aż zobaczysz, co znaleźliśmy! Czytaj dalej, aby przejrzeć najlepsze (i najdziwniejsze!) kuchenne niezbędniki, które znaleźliśmy w dziale domowym Urban Outfitters.

– Dodatkowe raporty Macy Williams

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button