Show Biznes

Usher został tatą czwórki dzieci! Zobacz wszystkie ich najsłodsze momenty

Przez lata Usher był i jest znany dzięki swoim talentom aktorskim, w tym jako aktor i artysta R&B, który zdobył Grammy. W swoim własnym domu jest ojcem czwórki dzieci. Artysta ma dwóch synów ze swoją byłą żoną Tameka Foster oraz córkę z dziewczyną Jenn Goicoechea, która w październiku ubiegłego roku urodziła pierwszego syna.

Usher i Goioechea ogłosili, że ponownie spodziewają się dziecka podczas rozdania nagród iHeart Radio Music Awards w 2021 roku, którego Usher był gospodarzem. „The Champ is Here!!!”, Goioechea podpisała zdjęcie przedstawiające światu ich syna. Dyrektor wykonawczy Epic Records wspomniał również, że syn, Sire Castrello Raymond, został nazwany po jej dziadku: „Niedawno straciłam mojego dziadka, Champa Castrello (miał 105 lat). Champ był najsilniejszym, najodważniejszym, rodzinnym, zabawnym i najmilszym człowiekiem, jakiego znam (poza moim ojcem). Nie mogłam prosić o lepszy przykład tego, jaki powinien być mężczyzna! On był definicją… to jedyne słuszne, abyśmy zachowali jego imię przy życiu. #family #legacy #demraymondboys”

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o wyjątkowej czteroosobowej rodzinie Ushera i zobacz ich najsłodsze wspólne zdjęcia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button