Show Biznes

Utwór „Break My Soul” Beyoncé wysyła świat na parkiet

Królowa Bey jest tutaj i przywiozła ze sobą taneczny utwór, który rozgrzewa nasze dusze. We wtorek (21 czerwca), Beyoncé opublikowała pierwszy singiel z jej bardzo oczekiwanego, nadchodzącego albumu, Renaissance. Piosenka zatytułowana „Break My Soul” ma charakter house’owego kawałka z lat 90. i niesie ze sobą ważne przesłanie: Wróciliśmy na zewnątrz.

Singiel jest pierwszym singlem z Renaissance, który będzie siódmym solowym albumem Beyoncé i następcą wydanego w 2016 roku, uznanego przez krytyków, Lemonade. Album, który ukaże się 29 lipca, ma być prawdopodobnie „aktem I” większego dzieła. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: wszystko, co do tej pory wiemy o Renaissance. Na razie jednak skupmy się na „Break My Soul”, czyli tanecznym utworze z house’ową nutą, o którym nie wiedzieliśmy, że jest nam potrzebny.

Wiedzieliśmy, że na albumie znajdą się taneczne kawałki, ale słuchanie ich w pełnej krasie jest niesamowitym przeżyciem. Wibrujący i błogi „Break my Soul” to sampel hitu z lat 90-tych „Show Me Love” Robina S, który wywołuje nostalgiczne uczucie. Piosenka prowadzi nas z powrotem na parkiet po dwóch latach spędzonych w zamknięciu z powodu pandemii. Śpiewa/raps: „And we back outside/You said you outside, but you ain’t that outside”

Ale – nawet wtedy Bey przypomina nam, że pandemia jeszcze się nie skończyła i chce, żebyście zachowywali się odpowiednio, „Worldwide hoodie with the mask outside/In case you forgot how we act outside,” śpiewa. Wracamy na zewnątrz. Być może zabierzemy ze sobą nasze maski i środki odkażające, ale niezależnie od tego, wracamy na parkiet.

Na płycie można również znaleźć wokale Big Freedii, której przypisuje się duże zasługi w popularyzacji nowoorleańskiej muzyki bounce. W utworze „Break My Soul” można usłyszeć, jak podąża za motywem pozbywania się zbędnych kilogramów, skandując: „Release ya’ anger, release ya’ mind/Release ya’ job, release the time/Release ya’ trade, release the stress/Release the love, forget the rest” Raper z Luizjany, który współpracował również z Beyoncé przy „Formation”, utworze z Lemonade, ujawnił, jak wielkim uczuciem była współpraca z Beyoncé przy „Break my Soul”

„To surrealistyczne uczucie być po raz kolejny na ścieżce z królową Beyonce”, powiedziała w tweecie, „Jestem tak zaszczycona, że mogę być częścią tej wyjątkowej chwili, za którą jestem zawsze wdzięczna lordowi.”

Ta treść została zaimportowana z serwisu Twitter. Te same treści można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Posłuchaj i przeczytaj tekst najnowszego singla Beyoncé „Break My Soul” poniżej.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button