Show Biznes

Uwielbiałeś „Adwokata Lincolna” –oto 10 kolejnych dramatów prawniczych

Prawnik z Lincolna awansował na pozycję nr 1 wśród tytułów Netflixa w tygodniu 16-22 maja, i to nie bez powodu. Skoro porywająca historia Mickeya Hallera (Manuel Garcia-Rulfo) i jego wiernego Lincolna przykuwa naszą uwagę, trudno myśleć o czymkolwiek innym, zwłaszcza po wciągającym finale sezonu. Ale niestety, w pewnym momencie musimy ruszyć dalej z naszym życiem. Aby Wam pomóc, przygotowaliśmy listę dramatów prawniczych podobnych do Adwokata Lincolna.

1How To Get Away With Murder

Na początku tej listy znajduje się historia Annalise Keating (Viola Davis), adwokatki specjalizującej się w obronie karnej, która pracuje również jako profesor na zajęciach pod tytułem „Jak uciec przed morderstwem” W każdym roku szkolnym Keating przyjmuje pięciu studentów na staż w swojej kancelarii. Ale sprawy przybierają inny obrót, gdy ambitni studenci prawa i ich błyskotliwy profesor zostają wplątani w intrygę morderstwa, która zmieni ich życie.

Watch Now

Garnitur opowiada historię Harveya Spectera, prawnika z Manhattanu, który nigdy nie przegrywa żadnej sprawy. Po przypadkowym spotkaniu Harvey zatrudnia Mike’a Rossa, młodego, błyskotliwego łamacza prawa, który chłonie wiedzę jak sucha gąbka. Gdy Harvey decyduje się przyjąć go do pracy, zespoły muszą stawić czoła zdradom, płomiennym związkom i tajemnicom, które wychodzą na jaw.

Watch Now

Czy lista dramatów prawniczych jest w ogóle kompletna bez wspomnienia o Law & Order? Prawdopodobnie nie. Ten serial, który śledzi losy grupy nowojorskich detektywów rozwiązujących wiele problemów związanych z przestępstwami w mieście, istnieje od 1980 roku i jest uwielbiany przez wielu widzów.

Oglądaj teraz

Jeśli lubisz oszustów, nie szukaj dalej. Ta nowa odsłona Netflixa opowiada historię Anny Sorokin, prawdziwej społeczniczki i oszustki, która pod pseudonimem Anna Delvey wyłudziła miliony od nowojorskich hoteli i elit. Delvey nie próżnuje, nadal organizuje głupie pokazy sztuki. Historia nie jest opowiedziana z perspektywy prawnej, ale raczej z punktu widzenia dziennikarza, który chce napisać artykuł o wybrykach Sorokina. Mimo to film zapewnia taki sam poziom emocji jak każdy dobry dramat prawniczy i na pewno wciągnie widza.

Watch Now

Ta niesamowita drama K dostarcza równych dawek prawniczego żargonu i wciągającego suspensu. Bohaterką serialu jest Shim Eun-Seok, sędzia, która pomimo swojej niechęci do nieletnich zostaje powołana do sądu dla nieletnich w jednej z dzielnic Seulu. Juvenile Justice trzyma w napięciu i daje ciekawe spojrzenie na południowokoreański system sądownictwa dla nieletnich.

Watch Now

Będąc kolejnym klasykiem w świecie dramatów prawniczych, Criminal Minds jest wart obejrzenia. Serial śledzi losy elitarnej grupy profilerów kryminalnych FBI, którzy zagłębiają się w świat niebezpiecznych umysłów przestępczych. Wspólnie odkrywają jedne z najbardziej pokręconych spraw, wykorzystując analizę behawioralną. Ostrzeżenie: nie będziesz mógł się nim nasycić.

Watch Now

Trzy sezony, z których każdy koncentruje się na innym głośnym wydarzeniu kryminalnym, American Crime Story jest niczym innym jak arcydziełem. Każdy sezon koncentruje się na skandalu kryminalnym, który wstrząsnął narodem, takim jak proces O.J. Simpsona, morderstwo Gianniego Versace i skandal Clintona-Lewińskiego.

Watch Now

Nietrudno się domyślić, dlaczego ten k-dramat znalazł się na naszej liście najlepszych k-dramów na Netfliksie. Jest absolutnie porywająca. Serial śledzi losy grupy detektywów, którzy ponownie otwierają nierozwiązane, zimne sprawy z pomocą krótkofalówki, która pozwala im rozmawiać z detektywem z przeszłości. Najciekawsze jest jednak to, że wszystkie sprawy omawiane w programie są prawdziwymi zimnymi sprawami z Korei Południowej, co czyni ten program wyjątkowym połączeniem prawdziwego kryminału i science fiction.

Oglądaj teraz

Ten kryminał Netflixa opowiada o następstwach potrącenia czarnoskórego nastolatka i białego policjanta, który siedział za kierownicą. Po tym incydencie policja próbuje zatuszować sprawę, co prowadzi do burzliwego procesu, w którym prokurator chce uznać sprawę za przestępstwo motywowane nienawiścią.

Watch Now

Limitowany serial Netflixa oparty jest na prawdziwej historii i na podstawie artykułu nagrodzonego Pulitzerem. Przedstawia historię nastolatki, która po zgłoszeniu gwałtu zostaje oskarżona o kłamstwo. Dwie detektywki wyruszają na poszukiwanie prawdy.

Watch Now

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button