PytaniaShow Biznes

Użyj skutecznych kroków, aby odzyskać usunięte pliki – GdanskTown.pl

Odzyskanie źle umieszczonych plików z kosza jest bardzo skomplikowanym zadaniem. Jednak oprogramowanie EaseUS Data Recovery jest najważniejszym rozwiązaniem, aby odzyskać wszelkie nieco zagubione i usunięte dane. To oprogramowanie jest całkowicie dla Ciebie i może odzyskać swoje dane do 2 GB łatwo. Jeśli masz do odzyskania usuniętych plików z kosza okna, a następnie można pobrać EaseUS oprogramowania do odzyskiwania danych odzyskać usunięte pliki . To oprogramowanie jest bardzo przydatne, że pomaga głęboko skanować swoje urządzenia pamięci masowej, takich jak SD, Hard Drive, i zewnętrznej pamięci masowej, aby skutecznie znaleźć lub odzyskać wszystkie pliki. Możesz łatwo pobrać to oprogramowanie w komputerze PC, Mac, Laptop i jest przyjazna z najnowszej i starej wersji okna. Jeśli chcesz przywrócić swoje źle umieszczone pliki przez EaseUS to musisz nauczyć się kilku wskazówek, które pomogą Ci uzyskać skuteczne wyniki w odzyskiwaniu plików.

Kiedy twoje pliki są źle umieszczone, najpierw musisz przestać używać komputera i innych zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. To będzie chronić swoje źle umieszczone pliki. Pierwsza wskazówka jest wtedy, gdy klikniesz prawym przyciskiem myszy na usuwanie plików, a następnie twój system po prostu ukrywa dane z plików i zaznacza wolne miejsce w twoim magazynie. W tym momencie, można łatwo odzyskać swoje dane misplaced plików poprzez aktualizację katalogu. Jednak w przypadku, gdy kontynuujesz korzystanie z urządzenia, tworzy ono nowy magazyn danych i całkowicie usuwa al z przestrzeni dyskowej. Następnie, to jest bardzo trudne do odzyskać usunięte pliki . W tym scenariuszu, szanse na odzyskanie danych są zmniejszone. Dlatego należy przerwać pracę po usunięciu pliku, aby można go było łatwo odzyskać. Użyj niektórych urządzeń, aby odzyskać swoje źle umieszczone pliki możliwe. Możesz śledzić trzy główne procesy, aby odzyskać usunięte pliki możliwe. Procesy te są:

  • Get Back Deleted Files from Window recycle bin: jeśli po prostu usunąłeś pliki bez kliknięcia na Emptied recycle bin przycisk, to możesz łatwo odzyskać swoje usunięte pliki bez żadnych trudności. Wystarczy otworzyć kosz, i kliknij prawym przyciskiem myszy na usunięte pliki, wybierz opcje przywracania. To będzie łatwo odzyskać swoje usunięte pliki na oryginalnych lokalizacjach.
  • Odzyskaj usunięte pliki na starej wersji usuniętych plików: jeśli opróżniłeś kosz, to możesz spróbować odzyskać usunięte pliki starszej wersji.
  • Window 7: jeśli używasz okna 7, to musisz kliknąć przycisk start mój komputer, i nawigować folder, który zawiera pliki, kliknij prawym przyciskiem myszy na nim, a następnie przywraca poprzednie wersje. Tutaj można zobaczyć różne różne wersje, czasy i daty; można wybrać zgodnie z wymaganiami i kliknij przycisk Przywróć, aby uzyskać z powrotem usunięte pliki.
  • Dla windows 8/10: Otwórz foldery plików, w których przechowujesz pliki i kliknij przycisk Historia. Pliki historii wyświetlą wszystkie pliki zawarte w najnowszej kopii zapasowej. Kliknij przycisk Poprzedni i wybierz pliki, które chcesz odzyskać i kliknij zielony przycisk Przywróć.
  • Użyj oprogramowania do odzyskiwania danych: Jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki , możesz użyć EaseUS Data Recovery Wizard, aby uzyskać dokładną kopię usuniętych plików. Jest to et najbardziej wiarygodne i zaufane oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pomaga łatwo przywrócić usunięte pliki. Jest specjalnie zaprojektowany dla wszystkich rodzajów sytuacji danych strat, takich jak usunięte odzyskiwanie, sformatowane odzyskiwanie, awarii systemu, ataku wirusa i wiele innych. Jeśli chcesz korzystać z tego oprogramowania, to musisz uruchomić EaseUS oprogramowanie do odzyskiwania danych, wybierz obszar, gdzie usunięte pliki i kliknij SCAN. Skanowanie pomoże szybko znaleźć wszystkie usunięte pliki, po skanowaniu należy wyświetlić podgląd wszystkich usuniętych plików i kliknąć Przywróć usunięte pliki.

Related Articles

Back to top button