Show Biznes

W związku z nowym albumem BTS planuje spojrzeć w przeszłość

Zaznaczcie w kalendarzach datę 10 czerwca, ponieważ BTS powracają. W ostatnim dniu ich wyprzedanej, czteronocnej rezydentury w Las Vegas w kwietniu tego roku, siedmioosobowa grupa ogłosiła, że powstaje nowy projekt, ale nie podzieliła się niczym więcej. Dziś jednak informacje na ten temat zostały potwierdzone.

W czwartek zespół ogłosił, że ich projekt będzie nosił nazwę Proof, i że będzie to antologia zawierająca wiele utworów BTS z ich dziewięcioletniej działalności, plus trzy nowe piosenki. „Po nieustannym pędzie do przodu od 2013 roku, BTS świętuje swoją 9. rocznicę w czerwcu tego roku” – głosi oficjalne oświadczenie na fanowskiej stronie Weverse – „Antologiczny album BTS, który ucieleśnia historię BTS, zostanie wydany, gdy rozpoczną nowy rozdział jako artyści aktywni od dziewięciu lat, aby spojrzeć wstecz na swoje poprzednie przedsięwzięcia.”

Album będzie pierwszym wydanym przez grupę od czasu ich LP z 2020 roku Be. Nawet bez nowego albumu przez ostatnie kilka lat, grupa była niezwykle zajęta wydawaniem singli „Butter” i „Permission To Dance”, które podbiły listy przebojów, a także serią wyprzedanych koncertów w Los Angeles, Las Vegas i Seulu. Indywidualnie, sami chłopcy byli bardzo zajęci wydawaniem muzyki w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Pomiędzy projektami BTS, Jungkook, Jin, V i Jimin pojawiali się tu i ówdzie na soundtrackach, a Suga niedawno wydał nowy utwór z legendą K-Popu, Psy.

Proof ukaże się zaledwie trzy dni przed rocznicą debiutu grupy w 2013 roku i będzie obejmować trzy płyty CD. Wydawnictwo ma „odzwierciedlać myśli i pomysły członków na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości BTS. „Od środy 4 maja o 22:00 ET, zamówienia przedpremierowe są już dostępne dla wszystkich fanów poprzez Weverse Shop grupy.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button