Show Biznes

Westworld Season 4 Feels Like an Entely New Show

Panie, panowie i roboty w trakcie kryzysów egzystencjalnych: miejcie pod ręką TUMS. Gotowi czy nie, po dwuletniej przerwie, Westworld katapultował się z powrotem do naszego życia, debiutując swoim czwartym sezonem w niedzielę wieczorem na HBO. Jeśli mieliście jakiekolwiek wątpliwości, premierowy odcinek, „The Auguries”, wywołuje dokładnie to, co Westworld zakładka dla ludzi jonesing mix paranoi, lament, łagodny głód, ostry niepokój i ból stawów czuć. Odcinek, o dziwo, rozgrywa się siedem lat po wydarzeniach z sezonu 3, co jest wystarczająco długim okresem, by Westworld, momentami, poczuł się jak zupełnie nowy serial. Tak więc, dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć, co do cholery dzieje się z Christiną, lub po prostu chcą dać wielkie ol’ „Howdy!”, aby powitać z powrotem Teddy’ego, oto nasze podsumowanie premiery sezonu czwartego.

Meet Definitely-Not-Dolores

Myślisz, że będę żartować z ~nowej~ postaci tego sezonu, prawda? Christina, Evan Rachel Wood-grała pisarkę gier wideo, która jest zdecydowanie. Nie. Dolores? Nie jestem. Szczerze mówiąc, Christina jest najgenialniejszym, westworldowskim trollem w historii serialu. Już dawno dowiedzieliśmy się, że Westworld dostaje kopa z dezorientowania i dezorientowania swoich fanów do bezbożnego zapomnienia, choć często było to w formie wydawania i randomizowania kulek z maszyny do robienia gumek z mózgiem robota. Jak więc Westworld mógłby prześcignąć sam siebie? Cóż, zabić Dolores w trzecim sezonie, przywrócić tę samą aktorkę w następnym sezonie i zrobić z niej zupełnie nową postać, ale dać tej nowej postaci tak wiele podobieństw do starej postaci, że cała sprawa graniczy z autosatyrą. Christina, najwyraźniej, pracuje dla firmy o nazwie Olympiad Entertainment, pisząc scenariusze, głównie, dla Non-Player Characters (NPC). W zasadzie tego, czym Dolores była w parku Westworld. Jest coraz dziwniejsza tajemnica w tym odcinku, zbyt, który widzi Christina nękany przez tajemniczego faceta, który jest przekonany, że ona pisze wydarzenia z jego życia. Czy Olympiad Entertainment znaki gry wideo czują w ten sam sposób Delos hostów są? Czy Christina wyobraża sobie to wszystko? Czy Westworld kiedykolwiek przestanie się z nami pieprzyć?

christina westworld
TFW przypominasz morderczego gospodarza parku rozrywki.

John Johnson/HBO

Siedem lat?!

W dalszej części odcinka dowiadujemy się, że siedem lat minęło od wydarzeń z Sezonu Trzeciego. Siedem lat! To nieco zaskakujący wybór, ponieważ przez większą część trzech sezonów, Westworld szaleńczo zmierzał w kierunku pełnej wojny między robotami i ludźmi. W finale sezonu 3, z przepięknym, przypominającym Fight Clubujęciem Maeve i Caleba oglądających eksplozję miasta, wydawało się, że zobaczymy bitwę, jak tylko sezon 4 się rozpocznie. Zamiast tego, Westworld szybko przebrnął przez to wszystko, pokazując gdzie tacy jak Maeve, Caleb i Robot Człowiek w Czerni skończyli po tym wszystkim. Na razie będziemy musieli dać Westworld korzyść z wątpliwości, i pozwolić historii rozwinąć się trochę, aby zobaczyć, dlaczego musieliśmy przeskoczyć w czasie o prawie dekadę. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że ten wybór stracił nieco impetu serii.

Wspólne wakacje Maeve i Caleba

Dzięki wspaniałemu ponownemu połączeniu Maeve i Caleba w premierze sezonu, mamy najbardziej zrozumiałą fabułę sezonu 4. Wygląda na to, że Robot Man in Black jest do jakiegoś gówna – w Hoover Dam, nie mniej i Maeve i Caleb (Maeleb? Caeve?) muszą współpracować, aby go zatrzymać. Zwłaszcza, że najprawdopodobniej wysyła wskrzeszone hosty Delos, aby zamordowały ich oboje. Jak wynika z zapowiedzi 4. odcinka 2. sezonu, ich zadanie doprowadzi ich prosto do parków rozrywki, w tym do nowego świata, który wydaje się być oparty na filmach gangsterskich Scorsese. Przygody Maeve i Caleba będą prawdopodobnie tym, co sprowadzi takich jak Bernard, Charlotte Hale i Clementine (?!) z powrotem do zespołu.

teddy westworld
Oh, Theodore Flood, jakże nam ciebie brakowało.

HBO

Witamy z powrotem, Teddy

Teddy! Nasz słodki chłopak. Pod koniec odcinka przed mieszkaniem Christiny na Manhattanie pojawia się mężczyzna wyglądający jak James Marsden. (Jaki jest tam czynsz, tak przy okazji? Olympiad Entertainment nie może płacić tak dobrze) Ostatnio widzieliśmy kindhearted kowboj i Dolores Abernathy zainteresowanie miłości, wiesz, zanim ona zbyted wokół z jego programowania w sezonie 2, Episode Nine, „Vanishing Point” Na końcu tego odcinka Teddy strzela do siebie, nie mogąc poradzić sobie ze zmianami w swoim kodzie / wzrostem Dolores do batshit villainy / ogólne wzloty i upadki bycia brobotem.

Ale teraz, jak to zwykle bywa w Westworld, niewytłumaczalnie wrócił. Jedną rzeczą, którą wiemy, jest to, że ten wyglądający jak James Marsden mężczyzna to zdecydowanie-prawdopodobnie Teddy. Jeśli złapaliście zakulisowe wideo po odcinku, zobaczylibyście jak Marsden zdradza, że wiedział o ewentualnym powrocie Teddy’ego w tym samym czasie, kiedy twórcy serialu poinformowali go o śmierci kowboja. Niezależnie od tego, co dzieje się z Definitely-Not-Dolores, wydaje się, że Westworld będzie grał prosto z Teddy’m. Czy pan Flood będzie tym, który powie Christinie, że wygląda dokładnie jak jego maniakalny gospodarz parku rozrywki? Jestem pewien, że dobrze przyjmie tę wiadomość!

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button