Show Biznes

Wideo z pokazu mody bliźniaków Mariah Carey przybiera dramatyczny obrót

Wszystko jest sprawiedliwe w miłości i modzie, jak się wydaje. W sobotę Mariah Carey podzieliła się filmem TikTok na Instagramie z udziałem jej 11-letnich bliźniaków, Moroccan i Monroe, które dzieli z Nickiem Cannonem, stawiając na pokaz mody w komplecie z prawdziwą publicznością. Dzieci zaprezentowały się na czerwonym wybiegu, wykonując swoje najlepsze ruchy modelki i dodając do tego mnóstwo postawy dla swojej adorującej publiczności.

Jednak sprawy przybrały zły obrót pod koniec filmu, kiedy Monroe stanęła przed swoim bratem i rzuciła mu w twarz swoje długie włosy, co doprowadziło do tego, że dzieci zaczęły się bić, aż ich mama wezwała „ochronę”. Na wypadek, gdyby ktoś się martwił, filmik był w pełni zainscenizowany, a bliźniaki miały zarówno wsparcie swojej mamy, jak i jej udział. Carey podpisała przezabawny skit słowami „No kids were harmed in the making of this video 😂💖🤍.”

Podczas gdy ich walka była zdecydowanie tylko na pokaz, umiejętności modelingowe Moroccana i Monroe są prawdziwe. W rzeczywistości Monroe wylądowała swój pierwszy występ modelarski w 2021 roku, kiedy wzięła udział w kampanii back-to-school firmy OshKosh B’Gosh. „Jako mała dziewczynka byłem zdeterminowany, aby zrealizować swoje marzenia. Teraz jako matka, przynosi mi tyle radości, aby zobaczyć, jak moje dzieci wizualizują i rozwijają marzenia, które trzymają w swoich własnych sercach”, powiedział Carey w oświadczeniu w tym czasie, za People. „Zrobiliśmy tę kampanię, ponieważ kochamy przesłanie, które daje dzieciom możliwość odważnego marzenia i wytyczania własnej drogi”.

Miłość bliźniaków do mody nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ ich słynna mama sama jest fashionistką. W rzeczywistości Carey uczestniczyła w pokazie mody na Sycylii w sobotę (i podzieliła się zdjęciami z tego wydarzenia na swoim Instagramie), co mogło zainspirować jej dzieci do włączenia się do akcji.

Jedno jest pewne, warte Oscara występy Monroe i Moroccan sugerują, że idą w ślady swojej mamy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button