Show Biznes

Więc, kiedy i jak możemy oglądać Love Island UK?

Love Island UK Sezon w końcu nadszedł. Z sezonem 8 dostępnym do streamingu w poniedziałek (6 czerwca), to prawie czas, abyśmy usłyszeli te słodkie, ekscytujące słowa: „Mam tekst!” Ale, jeśli chcesz oglądać wyspiarzy próbujących nawiązać romantyczne połączenia tego lata, musisz wiedzieć, jak to zrobić. Oto wszystko, co wiemy o 8 sezonie Love Island – w tym jak oglądać tutaj w USA.

W przypadku, gdy nie jesteś zaznajomiony z programem, oto zestawienie tego, czego możesz się spodziewać. Wiele seksownych singli zostanie odosobnionych w pięknej willi na Majorce, położonej u wybrzeży Hiszpanii, w nadziei na znalezienie miłości. Będą flirtować, będą wpadać w trójkąty miłosne, będą walczyć, ale przede wszystkim będą nas bawić zabawnymi żartami i zabawnymi wyzwaniami. Na koniec tego wszystkiego, zwycięska para, wybrana przez publiczność, otrzyma 50 000 funtów, które może podzielić ze sobą lub ukraść dla siebie.

Kiedy możemy spodziewać się 8. sezonu?

Najnowszy sezon Love Island pojawi się w poniedziałek, 6 czerwca o godzinie 21:00 czasu brytyjskiego lub 4:00 ET. Podobnie jak inne sezony, Love Island będzie emitowane codziennie o tej samej porze, z wyjątkiem soboty, kiedy to zostanie pokazany cotygodniowy przegląd najlepszych kawałków.

Kim są tegoroczni wyspiarze?

Tegoroczni wyspiarze zostali już ogłoszeni i widzowie mają nie lada gratkę. Oczywiście, Wyspiarze są tak gorący, jak można się spodziewać. Ale ten sezon szczyci się jedną z najbardziej zróżnicowanych obsad, jakie widzieliśmy w Love Island UK – w tym pierwszą w historii programu głuchą uczestniczką, Tashą Ghouri. Fani brytyjskiej piłki nożnej mogą również rozpoznać nazwisko innej uczestniczki, Gemmy Owen, córki Michaela Owena, słynnego byłego zawodnika Premier League.

Co ze zdrowiem psychicznym?

Nie wszystko było słoneczne w świecie Love Island, w przeszłości program spotkał się z krytyką za brak ochrony i utrzymania zdrowia psychicznego uczestników. W programie, który emitowany jest przez sześć do ośmiu tygodni, uczestnicy mają niektóre z ich najbardziej intymnych i najbardziej dramatycznych momentów wyemitowane, wszystko dla publicznej konsumpcji. Podczas gdy wynik może być czasem dobry, a zawodnicy są uwielbiani przez wielu, niektórzy z nich spotykają się z ostrą krytyką i nienawiścią po opuszczeniu willi. Od początku istnienia programu, trzech członków obsady Love Island zmarło przez samobójstwo, a ostatnią z nich była była gospodarz programu, Caroline Flack.

Po tych tragediach i publicznym oddźwięku, zespół produkcyjny Love Island wprowadził szereg protokołów dotyczących zdrowia psychicznego, w tym ocenę zdrowia psychicznego po wyjściu z willi dla uczestników, po czym otrzymują oni możliwość wzięcia udziału w ośmiu sesjach doradczych. W tym roku ITV wprowadziło protokół „Duty of Care”, który pozwala przyszłym Wyspiarzom oglądać filmy z poprzednich Wyspiarzy, w których omawiają oni „jak radzić sobie z byciem filmowanym 24/7”, „radzeniem sobie z trollingiem w mediach społecznościowych i przystosowaniem się do życia poza programem” Protokół upewni się również, że potencjalni Wyspiarze otrzymają szkolenie z zakresu różnorodności i integracji.

Gdzie można oglądać w USA?

Teraz, gdzie Amerykanie mogą dostroić się do wszystkich żywych dramatów i „mojego typu na papierze”? Cóż, to zależy od tego, jak szybko chcesz się dostroić. Jeśli chciałbyś oglądać natychmiast, najlepszą opcją jest pobranie VPN, który pozwoli Ci uzyskać dostęp do stron brytyjskich, właśnie stąd w USA. Stamtąd będziesz mógł uzyskać dostęp do programu bezpośrednio na ITV, gdzie jest on emitowany za darmo w Wielkiej Brytanii. VPN-y mogą być jednak drogie, więc możecie spodziewać się, że zapłacicie sporo grosza, by oglądać od razu.

Jeśli jednak nie jesteście przeciwni czekaniu trochę dłużej, nowy sezon prawdopodobnie pojawi się na Hulu. Love Island 2021 wyemitowany około dwóch tygodni po premierze na Hulu. I choć gigant streamingowy nie ogłosił jeszcze dokładnie, kiedy możemy spodziewać się 8. sezonu, możemy spodziewać się podobnych okoliczności w tym roku. A biorąc pod uwagę częstą emisję serialu, możecie być pewni, że będziecie mieli mnóstwo odcinków do nadrobienia.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button