Show Biznes

Winnie Harlow i Teyana Taylor na czerwonym dywanie podczas Met Gala 2022

Podczas gdy gwiazdy paradowały w górę i w dół po schodach 2022 Met Gali w poniedziałkowy wieczór, Teyana Taylor i Winnie Harlow poświęciły chwilę na podziwianie piękna swoich projektów od Iris van Herpen. Chociaż sylwetki, kolory i ogólna estetyka ich sukienek nie mogłyby się bardziej różnić, zarówno Taylor, jak i Harlow wcieliły się w temat gali „Gilded Glamour”, udowadniając bez cienia wątpliwości, że rozumieją zadanie.

Innym światowym projektem Taylor była półprzezroczysta suknia z bufiastymi rękawami, wyciętym gorsetem na ramiączkach i spływającym trenem, który układał się za nią w akwarelowy wzór. Do sukni dobrała sandały Louboutin, biżuterię Lillian Shalom oraz maskę Malakai „Psyche” couture wykonaną ze srebrnych pnączy i skrzeli podkreślonych ametystowymi kamieniami. Zespół kosmetyczny Taylor uzupełnił stylizację kokiem zaczesanym do tyłu, fioletowym cieniem do powiek i marmurkowym manicure, który odzwierciedlał tęczówki i lawendowe odcienie sukni.

Podczas gdy Taylor bawiła się paletą kolorów, Harlow pojawiła się w monochromatycznej minisukience Iris van Herpen przypominającej kwiat. „Biały łabędź” – tak Harlow podpisała zdjęcia swojej kreacji na Instagramie. Awangardowa sukienka miała okrągłą sylwetkę pomalowaną w skomplikowane wzory przypominające winorośl i ozdobioną kolczastymi akcentami wyłaniającymi się z dołu i gorsetu. Każda gałązka miała na końcu spiczasty czarny czubek przypominający jeżozwierza. Harlow założyła masywny strój głowy składający się z piór i kamieni szlachetnych ułożonych w kształt korony. Do futurystycznej sukni dobrała diamentową biżuterię Wempe, białe szpilki i odważny tusz do rzęs.

Podczas czerwonego dywanu, Harlow zauważyła Taylor i zrobiła sobie z nią kilka zdjęć, w pełni świadoma tego, jak wyjątkowe były ich stylizacje na Met Gala. Oddzielnie, Harlow i Taylor dopasowały się do tematu imprezy, ale razem, ich styl był niezrównany.

Zobacz jak Taylor i Harlow wyglądały w kreacjach Iris van Herpen na Met Gala tutaj.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button