Show Biznes

Woody Allen odchodzi z Hollywood, bo wielki wredny Netflix rujnuje kino

new york, ny   october 14  woody allen at the wonder wheel press conference at the ritz carlton hotel on october 14, 2017 in new york city  photo by vera andersonwireimage

Vera AndersonGetty Images

Woody Allen nie wyreżyserował żadnego filmu od czasu mało widocznego Festiwalu Rifkina, wydanego w 2020 roku. Dwa lata od tego czasu były chaotycznym okresem w Allenworld – potępiający dokument HBO zagłębił się w zarzuty, że wykorzystał seksualnie swoją córkę, podczas gdy pracownicy jego wydawnictwa zorganizowali masowy strajk w związku z jego pamiętnikiem – ale jak mówi Allen, nie zrobił filmu, ponieważ Big Mean Netflix rujnuje kino.

Allen niedawno usiadł z Alec Baldwin na Instagram Live, aby omówić swój nowy zbiór opowiadań humorystycznych, Zero Gravity. Zastanówcie się przez chwilę nad tym pairingiem. Jak można się spodziewać, rozmowa szybko zwróciła się do ich żalów na Hollywood, coś, czego żaden z nich nie brakuje, a Allen powiedział, że stracił zainteresowanie robieniem filmów w erze streamingu.

„Prawdopodobnie zrobię jeszcze jeden film, ale wiele z tego dreszczyku emocji zniknęło, bo nie ma tego całego efektu kinowego”, powiedział . „Kiedy zaczynałem, robiłeś film i trafiał on do kin w całym kraju, a ludzie przychodzili. Teraz robisz film i masz kilka tygodni w kinie, może sześć tygodni lub cztery tygodnie, a potem idzie prosto do streamingu lub do pay per view. Ludzie uwielbiają siedzieć w domu i oglądać na swoich dużych ekranach, a także oglądać na swoich telewizorach i mają dobry dźwięk i wyraźny obraz. To nie jest to samo, co wtedy, gdy ja wchodziłem do biznesu filmowego. I dlatego nie jest to dla mnie tak przyjemne”

Kiedy Baldwin ogłosił wywiad w poście na Instagramie, fani potępili go za palling around with the disgraced filmmaker while still on the hook for the death of cinematographer Halyna Hutchins, who was killed on the set of Rust when Baldwin discharged a prop gun loaded with real ammunition. „Pozwólcie mi poprzedzić to stwierdzeniem, że mam ZERO INTERESU w czyichkolwiek osądach i uświęconych postach tutaj,” Baldwin napisał. „Jestem OBECNIE kimś, kto ma swój własny zestaw przekonań i COULD NOT CARE LESS o czyichś spekulacjach. Jeśli uważasz, że proces powinien być przeprowadzony za pomocą dokumentu HBO, to twoja sprawa.”

Ale fakty mówią same za siebie: Film HBO Allen kontra Farrow namalował tak potępiający portret rzekomego wykorzystywania seksualnego Allena przez jego córkę, Dylan Farrow, że Amazon anulował jego kontrakt na cztery filmy o wartości 68 milionów dolarów. Allen nadal kręci filmy, nawet jeśli jego filmy mają problemy ze znalezieniem dystrybucji. Ale jeśli weźmiemy to od niego, rzuca ręcznik, ponieważ po prostu nie czuje tego – nie z żadnego innego powodu.

„Nie mam już tej samej radości z robienia filmu i umieszczania go w kinie” – powiedział Allen. „To było miłe uczucie wiedzieć, że 500 osób ogląda go na raz… Nie wiem, co czuję w kwestii robienia filmów. Zamierzam zrobić kolejny i zobaczę, jak to jest.”

W dalszej części wywiadu, WiFi Allena wyłączyło się, pozostawiając Baldwina mrugającego w zakłopotaniu. Gdy tylko zorientował się, co się dzieje, wyszedł poza kadr, by krzyknąć na kogoś poza ekranem po hiszpańsku. Wtedy zaczęło się rozwiązywanie problemów, a Baldwin wyglądał na zdezorientowanego w wizjerze Titleist. W sumie była to smutna, nietrafiona scena. Brzmi to mniej więcej tak, jak w przypadku dwóch facetów, którzy już dawno powinni zostać usunięci ze sceny.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button